Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AVJ program Fabryka-Mocy.com Lublin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Wykres po programie u chłopaków z Fabryki-Mocy

seria 154KM

teraz dopiero jedzie ;)

a4-1-8t-01.jpg

Opublikowano

cos malo niutkow... :eusathink:

Opublikowano

Już się nie mogę doczekać bo za 3 dni i ja będę miał programik :decayed:

Opublikowano
  • Autor
cos malo niutkow... :eusathink:

tez myślałem ze moment będzie większy ale ogólnie auto ładnie się zbiera z dołu a później jest już tylko lepiej ;)

Opublikowano

a te fale na koncu czemu tak?

Opublikowano
  • Autor

nie mam pojęcia ?

Opublikowano
a te fale na koncu czemu tak?

Hej,

Fale na koncu to wina: nie za duzego seryjnego intercoolera oraz pomiaru za pomiarem. Po za tym na MAHA kreski nigdy nie wychodza idealne jesli pomiar ma swoje "obciazenie", Zdecydowanie jest to nie do wyczucia na drodze.

Jesli chodzi o moment obrotowy to po co przesadzac? auto jest nieporównywalnie szybsze od serii a naped, sprzeglo i dwumas bedzie spokojnie wszystko znosic.

pozdro

Opublikowano

to tylko na samym programie zrobione?

Opublikowano
to tylko na samym programie zrobione?

Tak

Opublikowano

Ciekawe jak by sie miała konfrontacja z seryjnym BEX'em:wink:

Opublikowano

Jeśli to na seryjnych gratach to cyfry naprawde fajne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Jeśli to na seryjnych gratach to cyfry naprawde fajne :thumbup1:

cyfry cyframi, ale jak to teraz jedzie ;) naprawdę w porównaniu do serii to jest ogromna różnica

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
Ciekawe jak by sie miała konfrontacja z seryjnym BEX'em:wink:

seryjny BEX nie jedzie :) raczej dobrze się rozpędza i stawiam że AVJ by odjechał a BEX z seryjnym softem by poległ.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Jeśli to na seryjnych gratach to cyfry naprawde fajne :thumbup1:

cyfry cyframi, ale jak to teraz jedzie ;) naprawdę w porównaniu do serii to jest ogromna różnica

jakiego masz boosta od 5000obr/min w górę?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Ciekawe jak by sie miała konfrontacja z seryjnym BEX'em:wink:

seryjny BEX nie jedzie :) raczej dobrze się rozpędza i stawiam że AVJ by odjechał a BEX z seryjnym softem by poległ.

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Jeśli to na seryjnych gratach to cyfry naprawde fajne :thumbup1:

cyfry cyframi, ale jak to teraz jedzie ;) naprawdę w porównaniu do serii to jest ogromna różnica

jakiego masz boosta od 5000obr/min w górę?

Cześć,

nie sprawdzałem jeszcze , założę na dniach jakiś czujnik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.