Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN

Które felgi do Trzeniowozu ?

  1. 1. Które felgi do Trzeniowozu ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to Ty jeszcze nie masz felg :co:

nr 4 jest piękna, tyle tylko, że tu na zdjęciu są z et 29

nr 5 daje radę :good:

Opublikowano

Rob już miałbym zamówione tylko koleś który to sprzedaje nie ma ich na stanie więc zacząłem patrzyć za innymi

Opublikowano

Rob już miałbym zamówione tylko koleś który to sprzedaje nie ma ich na stanie więc zacząłem patrzyć za innymi

osiołkowi w żłoby dano :decayed:

wiem, sam to kiedyś przerabiałem, podjęcie słusznej decyzji jest dosyć trudne przy tak dużym asortymencie :think2:

Opublikowano

nr 5 :good: do czarnego miód :kox:

Opublikowano

nr 3 :good:

Opublikowano

Jak dla mnie fajne są nr 3,4 i 5 :good:

Opublikowano

:shocked: miód 19" głosuję na No 5

ps. na nr 5 nie da się głosować hyhyhy

Opublikowano

Zdecydowanie nr 3 :good::slina:

Opublikowano

cos chyba zdjecie 3 zle zrobione, bo bryka ladna, felunek pikny, ale jakby za duze te sloneczka w proporcji do budy.

nuvolari sa tez cudne, ale 4 tak troszke usportawiaja to autko

suma sumarum procz 4 (sport) to reszta elegance, ale nr 3 to w tym ujeciu to jakis koszmar, :sick3:, i tak wszystkie sa objezdzone, a 3 19" to porazka. bierz 4 albo nuvolari

Opublikowano

Piąte są :kox:

Opublikowano

Piąte są :kox:

Zgadzam się :good: ale nie ma ich w ankiecie :thumbdown:

Opublikowano

zdecydowanie numer 5 :evil:

Opublikowano

Panowie , kolega Piechol wysłał mi pw z takim linkiem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5811354

identycznie by to wyglądało bo tam też są 18tki

Co sądzicie? :gwizdanie:

Opublikowano

Trzenisławie , number 3 :good: i nie kombinuj juz :decayed:

Opublikowano

Panowie , kolega Piechol wysłał mi pw z takim linkiem

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5811354

identycznie by to wyglądało bo tam też są 18tki

Co sądzicie? :gwizdanie:

:no:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2008, 12:02 _________________________________________________Trzeniek - już masz widzę zbyt duży metli w głowie ( to zrozumiałe - chcesz wydać kase i w zamian chcesz mega wyglądu ) dlatego powiem ostatni raz - TWÓJ SEDAN + TÓJ KOLOR + polerki 18 = MEGA WYGLAD/NAJLEPSZY WYBÓR Przy takim zestawieniu nawet mój będzie wyglądał łyso ( na Twoim te fele będą wyglądały jeszcze większe niż u mnie )

Opublikowano

Kupuj i nie myśl tyle bo zima idzie :)

Opublikowano

ten z otomoto wygląda trochę łyso, bo nie ma obramówek wokół szyb... u Ciebie efekt będzie dużo lepszy :kox:

Opublikowano

no mętlik mam niesamowity ;(

Opublikowano

no mętlik mam niesamowity ;(

no nie gadaj , krótka piłka NUMBER 3 i koniec :good:

jak wybierzesz inne to Ci będe dogryzał na spocie :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.