Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zepsuta szufladka - schowek


vello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Coś mi pękło w środku i szufladka przy włączniku ESP się wysuwa i nie mogę jej zamknąć.

Da się to jakoś naprawić?

Czy trzeba wymienić?

Jeśli wymienić to samą szufladkę wystarczy czy tą część z której się ona wysuwa?

ssssssssqg7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj calej szuflady na allegro~50PLN. Choc można również probować ją reanimowac, gdyz mechanizm blokowania nie jest zbyt skomplikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj calej szuflady na allegro~50PLN. Choc można również probować ją reanimowac, gdyz mechanizm blokowania nie jest zbyt skomplikowany.

ok, dzięki.

Wiesz może jak zabrać się do demontażu? Dużo trzeba rozkręcać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba rozkrecac. Zdejmujesz ostroznie listwe ozdobna nad szufladami, podwazajac ja z boku srubokretem. Nastepnie z gory wciskasz 2 blokady szuflady i wyciagasz ja. Nie mam zdjec, bo by bylo latwiej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będziesz kupował szufladkę, to kup od razu z podświetleniem. Będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest taki bolec prowadzacy w "rynience" On pęka i dlatego sie nie zatrzaskuje. Gdybys mial dostep do czesci wystarczy tylko to wymienic (koszt 2 zlote...) Problem w tym ze nawet chyba aso nie ma dostepu do takich drobnostek. Reanimacja polega na wtopieniu w pozostala koncowke igly delikatnie zakrzywic koniec zeby nie bylo to ostre a nastepniecalac ladnie poksipolem. Potem zabrac sie za szlifowanie...... Praca mecząca a rezultata nie zawsze zgodny z oczekiwanym (tam wystepuja spore przeciazenia) taze najlepszym wyjsciem jest szukac uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest taki bolec prowadzacy w "rynience" On pęka i dlatego sie nie zatrzaskuje. Gdybys mial dostep do czesci wystarczy tylko to wymienic (koszt 2 zlote...) Problem w tym ze nawet chyba aso nie ma dostepu do takich drobnostek. Reanimacja polega na wtopieniu w pozostala koncowke igly delikatnie zakrzywic koniec zeby nie bylo to ostre a nastepniecalac ladnie poksipolem. Potem zabrac sie za szlifowanie...... Praca mecząca a rezultata nie zawsze zgodny z oczekiwanym (tam wystepuja spore przeciazenia) taze najlepszym wyjsciem jest szukac uzywki.

Nie warto tego naprawiac, jesli wyglada to tak jak piszesz. To naprawde nieduzy koszt, nawet w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vello, bede mial na sprzedaz moje szufladki -- na dorobniaki i na kubek. Zmieniam na podswietlone. Dam znac na pw. Wybaczcie prywate :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też mam problem z szufladką w ASO jest drogo a na allegro chwilowo jest deficyt szufladek do A4 B6. Może ktoś się orientuje czy pasuje do A4 szufladka z A3 po 2003r. tych znalazłem kilka na allegro.

A może ktoś ma do sprzedania komplet szufladkę i uchwyt w wersji z podświetleniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Też mam problem z szufladką w ASO jest drogo a na allegro chwilowo jest deficyt szufladek do A4 B6. Może ktoś się orientuje czy pasuje do A4 szufladka z A3 po 2003r. tych znalazłem kilka na allegro.

A może ktoś ma do sprzedania komplet szufladkę i uchwyt w wersji z podświetleniem?

od a3 nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestawy do podświetlenia szufladek sprzedaje dominikt1. Mam uchwyt do napojów bez podświetlenia, sprawny , ale panelik przedni jest marny , trzeba swój przełożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w szukajkę . dominikt1 < i już go masz. Chyba nawet teraz ma jakies fanty do A4 B6 w dziale sprzedam częsci. Ja mam tylko szufladkę na napoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...