Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak masz czas to wyciągaj, lepiej wyjdziesz na tym.

Opublikowano
  • Autor

Wyciagac tajle, posprzedawac a reszte zezlomowac? No tak chciałem, ale dzis mi sie obiło o uszy ze waga sie musi zgadzac z tą z dowodu rejestr. a jak sie nie zgadza to za kazdy kilogram trzeba placic jakies grosze' [?]

Opublikowano

fura waży więcej niż w dowodzie, ale nie wiem czy tyle więcej, zawsze możesz zakręcić się koło jakiegoś tam kwitu z zezłomowaniem za flaszkę, a to zostanie po sprzedaży pociąć i wyzłomować jako złom użytkowy, troche nie fajna opcja ale jak oni chca dymac za dopłate brakujących kilogramów to mozna to tak rozegrać :decayed:

Opublikowano

Nawrzucasz jakiegoś starego złomu i po sprawie :D albo wyciągnij co bardziej wartościowe a auto ogłoś na all czy olx. Ja tak zrobiłem i parę złoty zostało.

Opublikowano

Matek szkoda auta. Ważne że wszyscy cali
Jeśli chodzi o graty to mam całkiem sporo. Stołki (placki) jakieś tam zawieszenie 1BA i inne.
Pisz co potrzebujesz a dam ci cynk co mam co by się "waga" zgadzała
Lampiszcza i inne też by się znalazły ze 3 komplety <lol>

Opublikowano

jakbys rozbueral to wskazowki licznika wezme :D

Opublikowano

Chudy z A3 klubu po dzwonie rozebrał i dobrze wyszedł na tym sam zobacz ;)

Opublikowano

Ja tez chce wskazówki :D

Szkoda , opiszesz jak to się stalo ?

Opublikowano
  • Autor

Zdecydowałem się naprawiać auto. Auto pali, silnik nie dostał, prowadnice lekko wygięte ale do naciągniecia. Za bardzo kocham by to zezłomować :lol: Także biorę się do poszukiwań części, ewentualnie jak ktoś coś wie na temat jakiegos angola lub S4 angola to walic na PRIV

bediks, przy 150 wpadł mi lis, odbiłem (głupi ja) w prawo, kontra w lewo, wpadłem w poślizg i skończyłem na barierkach. Moja w siniakach,mi natomiast nic nie ma, boli mnie tylko ten mandat jak cholera. Ale przede wszystkim najważniejsze, że narzeczona cała i zdrowa bo siniaki do tygodnia znikną

-imie nazwisko sprawcy

- imie lis, nazwiska nie znam

5 pkt 220 zł ;)

Opublikowano

no i bardzo dobrze ;)
Ja mogę Cię poratować przedliftowymi lampami na przód tylko musiał bym sprawdzić czy z kierunkami są. wiem wiem nic ci to nie daje.

Opublikowano

obserwuje temat od dłuższego czasu i ciesze się że postanowiłeś ratować auto :thumbup1: na zdjęciu nie wygląda jakby miał odpalić :decayed:

a co do tego że odbiłeś w prawo to miałem podobną sytuacje kilka razy i to jednak jest odruch- nic nie poradzisz :facepalm:

Opublikowano

i bardzo dobrze ze Wan ni cnie jest ;) ratuj fure bo dawala duzo blasku:) a jak to mowia "stłuczka czy kolizja jest matka tuuningu';) DASZ RADE !;)

ł

Opublikowano
  • Autor

@rafaal14 no dokladnie, tajle juz zamowione będzie sztos :)

Opublikowano

Fajne furku:) działaj bo wszystko da sie odbudować. Powodzenia

Drogi ten lis, chociaz narzeczoan futro ma :) ??

Opublikowano
  • Autor

Tak, ale nie z tego yebanego lisa z tylko z bershki haha

Czesci juz u mnie, blacharka juz kompletna, po cichutku zastanawiam się nad zmianą koloru całego auta :jerk:

Edytowane przez Matek

Opublikowano

Nogaro blue

Opublikowano
  • Autor

1896956_808179819240881_3675996826365565

Opublikowano

powodzenia w odbudowie trzymam kciuki

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

mms_20150129_000453_zpsseii2cfn.jpgmms_20150129_000453_zpsseii2cfn.jpg

:jerk:

Opublikowano

no panie ładna zmiana ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.