Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] A4 avant by deex :)


deex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem juz dłuzszy czas na forum wiec postanowiłem przedstawic moje wozidełko , zakupione jakies 8 miesiecy temu jako czysta seria (rodzinne kombi ) heheh :)

Wyposazenie :

-Silnik 2.0 TDI 16V 103 kw (BLB)

-pakiet s-line

-Skora+alkantara

-BI xenon

-Navi Rns-e

-Kiera multi 3-ramienna

-Audio bose

-Alu 19 zoll RS6

i wiele innych ...

Zaraz po kupnie auta postanowiłem pozbyc sie kłopotliwej pompy olejowej z wałkami wyrownujacymi i zrobiłem swap na pompe z 1.9 Tdi od tego czasu nie ma problemu ,pozatym rozrzad , olej i filtry nowe ,tak dla własnego spokoju ! No i przyszedł czas na wieksze koło , ori 17 zoll zastąpiła felga 8,5J 19 et 48 ori Audiz oponkami 235/35 no i do tego zeby nie zrobic wozu drabiniastego zakupiłem springi H&R-a -35 .Na tył wskoczyły dystanse 20 mm !!!Auto wyglada tak :

aasddgf.jpg

<br /><br />

aasddgf_1.jpg

<br /><br />

aasddgf_7.jpg

<br /><br />

A ze zadnym autem na serii nie jezdziłem

A4_PPL.jpg

<br /><br />

S7300015.jpg

<br /><br />e

Planowane mody :

Raczej grubych modow nie bedzie , dbac o auto , cieszyc sie z jazy a w przyszłosci moze 3.0 TDI :) :)

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

image.jpg

<br /><br />

image.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest, gratuluję

ale coś mi nie pasuje.... PDC przód a brak wyłącznika, gałka plastik, brak prawej zaślepki zderzaka,

nie mniej jednak fajnie siedzi na glebie i fajne koło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego przy pakiecie s-line nie masz gałki ze skóry? była jakaś przygoda z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna jest, gratuluję

ale coś mi nie pasuje.... PDC przód a brak wyłącznika, gałka plastik, brak prawej zaślepki zderzaka,

nie mniej jednak fajnie siedzi na glebie i fajne koło :kox:

Tak masz racje , zderzak seryjny załatwiłem w zime o kraweznik , trafił sie ten w dobrej cenie wiec jest z PDC ;) Jesli chodzi o zaslepki to nie moge ich dostac ...Gałka zastepcza , bo wysłałem do obszycia nowa skorka pikowana :)

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Jak chcesz rezać 3,0 to rezaj też quattro :naughty:

Napisałem ze grubszych modów nie bedzie , pisac 3.0 tdi miałem na mysli zmiane auta na b7 3.0 TDI Q :)

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

dlaczego przy pakiecie s-line nie masz gałki ze skóry? była jakaś przygoda z przodu?

masz odpowiedz wyzej kolego :)

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

odnosnie tych zaslepek zderzaka , ma ktos cos ? albo jaki to ma nr czesci , gdzie szukac ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka fajna..kolorek też dobry wnętrze ciekawe...a fela robi robote:slina:.co 19'' to 19''...może i ja zmienie bo jakieś te 18'' wydają sie mi małe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tych zaslepek zderzaka , ma ktos cos ? albo jaki to ma nr czesci , gdzie szukac ??

kapa wewn. strona prawa 8E0807152A 01C 19,20PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie tych zaslepek zderzaka , ma ktos cos ? albo jaki to ma nr czesci , gdzie szukac ??

kapa wewn. strona prawa 8E0807152A 01C 19,20PLN

dzieki kolego, 19,20 to cena w serwisie ? Ijak z lewa zaslepka inny nr jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :) musze to załatwic . dzieki ;)

---------- Post dopisany 25-09-2012 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 10:14 ----------

pare fot na innym kole 9J19 ET 44 ori audi :)

S7300159.jpg

S7300155.jpg

S7300156.jpg

S7300158.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , felgi z powyzszych 4 fot na sprzedaz , są wystawione w odpowiednim dziale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wozik.:wink: Planujesz jakieś inne koło, że te sprzedajesz?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku musisz trochę posprzątać :wink: popiołka kredens,ramka czarna a listwy alu :thumbdown: a dlaczego kiera nie podświetlona :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto fajne i mody ambitne. Tylko ten wykres mi się nie podoba, straszna dziura w Nm przy 140kmh, jakby ktoś gotowca władował :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten wozik.:wink: Planujesz jakieś inne koło, że te sprzedajesz?:naughty:

Po kole rs6 , wpadło to

Zdj_cie_0011.jpg

<br /><br />

Zdj_cie_0010.jpg

<br /><br />

8.5/ 19 rh turbo (porsche) et 54 i dystans 20 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...