Skocz do zawartości
IGNOROWANY

siwiecace znaczki z przodu i z tylu


jocker01

Rekomendowane odpowiedzi

wstrzymam sie z zabawa ze znaczkiem do czasu jak bede wpolsce i wszystko kupie sobie w naszym kraju! przyjade i bede sie bawil! mozna gdzies kupic sylikon dentystyczny? :D Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! mozna gdzies kupic sylikon dentystyczny? :D Pozdrawiam Jocker01

Pewnie że można w sklepach z zaopatrezniem stomatologicznym np. w Cezalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wypasik bylby z takimi ringami z tylu swiecacymi na czerwono podczas hamowania :!:

Idea super ... teraz tylko wykonanie ... i kto wie :wink:

Good Luck z majsterkowaniem no i z niecierpliwoscia czekamy na debiut :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby to robił to laserowe ciencie w poliweglanie 3mm w zakładzie reklamowym, diodki, jakiś lakier żeby to jednolicie wyglądało kabelki i klej..

http://img214.imageshack.us/img214/166/extrahb1.jpg

to kolege kosztuje pare złociszy a ładnie wygląda (to akurat ma urwaną jedną część ;) ).

Jakby kogoś interesowało, to przy zamówieniu 20 sztuk (biore 2:P) znaczka 167mm x 57mm (mniej wiecej, tyle jest w naszej B5) koszt wyjdzie ok 200zł za całość ( koło 25 za sztuke z przesyłką, ale nie jest to dokładna cena jeszcze, moze spać w dół ;)) , można powierzchnie zmatowić, od drugiej strony na kleju wejdą diody i ścieżki z kabelków, myśle że nie byłoby to złe ; ]

Ja bym olał zabawe z odlewaniem itp przy tej cenie.. ; ]

audihp5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby to robił to laserowe ciencie w poliweglanie 3mm w zakładzie reklamowym, diodki, jakiś lakier żeby to jednolicie wyglądało kabelki i klej..

wlasnie tylko zeby to nie bylo takie plaskie, tylko ma wygladac jak oryginalny znaczek audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakby to robił to laserowe ciencie w poliweglanie 3mm w zakładzie reklamowym, diodki, jakiś lakier żeby to jednolicie wyglądało kabelki i klej..

wlasnie tylko zeby to nie bylo takie plaskie, tylko ma wygladac jak oryginalny znaczek audi

Z tym to problem bedzie, nie wiem czy mają taką opcje żeby zrobić to tak wypukłe..

Domowe sposoby chyba odpadają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliwegiel chyba nie jest trudny do obrubki po docieciu prawda?? zawsze mozne potem jeszcze posiedziec i dopracowac to z papierkiem sciernym i pilnikami! pomysl swietny! jezeli ktos da mi namiar na taki zaklad, nie jest dla mnie problemem wyzlozyc 200zl( w funtach to naprawde nie wiele :P ) Podoba mi sie to ze tak wiele osob sie tym interesuje :D dzieki, Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamodelowałem w 3 D Mechanikalu (takie rozbudowany AutoCAD) kółeczka Audi - niestety wymiary wzięłem z głowy proporcionalnie z pewnego logo. Widzę że ktoś tu też zwymiarował je w AutoCAD-e możę ma ktoś oryginalne wymiary i numery kolorów stosowanych w logo Audi (może istniej czcionka Audi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poliwegiel chyba nie jest trudny do obrubki po docieciu prawda?? zawsze mozne potem jeszcze posiedziec i dopracowac to z papierkiem sciernym i pilnikami! pomysl swietny! jezeli ktos da mi namiar na taki zaklad, nie jest dla mnie problemem wyzlozyc 200zl( w funtach to naprawde nie wiele :P ) Podoba mi sie to ze tak wiele osob sie tym interesuje :D dzieki, Pozdrawiam Jocker01

Jest możliwość zrobienia wymiaru 3d na laserze ; ]

czyli tych wypukłości.. przynajmniej tak kolega pisze.

za 20 sztuk płaskich wyszło 180 zł..

@ adadur, ja wymiary wziąłem z naszego audi, wyszło mi że średnica jest 5 cm, odległość środków okręgów 4 cm, a grubość ścianek ok 6-7 mm dokłądnie nie wiem ..

To jak robimy? ;)

Byłby ktoś chętny czy nie ma sensu ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogly by byc takie wypukle to ladnie by wygladaly i mampytanie to juz sa podswietlane?

jak cos to ci co wezma to beda mieli a reszte zawsze sie sprzeda na allegro sadze ze pojda jak woda i to nie po 18 zl ale nawet i za 30

Nie, chodzi o same wycięte loga, trzebaby z drugiej strony w swoim zakresie zrobić miejsce na diody kable itp..

Obawiam sie że takie wypukłe wyjdą dosyć drogo.. jutro bede wiedział czy da sie i w jakiej cenie byłyby wypukłe.. zawsze można wziać mniej, ale wychodzi drożej za sztuke..

Nie chce na tym zarobić, chciałbym zebyście poprostu skorzystali i upiększyli swe audiczki ;)

Obawiam sie że projekt nie wypali bo nie ma za wielkiego zainteresowania ; ]

Moge jeszcze na audiklub.org zapytać ale pewnie byłoby podobnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to jest do zrobienia, tylko trochę zabawy (trzebaby zamówić dyfuzyjny znaczek Audi i podświetlić LED), w sumie największa trudność z wykonaniem tego tak, żeby ładnie :audi: wyglądało podświetlenie to już sprawa kilku godzin i 10 zł. Tylko nie wiem po co diody LED SMD, są droższe i mniej wydajne od zwykłych, poza tym trudniej wyjąć z szafy płytkę do której by pasowały.

Jak dla mnie sprawa do przemyślenia, jak ktoś będzie się brał za wykonywanie znaczka to mam nadzieję, że da znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to jest do zrobienia, tylko trochę zabawy (trzebaby zamówić dyfuzyjny znaczek Audi i podświetlić LED), w sumie największa trudność z wykonaniem tego tak, żeby ładnie :audi: wyglądało podświetlenie to już sprawa kilku godzin i 10 zł. Tylko nie wiem po co diody LED SMD, są droższe i mniej wydajne od zwykłych, poza tym trudniej wyjąć z szafy płytkę do której by pasowały.

Jak dla mnie sprawa do przemyślenia, jak ktoś będzie się brał za wykonywanie znaczka to mam nadzieję, że da znać...

Znasz 'moc' cnc? ;)

Kumpel ma pobliskaagencje reklamową i sporo rzeczy mu wycięli, ale jest podstawowy problem, ilość, za jeden wyjdzie spora sumka, przy zamówieniu większej ilosci to ma sens a nie 1-2..

Np takie coś mu powycinali

img0104mb1.jpg

10 zł sztuka m/w

whitetp4.jpg

grosze..

grillelr8.jpg

cpevjg0.jpg

underxa7.jpg

Mam nadzieje że se kolga nie obrazi ;)

Żródło:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=217922

Co do materiału, mi sie widzą takie, o grubości dosyć małem, ze zmatowionego na powierzchni poliwęglanu, od strony mocowania do samochodu wyżłobiony rowek na diody smd, napakować tego gęsto(jakichś słabychch) i mamy 3 stop ;)

Dlaczego nie przroczysty poli? Bo widać w dzień diody, z większej odległosci wogóle nie widać znaczka, a w nochy światło z diód nie jest rozpraszane odpowiednio i widać świecące punkty a nie znaczek ;)

Przy tak 20 sztukach to cena byłaby znośna tak około 15zł/szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest mozliwe do wycięcia :)

JEdyny problem to cena, na tenrojekt z linka pójdzie łądny plasterek pleksy/poliwęglanu, a wiesz jakie są ceny.. duże ;) Do tego koszt wycinania..

Ten mały znaczek audi to prosta sprawa, ja za bardzo nie umiem sie posługiwać programami graficznymi a potrzebny jest projekt dokładny jakie to ma mieć rozmiary. Ja moge tylko załatwić wycinanie, ale wcześniej trzebaby się zadeklarować kto bierze i jaka cena jest dla niego do przyjęcia i jkuż dalej bym to jakoś poprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...