Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BBK] S4 USA - silver arrow :)


Plebansk8

Rekomendowane odpowiedzi

Olo o tej godzinie nie funkcjonuje jeszcze.

:grin::grin::grin:

bede wieczorem to obadam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj tez alternator - lozyska mogą już dzwonic - zrób to wtedy tez! bo tam rowniez jest b. zly dostep, a koszt tego nieduzy. ;).

W gd bede w maju, moze sie jakos zgadamy, jak poskladaja Ci juz to padło?:grin::polew: (u mnie tez mialo to trwac tydzien... a trwalo 4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo o tej godzinie nie funkcjonuje jeszcze.

:grin::grin::grin:

bede wieczorem to obadam:wink:

no wiesz, jak sie nie ma samochodu 3 tygodnie, to chyba rozumiesz, że mam prawo być lekko zaniepokojony całą sytuacją :decayed: będę próbował dzwonić też po południu, zobaczę czy się uda...

:thumbup1: daj znaka jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku mówiłem że było brać 1.6 :wink:

może chcesz się zamienić ? :decayed:

po co mi taka fura w której żeby dolać płynu do spryskiwaczy muszę wyjąć silnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od początku mówiłem że było brać 1.6 :wink:

może chcesz się zamienić ? :decayed:

:whistling::grin:

dopiero zauwazylam kolega z moich okolic :wink:

no teraz to bankowo jak spotkam na 3city w kompleksy wpadne :facepalm: moim 1,9:grin:

niezle to mruczy :slina:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam kompleksy :wink: sam wcześniej jeździłem 1.9

PS. Edyta, organizujecie w 3city jakieś spoty, po za AZ serwisem w PG ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj tam kompleksy :wink: sam wcześniej jeździłem 1.9

PS. Edyta, organizujecie w 3city jakieś spoty, po za AZ serwisem w PG ? :naughty:

moje 1,9 tez daje rade testowane juz na obwodowej :wink::banan: no ale gdzie mojemu do twojej :whistling:

nie orientuje sie czy jest cos innego wiem ze w pucku a w 3city to tylko tam jezeli chodzi o to forum :eusathink:

kiedys w koscierzynie byly ale jakos panowie nie moga z nimi wystartowac :facepalm::kwasny:

pk audi tez cos orgnizuje ale to w czwartki na przymorzu

sory za ot :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :wink: Prawie, że klon tylko w sedanie! ;D Kuurde miltek to miltek, pięknie mruczy skubana!

Naprawdę fajna sztuka! Chcesz sie zamienić za elektrycznie składane lusterka, na nie elektrycznie składane lusterka? :decayed: (zazdroscze, brakuje mi tego bo we wcześniejszym aucie miałem a tutaj nie :cry:)

Również bezawaryjności życze! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :wink: Prawie, że klon tylko w sedanie! ;D Kuurde miltek to miltek, pięknie mruczy skubana!

Naprawdę fajna sztuka! Chcesz sie zamienić za elektrycznie składane lusterka, na nie elektrycznie składane lusterka? :decayed: (zazdroscze, brakuje mi tego bo we wcześniejszym aucie miałem a tutaj nie :cry:)

Również bezawaryjności życze! pozdrawiam

Klubowych eSek w Sedanie chyba nie ma więc, muszę być jedynym reprezentantem :wink: lusterka możesz dorezać :decayed: trzeba wkrótce zebrać reszte chłopaków z Skami i wybrać się na jakiś ogólnopolski zlot... mogłyby powychodzić z tego fajne zdjęcia :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :wink: Prawie, że klon tylko w sedanie! ;D Kuurde miltek to miltek, pięknie mruczy skubana!

Naprawdę fajna sztuka! Chcesz sie zamienić za elektrycznie składane lusterka, na nie elektrycznie składane lusterka? :decayed: (zazdroscze, brakuje mi tego bo we wcześniejszym aucie miałem a tutaj nie :cry:)

Również bezawaryjności życze! pozdrawiam

Klubowych eSek w Sedanie chyba nie ma więc, muszę być jedynym reprezentantem :wink: lusterka możesz dorezać :decayed: trzeba wkrótce zebrać reszte chłopaków z Skami i wybrać się na jakiś ogólnopolski zlot... mogłyby powychodzić z tego fajne zdjęcia :naughty:

Ostatnio Ksiądz dołączył do eSkowych sedanów ze swoją czerwoną krową :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo taki zlocik to nie głupi pomysł! Jestem ZA! Aczkolwiek wiadomo jak to w praktyce wychodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie Auto odebrane, oczywiście nie obędzie się bez poprawek blacharsko (wyrównanie szpar)- lakierniczych, rysy na zderzaku przednim od zdejmowania i zakładania :facepalm: po za tym to już jest chyba norma, przy grubszych akcjach naprawczych, że zawsze mechanik/serwis nie złoży tego idealnie (brak kilku plastików w komorze silnika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabiłbym :whistling::wink:

fajnie, że chłopacy mają wiedzę itd, można troche kasy zaoszczędzić, bo wiedzą co można zregenerować i gdzie zamiast od razu kupować nowe... ale czas naprawy + jakoś poskładania potem elementów pozostawia wieeele do życzenia:/ 1 plastiku - zaslepki to ISOFIXU mi brakuje :/ nosz kur*a !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleban gadaj z Olkiem.Dogadacie sie!

Moja grzmot jeszcze tam jest czy juz na zyletki poszedl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleban gadaj z Olkiem.Dogadacie sie!

Moja grzmot jeszcze tam jest czy juz na zyletki poszedl??

Bieniek, spoko, zadzwonię - Olo powie, żebym przyjechał i zostawił auto ch*j wie znów na jak długo, to coś tam poprawią... nie wiem czy to nie przypierda*anie się o 2 małe ryski, ale jak oddawałem to ich nie było... :whistling:mieli auto ponad miesiąc, a składane było chyba w 2 godziny...

jakby tego było mało wyskoczył błąd poziomowania ksenonów (prawdopodobnie 01539:doh:) auto oddałem im bez błędu, odebrałem z błędem - nie wiem nikt tego chyba nie zauważył...

PS. Bieniek, nawet się tam nie rozejrzałem, bo nie miałem czasu, zajechałem tylko odebrać auto, cześć, cześć i tyle, także nie powiem Ci :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc? To co oni robili? Swapa?

Szczerze mówiąć nie jesteś pierwszą osobą, która narzeka na to miejsce :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...