Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Superb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzisiaj przyjechały vredki :dancing::dancing::dancing:

http://www.emay.ws/skoda/letnie.jpg

:dance::dance::dance::dance:

Lubię to w h*j!

Opublikowano

ramke grilla na czarno bym zrobił , dobry wybór felgi

Opublikowano
  • Autor

Idąc dalszym krokiem aby utrzymać emblematy w jednej tonacji przyszły nowe dekielki do felg. :naughty::naughty::naughty:

dekielki.jpg

Jak będę miał trochę wolnego czasu wykonam aktualne zdjęcia całego samochodu. To będzie kox :kox::kox::kox:

:polew::polew:

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dla mnie tylko SOLID 17" są najładniejsze do superba :decayed:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ----------

Nowe fotosy:

Skoda_HDR_01.jpg

Skoda_HDR_02.jpg

Skoda_HDR_03.jpg

Skoda_HDR_04.jpg

Skoda_HDR_05.jpg

Skoda_HDR_06.jpg

Skoda_HDR_07.jpg

Skoda_HDR_08.jpg

Skoda_HDR_09.jpg

Auto od razu lepiej wygląda na tych siedemnastkach.

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 18:41 ----------

Na autko już czas. Idzie w dobre ręce ( mam nadzieję ). :grin:

---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ----------

Biło miło, łezka w oczku :polew:

Opublikowano

Co będzie?

Opublikowano
Co będzie?

To co widać na jednej fotce w tle - Matiz :facepalm: Emil, celujesz nadal w D2? Może się zdecydujesz na D3? :naughty:

Opublikowano

Bez zgryzliwosci. Myślałem że superb jest pogoniony.

Opublikowano

No ja też wnioskuję, że pogonił, a pytałeś co będzie następne, to napisałem, że ten Matiz teraz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

teraz będzie superb :grin:

Opublikowano
oj no , poprostu zle trafiles :) ja od wymiany oleju nic nie dolewalem, poki co stan taki sam jak byl ,a przejechane juz pare tys :) Wiesz, jakbys w tym musial tez dolewac, to tez bys sie zrazil :") U mnie kumpel z roboty kupil suberb, bo nie mogl znalezc b6 dobrej ... kupil na mega wypasie po jakims parlamentarzyscie z belgii, niski przebieg potwierdzony w aso, alee.... po kupnie sie okazalo ze odplywy na podszybiu zatkane byly i zalalo mu cale auto, tzn cala podloge i na przodzie i na tyle, az mial wode w kanalikach nadmuchow...Ale skoro jestes zadowlony to najwazniejsze, choc moje zdanie co do wygladu znasz :P Nowy suberb ladny, tez juz dla mnie nie, to samo z octavia, 1 do bani, 2 juz lepiej :) Nawet jesli chodzi o audi, to b5 mi nie lezty, b7 tez, jedynie b6 i b8 ;] W kazdym badz razie, bezawaryjnosci :)

normalne ze trzeba kanały od czsu do czasu przeczyścić to samo miałem w swojej audi b6 i szwagier też więc marka nie gra roli :facepalm:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/marki-150/skoda-superb-1-8-t-serwisowana-279887/

---------- Post dopisany 19-07-2013 at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 11:00 ----------

Auto sprzedane.

---------- Post dopisany 29-07-2013 at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2013 at 20:16 ----------

Następca :decayed:http://a4-klub.pl/marki-78/superb-v6-281785/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.