Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1z - proszę o pomoc w sprawie błędów


Grzesiekkbc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy, mam problem z moim zetorem. Od tygodnia jak mu wcisnę do spodu gaz to w okolicach 3000obr momentalnie odcina moc. Dzisiaj podpiąłem Vaga i mam dwa błędy

00519 - P0106 Czujnik MAP – poza zasięgiem – G71 B

00575 - Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej

Pomóżcie koledzy bo nie ma jazdy z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo do czyszczenie,doladowanie wykracza poza skale,auto traci na sekunde moc i zaraz znow jedzie.Jak pojezdzisz tak to turbo od razu wstaw nowe,bo z tego nie bedzie co zbierac.Przez to ze w tryb awaryjny nie wchodzi:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00519 - P0106 Czujnik MAP – poza zasięgiem – G71 B

00575 - Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej

Jeden i drugi błąd świadczą o tym, że turbo przeładowuje. Trzeba je czyścić (nie regenerować) bo inaczej błędów się nie uniknie i tejże przypadłości również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a jeszcze wczoraj nie bylo prefiksu

JEZELI CHODZI faktycznie o 1Z to nie trzeba turbo rozbierac tylko zrobic logi najpierw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie auto nie traci mocy na moment tylko jak już straci to nie wraca. Po ponownym odpaleniu zacznie jechać aż do momentu gdy się mocno wciśnie pedał gazu. Postaram się zrobić stary N75 może to on daje po d*pie ale czemu wywala błędy innych rzeczy a nie n75.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamuli trzeba zgasić silnik i dopiero kontynuować dalej logi, dany log do momentu aż z muli wystarczy ale przed rozpoczęciem następnego trzeba zgasić auto, zapalić i dopiero robić następnego loga

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...