Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)


Plebansk8

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, gratuluje zakupu!!Konkretne auto, nawet nie ma co sie rozpisywać. Tłukłem sie dzisiaj rano po Nowym Stawie.........myślełem że przypadkiem gdzieś przefruniesz ;)

Tak jak koledzy wcześniej pisali pakiet shadow by pasił, do tego felga i lusterka w czarnym macie, chyba by spasiło wszystko.......Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura za***ista:slina:.tez bym taką chciał...ja mam tylko jedno ale....wrzuć fele avusy takie jakie mają byc:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega buda:kox: zgleb go tylko troche, mam nadzieje ze zobacze na zlocie jak to ega przyjade:decayed: bo Bartka widzialem tylko na parkingu, szkoda mu bylo na paliwo chyba:polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest wkoncu ta esa co tak chciales :naughty: dobrze ze sedan :banan: wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości eSki już wstępnie sprawdzone? :naughty:

w sumie żeby je sprawdzić to na normalnych drogach nie ma gdzie, ale wstępnie Vmax i 0-100 sprawdzone :kox:

no jest wkoncu ta esa co tak chciales :naughty: dobrze ze sedan :banan: wyslalem Ci na pw adres do wysylki zderzaka s4 tyl tak jak sie umawialismy

zderzak S4 tył ? ale o co chodzi ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pochwal się ile udało się wykręcić 0-100 i Vmax :decayed:

Nie myślałeś może o hamowni...? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 ok 6s, vmax 270 z 4 osobami na pokładzie :wink: co do hamowni to prawdopodobnie w tym tygodniu bede hamowal :naughty:

a spisaliscie wczesniej testamenty?!:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0-100 ok 6s, vmax 270 z 4 osobami na pokładzie :wink: co do hamowni to prawdopodobnie w tym tygodniu bede hamowal :naughty:

a spisaliscie wczesniej testamenty?!:decayed:

wiesz przypomniałem sobie w trakcie, ale jakoś przy tej prędkości nie mogłem znaleźć długopisu w schowku :decayed: PS. oczywiście żeby nie było jechałem na autobahnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... witaj w klubie ludzi, których bulgot V8 budzi każdego ranka podczas jazdy do pracy...

Auto bardzo ładne... tapicerka identyczna jak u mnie...

Co do szukania S4 - pełna racja... w przypadku S4 szuka się zdrowego auta... - moje miało być krwisto czerwone z chromami, a wyszło czarne z shadow...

Miłej jazdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :slina:

Szukałeś w automacie/manualu czy taka się już trafiła:question:

Mówisz że koło 6s do 100km/h czyli tylko 0,4-0,5s traci automat do manuala :)

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

szkoda ze sedan :decayed:

Co ty pitolisz:decayed:

Właśnie za***iście że sedan :banan::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś w automacie/manualu czy taka się już trafiła:question:

szukałem po prostu jak najbardziej zdrowego egzemplarza :wink:

Gratuluje, witamy w tym szczegolnym gronie :)

:hi::hi::hi:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

PS. Dla zainteresowanych spalaniem tego autka, to wczoraj wróciłem z gór, przejechałem ok 1500 km i średnie spalanie to ok 17 litrów :decayed: ale wiadomo czasem trzeba było przycisnąć co by nadrobić trochę czasu :wink: Jedno co zauwazyłem to samochód cholernie dużo pali w mieście :facepalm: musiałem na chwilę zawinąć do warszawy i jedną sprawę załatwić, to po mieście średnio 30 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...