Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowe wtryski 216 do zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam afn + chip + ic od alfy + awx, 135km/320mn. trochę mocy mało się zrobiło wiadomo... chce założyć wtryski bosch 216-tki i teraz pytanie jak to będzie wyglądało bez korekty softu a jak z? czy będzie kopcił? jaki możliwy przyrost bez korekty? wiem jest opcja szukaj ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. czy sprzegolo standard od 1z + jednomas da rade?

Opublikowano

Nawet macie podwieszony watek na temat co z czego i ile wyjdzie, oraz konsekwencje:facepalm:

bez strojenia jak dorzucisz 216ki to zajebiesz turbo syfem:whistling:

Opublikowano
  • Autor

dzieki

Opublikowano

coś mało mocy wyszło ci na tym wyposażeniu co masz powinno być co najmiej ponad 150 KM i 350 Nm

Opublikowano
coś mało mocy wyszło ci na tym wyposażeniu co masz powinno być co najmiej ponad 150 KM i 350 Nm

z czego?? z powietrza mocy nie ma, póki wtrysków nie zmieni nie zobaczy takich cyferek:wink: moze same km złapie ale to bedzie granica, ale moment za hu w świecie chyba że strzał przy 2tys i nagły spadek przy ok 3tys:wink: a taki program to jest LIPA:jerk:

Opublikowano

Kolego słabo coś u Ciebie z tymi parametrami... AFN + program wychodzi ok. 140PS i 300Nm, a masz jeszcze AWX i FMIC, więc 145-150PS masz w zasięgu. Kto Ci stroił to auto?

Odnośnie 216 to możesz do czasu strojenia jeździć, ale zmniejsz dawkę na pompie. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad szprycami 230.

Opublikowano

KOWI bez jaj,AFN z awx.Wiekszosc ma okolo 145-150.Ale 135 to łapie podjechana seria.

Opublikowano
KOWI bez jaj,AFN z awx.Wiekszosc ma okolo 145-150.Ale 135 to łapie podjechana seria.

chodziło mi tylko o ten wpis

...powinno być co najmiej ponad 150 KM i 350 Nm

A z autem to musi być coś nie tak:wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

bylem w tune-up na hamowni i robert mowil ze dobry lajtowy bezdymny program a te 150 km to w nowce moze i tak, auto ma 350tkm jezdzi dobrze logi zrobione wszystko ok, silnik zdrowy nie bierze oleju

Opublikowano
mam afn + chip + ic od alfy + awx, 135km/320mn.

135km z turbiną awx to i tak troche mało, tyle to łagodne softy mają ze zwykłym turbo od afn'a :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

sam już nie nie wiem na hamowni bylem ponad rok temu, podjadę w tygodniu do Roberta i zobaczymy, tez mam wrażenie, ze powinno być więcej.. niutki ok tylko te kunie.. może coś kulało albo ten program jakiś kulawy.. a i jeszcze jedno turbo pompuje 1.25bara czy to nie za mało bo wiem ze tyle pompuje 116km pd w serii? czy nie powinno byc w granicach 1.5 bara?

---------- Post dopisany 27-09-2012 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 21:01 ----------

mam lajtowy soft temat można zamknąć

Opublikowano

bardzo lajtowy widac

Kolega ma AVG (blizniak AFN-a), turbo AWX, pompa 11, wtryski seria

po programie wyszło 154kM

potem zmianiał wtryski, turbo, dokłądał cooler

za kazdym razem robił korektę

jak doszedł do 180kM stwierdził że jest poyebany

bo mógł zrobic od razu wszystko i zaoszdzędziłby tym sposobem

mase kasy :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
bardzo lajtowy widac

Kolega ma AVG (blizniak AFN-a), turbo AWX, pompa 11, wtryski seria

po programie wyszło 154kM

potem zmianiał wtryski, turbo, dokłądał cooler

za kazdym razem robił korektę

jak doszedł do 180kM stwierdził że jest poyebany

bo mógł zrobic od razu wszystko i zaoszdzędziłby tym sposobem

mase kasy :facepalm:

a co z pompy jak wtryski seria jeżeli dołożysz do tego 216-tki to sie zgodzę, ze ok 160km bez 216 to trochę Batory w lusterku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.