Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] WHITE BITCH AWX 163 HP 360 NM GWINT 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ano. :wink: Ale d*py nie urywa.. Możliwe, że zmienie na coś ciekawego.

Dziś wpadł GWINT FK INOX SILVERLINE, który czeka na montaż a potem jakaś konkretna felga. Bydzie grubo :naughty:

Opublikowano

...tak nisko jak ja...??:naughty: Ja mam dekory w czarnym fortepianie i ...nie zmieniam:decayed:

Opublikowano

Matek wyczytałem, że masz w planach gril RS4, kupiłeś już?

bo ja mam takowy w swojej, a wiesz że ona idzie na sprzedaż:whistling:

---------- Post dopisany at 03:26 ---------- Poprzedni post napisany at 03:25 ----------

aha, no i koła 18" też leżą w garażu:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oj chyba nie tak nisko Grzesiu :wink: Ale pokręcimy, zobaczymy

Wiem, wiem, oglądałem grill celowo bo też o tym myślałem. A za ile chciałbyś go puścić? PW może być. Bo na allegro te atrapy są fest tanie, a ja oryginału nie szukam. Koła bym brał w ciemno, gdyby były białe.. a tak to jakos mi sie nie widzą do mojej budy. Miałem je oglądać, ale nie chciałem rozdzierać starannie przygotowanego opakowania :wink::wink:

Opublikowano

Wiem, wiem, oglądałem grill celowo bo też o tym myślałem. A za ile chciałbyś go puścić?

250 zł + grill z polifta

Bo na allegro te atrapy są fest tanie, a ja oryginału nie szukam.

no jeśli ci się te kiepskie podróbki podobają to nie mamy o czym mówić:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Póki co to z kasią średnio, pożyjemy zobaczymy.. A na wakacje trza jechać :kox:

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2013 at 20:27 ----------

Gwint założony. Mega wielkie podziekowania dla Polko_V za robote. :hi: No to teraz virus a po wakacjach jakieś solidne koło.. :whistling:

Jutro więcej zdjątek wpadnie

CAM00165.jpg

Opublikowano

Pokaz foto jak lezy:wink: turbo AWX juz siedzi?

Opublikowano
  • Autor

Nie i nie wpadnie :wink:

CAM00165.jpg

Opublikowano

...ładnie siedzi...:decayed: i Matik...podaj wymiary, wiesz jakie:naughty:

---------- Post dopisany at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

ee...no...wjedź na prosta drogę i zrób foto !!:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pocykamy w swoim czasie, jakos nie umiem sie zebrać w sobie i zaserwować mojej niuni sesyjki :jerk:

Przód leży na 61.5 cm, tył 62.5 jak dobrze pamiętam ze wczoraj (możliwe, że się yebłem i zapomniałem bo byłem fest podjarany :naughty:)

Koło 18 musi być i nie ma innej opcji..

Opublikowano

dobrze napisołeś yno na opak...przodek 62.5 a zadek 61.5:decayed:

...no widziołech...tak jak: "arab na koza":grin:, ale niy dziwia sie, bo piyknie sucz leży:naughty:

Opublikowano
:polew::polew:
Opublikowano
  • Autor

Felga chyba wybrana.. Sorry Grzegorz :facepalm:

3506084402_cb342b5265.jpg?v=0

Opublikowano

Dobry wybór:thumbup1:

Opublikowano

Ładny paździoch i fajne koło :thumbup1: tylko jak można takie auto na szczotach myć :doh:

Opublikowano
  • Autor

Koło przyjdzie po wakacjach :wink: Katalizator wywalony, Polko you are my master :wink: Po powrocie z Łeby wbija virusik :kox:

Opublikowano

cała przyjemność po mojej stronie...przyjedź z wakacji, to obniżymy to jakoś "męsko":decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ale taki zabieg to dopiero przy 18tce :kox:

---------- Post dopisany 17-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 12:26 ----------

Z nudy dzisiaj mała sesyjka, szkoda że przed pastowaniem ale już mi sie nie chciało nic cykać.. Chyba będę musiał moją zatrudnić jako panią fotograf, bo u mnie brak artystycznej ręki.. W sobote nad morze, niestety jeszcze na pietnastkach ale potem będzie już tylko lepiej :kox:

SNB15239.jpg

SNB15234.jpg

SNB15245.jpg

SNB15242.jpgSNB15249.jpgsiedzi.jpg

Opublikowano

Nie chciałeś oznaczeń z klapy odkleić??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.