Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)


Plebansk8

Rekomendowane odpowiedzi

A widzisz.Byłem wczoraj u Olka,ale do 14:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie poszła? i oby do jakiegoś fanatyka marki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plebansk miałeś w niej problemy z rozrządem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

palił.. auto sprzedane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy fanatyk marki ? ciężko powiedzieć, raczej młody chłopak coś koło 19-20 lat w sobotę zadzwonił, w niedziele przyjechał obejrzeć sam, następnie w wczoraj - z ojcem pilnującym kasy i zabrał :)

Ps. szukam teraz passata B5 FL 1.9 130 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no będzie ;D póki co szukam dupowozu niż auta do zabawy więc potrzebuje czegoś taniego sprawdzonego bez fajerwerków

troszkę czasu od sprzedaży eSki minęło więc pomyślałem, ze napisze co tam u mnie :) nowy nabytek jakoś w maju to "godny nastepca" vw passat FL 1,9 highline, jako dupowóz... potrzebowałem tego autka, bo sporo musiałem w trakcjie lata przewozić/dużo jeździć... Na dzień dzisiejszydość mocno odczuwam brak mocy i czterech kółek. Powoli rozglądam się za innymi autami i tu na myśl przychodzi S3 8P ( 2006,2007 rok to przystępna cena zakupu około 60-70k i dobre osiągi ale brak jakiegokolwiek dźwięku no i to małe auto ) , S4 B8 (2009 rok, cena o wiele wyższa ok 120-140k ale w końcu to nowa buda inwestycja na kilka lat, frajda z jazdy z kompresorem, ale w dalszym ciągu to nie V8 do którego tak bardzo się przyzwyczaiłem aczkolwiek na plus wychodzi tu spalanie mniejsze niz w potworze), w końcu ropatruję też S5 V8 (ze względu na dźwięk i frajde z jazdy wolnossakiem, na minus wychodzi tu już spalanie bo LPG raczej w FSI odpada... )... już sam nie wiem, najchętniej odkupiłbym poprzednią budę :P Wiem, że rozbieżne te moje typy ale chętnie posłucham opini :)

Edytowane przez Plebansk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ta technologia dopiero raczkuje ;) poki co robią głównie graty dla TFSI 4 cyl i kosz to prawie 9kola ... a po za tym do v8 jest jeszcze nie dostępna, więc podziękuję ;) do głowy też przyszło mi rs4 b7, ale buda troche stara i 3 raz w to samo wnętrze wsiadać już chyba nie mam ochoty, ale auto na maxa nietuzinkowe ;) dziadek dziwie się, że jeszcze nie namawias zmnie na 3.0 tdi w b8 albo a5 :)

Edytowane przez Plebansk8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ta technologia dopiero raczkuje ;) poki co robią głównie graty dla TFSI 4 cyl i kosz to prawie 9kola ... a po za tym do v8 jest jeszcze nie dostępna, więc podziękuję ;) do głowy też przyszło mi rs4 b7, ale buda troche stara i 3 raz w to samo wnętrze wsiadać już chyba nie mam ochoty, ale auto na maxa nietuzinkowe ;) dziadek dziwie się, że jeszcze nie namawias zmnie na 3.0 tdi w b8 albo a5 :)

jak myślisz nad v8 to co ja będę cię na klekoczące v6 namawiał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...