Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)


Plebansk8

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałeś w automacie/manualu czy taka się już trafiła:question:

szukałem po prostu jak najbardziej zdrowego egzemplarza :wink:

Gratuluje, witamy w tym szczegolnym gronie :)

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

PS. Dla zainteresowanych spalaniem tego autka, to wczoraj wróciłem z gór, przejechałem ok 1500 km i średnie spalanie to ok 17 litrów :decayed: ale wiadomo czasem trzeba było przycisnąć co by nadrobić trochę czasu :wink: Jedno co zauwazyłem to samochód cholernie dużo pali w mieście :facepalm: musiałem na chwilę zawinąć do warszawy i jedną sprawę załatwić, to po mieście średnio 30 :facepalm:

O kutfa 30litrów:shock3: tomoje 1.8tq w mieście pali połowe tego tak do 16L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale V8... co rano odpalone w garażu daje Ci odpowiedź na pytanie "po co tak wcześnie wstałem?" ;)

Prawda to :D W ogóle moja dziewczyna stwierdziła że nie mogła by tym samochodem jeździć na codzień bo jest za głośny... mało co sobie czoła nie rozwaliłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... mało co sobie czoła nie rozwaliłem :facepalm:

hehe przyzwyczai się :), moja już nawet czasem potrafi bluźnić "coś słabo idzie" jak jej dam poprowadzić gdym nie w stanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P mi się jeszcze nie zdarzyło oddać nikomu prowadzić, a co dopiero dziewczynie :wink: także podziwiam za odwagę :decayed:

moja Pani nie chce prowadzić bo jej porady daję non stop :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed: jakby taką ese dopadła to do odcinki na pierwszych 3biegach :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ja akurat o to bym się nie martwił bo automat :P ale jakby pedał gazu nacisnęła szpilką to mogło by się to źle skończyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żonie już na tyle ufam, że po pijaku czasem daje się przewieźć i muszę przyznać, że wie do czego służy pedał po prawej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek jak tam oświetlenie? i zdjąłeś folię ?

oświetlenie narazie olewam, póki co RNS-E do mnie idzie i razem z BOSE się będzie w przyszłym tygodniu rezało :naughty: a folia zdjęta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości eSki już wstępnie sprawdzone? :naughty:
no jest wkoncu ta esa co tak chciales :naughty: dobrze ze sedan :banan: wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

zderzak S4 tył ? ale o co chodzi ? :decayed:

a tak Cie wkrecam zebys mi przeslal swoj zderzak s4 :wink: dopiero teraz przeczytalem tego posta :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości eSki już wstępnie sprawdzone? :naughty:
no jest wkoncu ta esa co tak chciales :naughty: dobrze ze sedan :banan: wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

zderzak S4 tył ? ale o co chodzi ? :decayed:

a tak Cie wkrecam zebys mi przeslal swoj zderzak s4 :wink: dopiero teraz przeczytalem tego posta :whistling:

:decayed:

dzwoniłem do serwisu, jak się okazało autko już jest po wymianie cewek zapłonowych :) zapytałem także czy olej w skrzyni biegów był wymieniany, to gość powiedział, że nie może mi udzielić takiej informacji przez telefon, tylko na miejscu :kwasny: ktoś wie czemu tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka zajebiaszcza, gdyby Polska byłą drugą USA to również sprawiłbym sobie S4 a tak trzeba wozić się 1.8T. Naprawdę zacna furka zazdroszczę tego dźwięku silnika podczas przygazowywania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawuje się bardzo dobrze żadnych nieoczekiwanych kosztów po pierwszysch 9 tysiącach kilometrów, wczoraj byłem na wymianie filtra paliwa, póki co będę musiał chyba wyrzucić stożek poprzedniego właściciela, bo jest już cały usyfiony i pewnie przepływkę też już szlag trafił... mocy? do mocy już się przyzwyczaiłem ;) ale ten dźwięk... jara jak świeżaka:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...