Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oznaczenia z klapy OUT:wink: i ładnie siedzi na tych "16-ch":decayed:...sorry musiałem:polew:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Polecą jak wróce.. Moc też wpada od razu po urlopie, póki co KAC ŁEBA:facepalm:

---------- Post dopisany 12-08-2013 at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 18:37 ----------

No i nareszcie.. STAŁO SIĘ :kox:

matek_b5.jpg

Jestem mega zadowolony póki co, oby tylko za szybko nie zaczęło brakować.. :whistling::naughty:

'Ograniczona moc oraz fale na wykresie seryjnego programu związane są z niesprawnym przepływomierzem oraz skokami ciśnienia doładowania. Programowe wyłączenie przepływomierza rozwiązało problem.'

Opublikowano

jak czuc Nm, nie trzesie buda?

Opublikowano
  • Autor

Nie, póki co wrażenia rewelka

Opublikowano

to gitara bo ja jak mialem 358Nm to buda trzesalo ale fakt program byl zyebany, ja tam bede ladowal AWX co by pod 160ps bylo:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mi po głowie chodziło BRD i dalsza zabawa, ale póki co jaram się tym co jest. I na troche to będzie musiało wystarczyć, a przyszłość pokaże.. :wink: U mnie pierwszy program był na 368 njuta, ale wypenialiśmy z uwagi na sprzęgło itd i zostaliśmy przy tym co jest. KOX jest i jestem mega zadowolony.

Opublikowano

Dobra Pane...moje pierwsze wrażenie..."o curva...jakiś piany ten wykres", ale napisałeś czemu taki jest:decayed:. No i ładnie jest:kox::kox:

Opublikowano

Graty ;) Szkoda że mam ADR`a :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Grzegorz, jakby nie fakt że w czw bardzo ważny dzień to wpadam na spota i sie próbujemy :decayed: Ale co sie odwlecze to nie uciecze.. :decayed:

Opublikowano

okejjj...przyjmuję porażkę na klatę :kox:

Opublikowano

Matek masz linka to tego foto z foto z podpisu twojego ... ? mega to wyglada :) a twoja fua w dobrym kierunku :) jak idziesz w cel jaki masz w avatarze to bedzie ciekawie :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

mam gdzieś duzej rozdzielczości te fotki, auto jest opisane na vortexie, opony miało 215/35:wink: stad ten efekt koła:wink:

Opublikowano

Ładnie, Ładnie. A co na to Grzesiu?? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ponoć juz na mnie poluje i chce mnie zayebacć :wink:

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Opublikowano
Ładnie, Ładnie. A co na to Grzesiu?? :wink:

jak się w okolicy zjawi, to ma wpierdÓl:grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobrze, że na bieżąco wiem na którą łazisz do roboty Grzesiek :grin::decayed:

Opublikowano

...:decayed:...

:grin:

Opublikowano

W końcu któremuś się znudzi i zmieni koło :grin::facepalm::polew:

Tak BTW mieliście rację -30 to kozica niskogórska. Po SCP mi obrzydło i myślę co tu teraz zrobić z tym fantem by było "lower" A tyle kasy w to wtopiłem że było by na coś porządnego

Opublikowano
W końcu któremuś się znudzi i zmieni koło :grin::facepalm::polew:

Tak BTW mieliście rację -30 to kozica niskogórska. Po SCP mi obrzydło i myślę co tu teraz zrobić z tym fantem by było "lower" A tyle kasy w to wtopiłem że było by na coś porządnego

a mówiłem Ci...kup se gwinta:whistling::naughty: tak to jest jak się "starszych" nie słucha:decayed:

...a co do koła...no chO_oja ja nie zmieniam:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.