Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T Logi dynamiczne - czy wszystko ok?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grupy: 115,020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002,031 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 118,120 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 19:25 ----------

Dziś podmieniłem logi...

Opublikowano

Ile koni po tym programie?

Opublikowano
  • Autor

180KM i 265Nm :whistling: Na moje oko coś maławo przepływka czyta ? - układ mam szczelny.

Opublikowano

Bardzo długie czasy wtrysków od początku po programie tak było? Wskazania przepływomierza też dziwne praktycznie od 5 tyś stoja w miejscu a powinny rosnąć, trzeba sprawdzić czy coś pod ciśnieniem nie puszcza powietrza dv sprawny?

Opublikowano
  • Autor

DV sprawny, układ szczelny.

---------- Post dopisany at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Włąśnie byłem jeszcze raz sprawdzić szczelność i DV. Układ szczelny 100% , DV bez przedmuchów po podaniu podciśnienia tłoczek się utrzymuje - nie opada.

Cewki, świece, n75 raczeja należy wykluczyć bo zapłony nie świrują i doładowanie jest bez skoków.

Opublikowano

MAF-a podmień być może pada jak wsio szczelne,powinno przekroczyć nie znacznie 150g/s a tu 140g/s ?:thumbdown:

Opublikowano

No właśnie coś kiepski przepływ powietrza zmierzony.

Opublikowano

przepływke zostaw narazie w spokoju sprawdz cisnienie paliwa bo masz za długie czasy wtrysków .czasy nie powiny przekraczac 20 ms a u ciebie jest 24 ms co skutkuje zapentleniem wtrysków .dlatego turbo nie moze napompowac wartosci wymaganej przez sterownik co skutkuje małymi wskazaniami przepływki .

Opublikowano

Czy ja wiem, czy gra? Przepływ ok, ale czasy wtrysku nadal ponad 25ms :/

Opublikowano

Ile masz KM przy takiej ilośc g/s na przeplywce?

Opublikowano
  • Autor
Czy ja wiem, czy gra? Przepływ ok, ale czasy wtrysku nadal ponad 25ms :/

W serii czasy byłu na poziomi max 18ms

Opublikowano

Ale napisz co zrobiles że masz lapsze logi...

Opublikowano
  • Autor

jak to co... wymieniłem przepływkę :doh:

Opublikowano

i ile masz teraz KM ?

Opublikowano

~ 185KM:mysli:

Opublikowano
  • Autor

jutro zapodam nowego wykresa :wink:

Opublikowano

a ile Cie kosztowala nowa przeplywka?

Opublikowano

Grzes przy takim cisnieniu jakie zada ten program powinienes miec 200-210 km . zrób tak jak pisałem wczesniej sprawdz cisnienie paliwa powinienes miec ok 4,8- 5,0 bar jesli masz regulator 4 bar ,a jak masz 3 bar regulator to powinienes miec cisnienie 3,8-4,0 bar cisnienia w całym zakresie obrotów w próbie dynamicznej .DV tez jest do wymiany bo po zdieciu nogi z gazu cisnienie rosnie .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.