Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podświetlenie tablicy rejestrcyjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie chodzi o podświetlenie tablicy rejestracyjnej, nie świeci mi sie lampka z lewej strony i moje pytanie jest czy naprawa tego ty wymiana żarówki czy coś więcej i jak mniej więcej to wygląda(naprawa) ? Z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

Zacznij od sprawdzenia zarowki, trzeba odkrecic szkielko i ja wyjac. Jak nie bedzie dzialac to trzeba dalej szukac.

Opublikowano
Tak jak w temacie chodzi o podświetlenie tablicy rejestracyjnej, nie świeci mi sie lampka z lewej strony i moje pytanie jest czy naprawa tego ty wymiana żarówki czy coś więcej i jak mniej więcej to wygląda(naprawa) ? Z góry dzięki za pomoc

Od czegos trzeba zacząć, czyli sprawdzasz żarówkę albo prowadzisz rzęcha do ASO. :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Następny krok to zaśniedziałe styki mocowania żarówki.

Opublikowano

nie zapomnij kupic nowa zarowke :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

mam ten sam problem tylko ze jak przeloze szkiełko z żarówką z prawej na lewa to nie dziala a odwrotnie dziala. mierzyłem miernikiem i wogole napiecie nie dochodzi... gdzie szukac przyczyny ?

Opublikowano

A może masz pośniedziałe styki na kostce. Ja tak miałem

Opublikowano

najlepiej kupić nowe plastiki z wtyczkami ja kupiłem ostatnio za 20zł za 2szt. i działa wyglądają jak nówki

Opublikowano
mam ten sam problem tylko ze jak przeloze szkiełko z żarówką z prawej na lewa to nie dziala a odwrotnie dziala. mierzyłem miernikiem i wogole napiecie nie dochodzi... gdzie szukac przyczyny ?
Jak wyglądają Twoje szkiełka? Tak? 20120704130819.jpg czy tak jak na np aukacjach allegro? Jeżeli masz takie jak w linku to prawdopodobnie lewa i prawa mają inne oznaczenia ( 8D0943021C (lewa) i 8D0943021D(prawa) ) Sam szukam 'drugiej połówki' i na razie bez efektów
Opublikowano
A może masz pośniedziałe styki na kostce. Ja tak miałem

Na której kostce?

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Opublikowano
A może masz pośniedziałe styki na kostce. Ja tak miałem

Na której kostce?

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Ten wtyk, który wchodzi w lampkę

Opublikowano

czym najlepiej to przeczyscic?

---------- Post dopisany 20-10-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:01 ----------

Odlaczona była kostka:-) problem rozwiązany

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.