Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Siemanko, niestety jak sie yebie, to sie yebie po całości, Turbo dało o sobie znać że to już jego ostatnie dni i szykuje się wymiana. Auto kopci na biało tak, że nic za d*pą nie widać, straciło moc a poza tym w maju już było na czyszczeniu bo przechodziło w tryb awaryjny:facepalm: Pomysłów na chwilę obecną jest kilka, zmiana na AWX i program, Turbo BRD i z biegem czasu dokupowanie kolejnych fantów (fmic,wtryski,sprzęgło) no jednym słowem mętlik w głowie.. :facepalm:

Opublikowano

Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

Opublikowano
Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

+1:whistling:

Opublikowano

zakładaj BRD, nawet nie myśl o AWXach jakichś, sensu najmniejszego nie ma, a jak masz kapke wiecej to bierz GTB17vk

Opublikowano
  • Autor

Tia, ze mnie taki kawaler jak z koziej d*py trąbka :grin: na remont mieszkania i wyprowadzke juz miałem hajs odkładany a tu zonk :grin: ale co tam, jak sie bawić to sie bawić.. Wpadnie Turbo BRD + delikatny program póki co, a potem czas pokaże :kox: Fura i tak ma być ze mną bezapelacyjnie do samego końca mojego lub jej żywota:wink:

Opublikowano
Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł:thumbdown: a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Tia, ze mnie taki kawaler jak z koziej d*py trąbka :grin: na remont mieszkania i wyprowadzke juz miałem hajs odkładany a tu zonk :grin: ale co tam, jak sie bawić to sie bawić.. Wpadnie Turbo BRD + delikatny program póki co, a potem czas pokaże :kox: Fura i tak ma być u mnie na najbliższe kilka lat, więc nie ma co oszczędzać:wink:

to tym bardziej bierz gtb, będziesz miał potencjał na przyszłosć jak zaingerujesz w paliwko:wink:

Opublikowano
Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł:thumbdown: a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew::polew:

:whistling: yhyymm...a pod kopalnia wciągu tygodnia byś nie miał ani radia, ani szyby:whistling:
Opublikowano
Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł:thumbdown: a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew::polew:

:whistling: yhyymm...a pod kopalnia wciągu tygodnia byś nie miał ani radia, ani szyby:whistling:

w sumie w obu przypadkach mozesz nie mieć radia i szyby:wink: teraz to debil dla 20zł widocznych w aucie moze szyby wybić:whistling:

Opublikowano

no też prawda...lecz mnie bardzie ku ori ciągnie:wink:

...ja na płycie mam biedę 20 utworków przesłuchać a Ty mi mówisz o karcie >2gb:grin::wink:

...ale wracając od tematu turba BRD najmniej...miałem też się bawić lecz narazie kasa idzie w dom:smiley:

Opublikowano
  • Autor
Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł:thumbdown: a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew::polew:

:whistling: yhyymm...a pod kopalnia wciągu tygodnia byś nie miał ani radia, ani szyby:whistling:

poluj na miejsce pod zarzadem :grin::decayed: mi sie raz do tej pory udało hehe, ale taka to u nas prawda, jak nie paliwo to radio itd :facepalm:

Opublikowano
Jesteś kawalerem...to możesz "poszarpać" mocą:decayed:. Ja jak już, to będę maksymalnie wykorzystam potencjał moich pompek:wink:. A za 2 kafle (kupno wtrysków) to wolę sobie RNS-a kupić:decayed:

za 2kafle to lepiej klupić RADIO a nie popierdółke która nic nie ma ciekawego:wink: bo wszystko co sie chce trzeba dokupic jakiś psi moduł:thumbdown: a na finito karta pamieci max 2gb, na dzień dzisiejszy lepszy transmitter i telefon od rnsa:polew::polew::polew:

:whistling: yhyymm...a pod kopalnia wciągu tygodnia byś nie miał ani radia, ani szyby:whistling:

poluj na miejsce pod zarzadem :grin::decayed: mi sie raz do tej pory udało hehe, ale taka to u nas prawda, jak nie paliwo to radio itd :facepalm:

choćby mieli mało paliwa pod ziemią...kolejki są na ropa:decayed:
Opublikowano
  • Autor

no a jak :decayed: hehehe

Opublikowano

możesz mieć białe fele...ja zmieniam "imidż" na nowy sezon...oczywiście na flatach będę zapierlalał :decayed:

Opublikowano
  • Autor
możesz mieć białe fele...ja zmieniam "imidż" na nowy sezon...oczywiście na flatach będę zapierlalał :decayed:

Na jaki malujesz?

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano

...zobaczysz na wiosenkę...nie chcę zapeszać :wink:

:decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ok, Turbo BRD zamówione, jak tylko dojdzie idzie do montażu i lece na korekte programu.. Ale nic konkretnego nie mam z niej zamiaru wyciągać, aż do momentu jak zaczne kompletować inne graty :wink: Szkoda, bo ten hajs mógł iść na białe skóry i grill RS a tak.. :facepalm:

Opublikowano

Moc da więcej frajdy:whistling:

Opublikowano
Moc da więcej frajdy:whistling:

+1:decayed:

druga rzecz jaka daje frajde w aucie to mocne caraudio jak zaczynasz czuć że naprawde zaczyna grać:slina:

Opublikowano
  • Autor

Do turba z brd musze zmieniac kolektor or not?

Opublikowano

Nie musisz

zmiana kolektora ciagnie za soba koszty, bo bedziesz musiał górny dolot od AWXa kupić wraz z EGR, w przypadku VP wystarczyła przejsciówka i usunie ie EGR, ale on nie miał klapy gaszącej:whistling:

---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 12:59 ----------

Bo sam kolektor to 50zł, do tego uszczelki i tyle, tylko ten EGR...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.