Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja czerwona Aśka :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki,

Od czerwca tego roku jestem posiadaczem Audi a4b5 2000r silnik 1,9TDI AJM 116KM

Samochód "podobno" ma nakulane 217k km :wink:

z wyposażenia fabrycznego:

-ABS

-ASR

-Wspomaganie Kierownicy

-Klimatyzacje

-4xelektryczne szyby

-Elektryczne lusterka

-Grzane dupki

-Immobilizer

-Tempomat

-Klimatronic

-itd...

-->Zaraz po kupnie samochodzik MUSIAŁ przejść odnowę biologiczną lakieru (głównie polerka) wiadomo jak to jest z czerwonymi lakierami a poprzedni właściciel nie zabardzo się kwapił aby dbać jak się należy:facepalm::facepalm:

-->Kolejnym krokiem było obniżenie aśki narazie o 20mm :grin: w najbliższych planach jakiś gwint i gleba :wink:

-->Następnie zmieniłem Aśce bootki narazie na 18" czas pokaże czy coś się zmieni :decayed:

W najbliższych planach :

-siedzenia i boczki od S-ki kubły półskury

-zmiana konsoli na 2DIN ( NAVI )

-sciema szybek chyba razem z przodem

-gwint

-xenonki

-podłokietnik (tego mi najbardziej brakuje)

-pełen FIS

-bose

-wydech

czas pokarze jak to będzie o postępach będę w miarę możliwości informował...:grin:

Tak to było zaraz po zakupie

Aktualnie wygląda tak...

http://imageshack.us/a/img267/1412/dscn000111.jpg

http://imageshack.us/a/img840/2040/dscn0199pv.jpg

http://imageshack.us/a/img600/4763/dscn0173g.jpg

http://imageshack.us/a/img338/5017/dscn0172i.jpg

http://imageshack.us/a/img593/6894/dscn0199d.jpg

http://imageshack.us/a/img823/5546/dscn0203w.jpg

http://imageshack.us/a/img145/8607/dscn0222.jpg

http://imageshack.us/a/img651/8431/dscn0232p.jpg

http://imageshack.us/a/img171/7826/dscn0231b.jpg

http://imageshack.us/a/img217/4455/dscn0230l.jpg

http://imageshack.us/a/img594/8673/dscn0226nd.jpg

http://imageshack.us/a/img805/4549/dscn0219q.jpg

Pozdrawiam serdecznie...:hi::hi:

Opublikowano

Fajna Aśka! Ta odnowa biologiczna lakieru naprawdę pomogła, teraz wygląda ekstra :thumbup1: plany spoko masz, szkoda tylko że od razu nie dałeś czegoś niższego niż 1be :wink: pomyśl jeszcze o jakimś wirusiku, napewno tej inwestycji nie będziesz żałował (o ile zrobi Ci to ktoś ogarnięty oczywiście :wink:), co do wydechu przepoleruj narazie końcówki, 30min. roboty, a efekt dużo lepszy niż jest teraz :wink: powodzenia w rezaniu :hi:

Opublikowano

jest prawdą że zadbany czerwony lakier urywa dupe :kox:

Opublikowano
  • Autor

jest to fakt ze czerwone audi jest piękne ale to już są gusta...:)

Mile widziane w tym watku będą propozycje odnosnie modzenia tego pedzidla...:)

---------- Post dopisany 25-09-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 09:24 ----------

@radimm

Faktycznie tak jak mówiłeś prze polerowałem narazie końcówkę wydechu i efekt jest piękny :grin: narazie wystarczy mogę zająć się czymś innym. Pozdrawiam:thumbup1:

Opublikowano

fajnie fajnie wygląda ;D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kolega z jadwiżyna ??

Opublikowano

Jest avanturnik - jest impreza, gratulacje :thumbup1: Droga modzenia też słuszna za co wielki plus :)

Opublikowano

ściemnij sobie obwódkę grilla na czarny mat :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Kolega z jadwiżyna ??

Tak z jadwizyna:grin: wkoncu ktoś z Piły :wink:

Opublikowano

dobre plany dawaj gwint jak najszybciej

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Widze że zachorowałeś na Audi.. Bardzo ładne !!!!!! Musze zobaczyć na żywo jak odwiedze stare śmieci :)

Felgi i gleba po pierwsze - dobry początek!!!! Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

A no od tamtej pory trochę się zmieniło :decayed: brak czasu na aktualizację ale w końcu to nadrobię :wink:

Opublikowano

No i taki kolor ma być:wink: tylko jakoś w czerwonym mi sie zawsze lepiej widziały sedany... ale tu widać że lakier naprawde zadbany a wyposażenie też całkiem sobie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.