Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wersja US a lampy US z przodu są ?:naughty:

Opublikowano
... no i filmik jak wydech pracuje.

brzmi jak 1.6 co tu podziwiać :wink:

No sorry ale moja A3 1.6 tak nie chodziła:slina:

Łukasz, nie zwracaj na niego uwagi, droczy się bo zazdrości :decayed: dlatego chciał żebym kupił klekota :polew:

no dobra niech będzie że chodzi jak 1.8 :wink:

No moje 1.8 A4 też tak nie gada:polew::polew::polew: a chiałbym:shock3:

Opublikowano
  • Autor
Kurfa mogłem wybrać Anglię:facepalm:

Daleko nie masz :D PS. nie da się tego jakoś obejść ? z wbiciem innej pojemnosci do dowodu czy cuś :eusathink:

Wersja US a lampy US z przodu są ?:naughty:

Oczywiście ;> na 2 zdjęciu fisheye już nie sięgnął pomarańczowych odblasków :wink:

Opublikowano

Dawaj więcej fotek , chce zobaczyć wnętrze :decayed:

Opublikowano

pomimo tego że one nie trzymają mocy to jednak dzwięk V8 robi swoje:slina:

Opublikowano

Dawaj więcej fot bo Cie zjemy :grin:

Ja widzę tutaj Shadow Line...:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dawaj więcej fot bo Cie zjemy :grin:

Ja widzę tutaj Shadow Line...:naughty:

czy nowe foty ;) zdjęcia środka wkrótce...

Opublikowano

avatar byś zmienił np na drugie zdjęcie :wink:

Opublikowano
  • Autor
avatar byś zmienił np na drugie zdjęcie :wink:

done :hi:

Opublikowano

ja bym w sumie rejestrację zakrył :whistling:

Opublikowano

A nie myślałeś o dorobieniu mniejszej tablicy na tył?

Opublikowano
A nie myślałeś o dorobieniu mniejszej tablicy na tył?

dokładnie, ta strasznie szpeci, wrzuć ją sobie do bagaja a załóż taką w rozmiarach US :wink:

Opublikowano

Do tej legalnej doklej magnesy i jak się będą czepiać to zawsze będziesz mógł ją doczepić.

Opublikowano
  • Autor

szczerze mówiąc myślałem o tym, ale sporo znajomych mówiło że właśnie misiaki są bardzo cięte na te rejestracje... po za tym mam przyciemnione z przodu szyby, więc za bardzo nie chce prowokować kontroli... sam nie wiem :eusathink:

Opublikowano

No jest to problem ale taka tablica mogła by być przynajmniej na zloty i do sesji. A na co dzień zakładać zwykłą.

Opublikowano
  • Autor

pomyśle o tym w przyszłości ;)

---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

up nowe foty :)

Opublikowano

Dawaj jakąś z fot do kalendarza :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dawaj jakąś z fot do kalendarza :wink:

niestety jest problem, bo fotki do kalendarza nie mogą zawierać znaków żadnych, a fotograf nie chce mi wysłać fotek bez tego :decayed:

Opublikowano

Wyślij do mnie to Ci usunę

Opublikowano

na filmiku widać że jest szmoc :naughty::naughty::naughty::naughty:

bravo zakupu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.