Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 by race444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

grubo wyrezane b8 :kox: chlopak ze slowacji fotelami,kiera i hamulcami zawstydzil naszych forumowych rezaczy :whistling:

Opublikowano

a skąd jesteś ze slowacji? bo jam mam 30km do granicy :naughty:

Opublikowano
grubo wyrezane b8 :kox: chlopak ze slowacji fotelami,kiera i hamulcami zawstydzil naszych forumowych rezaczy :whistling:

do niektorych to jeszcze sporo brakuje :wink:

Opublikowano

Pekný vidieť ťa tu.:hi:Z kad vás?

Opublikowano
A po co ci hamulce z auta ktore ma 450km w aucie ktore

nie ma nawet 1/3 tej mocy ?

Żeby samochód dobrze hamował i żeby 20" felgi dobrze wyglądały.

grubo wyrezane b8 :kox: chlopak ze slowacji fotelami,kiera i hamulcami zawstydzil naszych forumowych rezaczy :whistling:

do niektorych to jeszcze sporo brakuje :wink:

Czego brakuje ?

Opublikowano
A po co ci hamulce z auta ktore ma 450km w aucie ktore

nie ma nawet 1/3 tej mocy ?

Żeby samochód dobrze hamował i żeby 20" felgi dobrze wyglądały.

grubo wyrezane b8 :kox: chlopak ze slowacji fotelami,kiera i hamulcami zawstydzil naszych forumowych rezaczy :whistling:

do niektorych to jeszcze sporo brakuje :wink:

Czego brakuje ?

brakuje szyberdach :grin:

Opublikowano
  • Autor
Pekný vidieť ťa tu.:hi:Z kad vás?

Cadca 20km od granic i casto jezdim do bialska i knurowa

Opublikowano

Jak do Knurowa, to możecie sobie spota z miron78'em - naszym sławetnym VIP'em zrobić co jakiś czas:decayed:

Co do samego autka, to ja nie wyobrażam sobie jazdy nim i mam nadzieję, że macie u siebie lepsze drogi i od granicy po naszej stronie nie musisz jechać 2km/h:decayed: Koła za***iste, tarcze też robią robotę:thumbup1: Jak dla mnie to przód i wydech słabo wygląda, ale ja jestem odwrotnie zboczony:naughty:

Opublikowano

Fajne fotele, koła i tarcze:) Przód i wydech jak w 400 konnym aucie. Na mój gust za agresywnie w stosunku do parametrów wozu.

Opublikowano
Pekný vidieť ťa tu.:hi:Z kad vás?

Cadca 20km od granic i casto jezdim do bialska i knurowa

Cadca - zimą cześto jestem na nartach na Wielkiej Raczy

Ps. Koniecznie zadzwoń do mnie dzień wcześniej jak będziesz miał jechać do Knurowa - chętnie zobaczę Twoją furkę na żywo i posiedzę sobie w tych ślicznych fotelikach

Opublikowano
Pekný vidieť ťa tu.:hi:Z kad vás?

Cadca 20km od granic i casto jezdim do bialska i knurowa

Cadca - zimą cześto jestem na nartach na Wielkiej Raczy

Ps. Koniecznie zadzwoń do mnie dzień wcześniej jak będziesz miał jechać do Knurowa - chętnie zobaczę Twoją furkę na żywo i posiedzę sobie w tych ślicznych fotelikach

tylko nie pierdnij :grin:

Opublikowano

tylko nie pierdnij :grin:

przecież są wentylowane, a co wypadnie to wiatrak zmieli :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

P1070167.jpg

<br /><br />

P1070169.jpg

<br /><br />

P1070180.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Cistiť denne:decayed:

Opublikowano
Opublikowano

Wygląda na to, ze kolega z za miedzy S-ke zaimplementowal do tedeika:naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

nie ma co - piękność na maxa

Tylko wywal te fotele bo do niczego nie pasuje

Ps. i daj znać gdzie je wywaliłeś :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nowy zderzak tyl rs5 look Audi A4 B8 (8K) 2.0 TDI #605045

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.