Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18


Matek

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba obecny wzmachol pojdzie na sprzedaz i na chwile obecną zostane na samym radiu. Ewentualnie podepne dla próby i zobaczymy. Zawsze jakiwś zlotki na inne graty będą. :-) a w przyszlosci sie pomyśli.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziekuje ale jeszcze baardzo duzo do zrobienia by bylo tak jak marze :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma swój urok:naughty:na glebę ją i bedzię miała wzięcie:giveheart:

i tu jest problem, poki co nie ogarniam tematu gwintu, musiałbym solidnie poczytac na ten temat i zacząć odkładać pieniążki :wink: bardziej marzy mi sie inna felga hehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma swój urok:naughty:na glebę ją i bedzię miała wzięcie:giveheart:

i tu jest problem, poki co nie ogarniam tematu gwintu, musiałbym solidnie poczytac na ten temat i zacząć odkładać pieniążki :wink: bardziej marzy mi sie inna felga hehe:wink:

co znaczy, że nie ogarniasz tematu gwintu...?? A co w tym trudnego??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint+większe trampki=troche kasy:wink:mnie gwint+felgi+gumy kosztowały około 3.700 zł.i w sumie nie najwyższa półka,to trochę wybulisz:decayed:

ale żeby gwint miał sens,to raczej musi być większa felga wtedy posadzić kozę niżej i auto nabierze innego charakteru.

No ale biały grill..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill napewno nie pójdzie w biel, prędzej trafi grill z RS'a niż pójdzie w biel :wink: Jak będzie wolne od pracy w majówke, to rozejrze sie za gwintem i kapciami :wink: choć priorytetem chyba będzie zmiana Turbo na AWX + Program :naughty: Trzeba sie wziąć za autko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill napewno nie pójdzie w biel, prędzej trafi grill z RS'a niż pójdzie w biel :wink: Jak będzie wolne od pracy w majówke, to rozejrze sie za gwintem i kapciami :wink: choć priorytetem chyba będzie zmiana Turbo na AWX + Program :naughty: Trzeba sie wziąć za autko

Serce ważna rzecz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mechanika częściowo ogarnięta, troszeczke problemów w ostatnim czasie się z autkiem pojawiło. Antidotum na problemy była pomoc kolegi Sztomel w diagnostyce oraz wyczyszczenie turbinki i zaślepienie EGR - dzięki Pretor :wink: Plany się troszeczke zmieniły, jutro auto jedzie na poprawke zderzaka przedniego a na najbliższych dniach mam zamiar usunąć kata. Grill RS4 i końcówki wydechu są już w drodze do mnie, jak wszystko poogarniam to Audica idzie na program w celu zwiększenia mocy a potem czas pokaże.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję pogrzebać w tym aucie i powiem, że fajna, zadbana B5. Wrzuć większe koło, zawias trochę na dół, dołóż trochę mocy i będzie git :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priorytetowo to tak jak gadaliśmy, ten katalizator a potem MOC :kox:

najwazniejsze, ze mnie z tym turbo pocieszyłeś.. :wink:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2013 at 21:32 ----------

No i tak.. Zderzak przód wkońcu idealnie spasowany, do tego założona na nowo dokładka, którą niefortunnie urwałem przy wysokim krawężniku :facepalm: Końcówki także wkońcu założone, z nudy w ostatnim czasie pomalowałem konsole środkową bo była strasznie zrysowana.

Foto:

cc804bb7c713c98am.jpg

A tutaj wspominany tłumik :naughty:

ffe4a1049d14ac4am.jpg

No to teraz Grill RS4 i idziemy w moc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak egr zaslepiales,domowy sposob?

Dokładnie tak panie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myjesz auto na takiej myjni...:shock3: to se wyobrażam jak lakier wygląda:facepalm:

...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz (i ostatni) :grin: Tadzik wyczaił kąpiel za darmo przy zatankowaniu 10L a jemu sie nie odmawia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz (i ostatni) :grin: Tadzik wyczaił kąpiel za darmo przy zatankowaniu 10L a jemu sie nie odmawia :grin:
ehhh...te lata na GZL mu nie służą...:facepalm::decayed:...na taką myjnie się jeździ aby zmatować auto przed malowaniem:decayed:.

...daj Tadzikowi wosk i niech ręcznie teraz napierdziela i odechce mu się takich myjni...:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się nie czyta ze zrozumieniem paragonów (wmawiał mi, że to na myjnie bezdotykową). A on jak za darmo bierze wszystko:grin:

No i napierdzielał, a teraz porwał mi auto i pojechał w Polske na cały tydzień :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...