Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy rozrząd?


krisjaworski

Rekomendowane odpowiedzi

ruville,febi,ina,gates,skf śmiało te tematy możesz montować.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze kupic caly zestaw i zastanawiam sie jakiej firmy??? RUVILLE czy to dobry wybor??? pzdr4all

Po co kupować zamienniki?

Oryginalny zestaw z ASO 330zł (2 rolki i pasek) plus 150zł pompa wody ze zwrotem starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze kupic caly zestaw i zastanawiam sie jakiej firmy??? RUVILLE czy to dobry wybor??? pzdr4all

Po co kupować zamienniki?

Oryginalny zestaw z ASO 330zł (2 rolki i pasek) plus 150zł pompa wody ze zwrotem starej.

330 zł to po mega dużych zniżkach. Rozmowa za zestaw bez tłumika drgań zaczyna się od 500 paru zł::), poza tam w środku będzie to samo co proponował dzik, tyle że płaci się za znaczek VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego za 390zł kupowałem ten komplet bez pompy wody w ASO Skody,ten sam zestaw bo 1,9tdi siedzi w wielu modelach.

Za znaczek się płaci, bo ponad 40% dostarczanych części nie przechodzi norm Audi/VW.

W takich cenach to bym się nie zastanawiał ori czy zamiennik http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-kompletny-rozrzad-oryginal-220985/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co sądzicie o firmie HEPU ?

Ja znalazłem dokładnie to:

Hepu Rozrząd Komplet [Pasek + Rolka + Pompa Wody] Pk05690, koszt od 650 zł do 800zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do 16v najkorzystniej jest kupic elementy rozrzadu a nie zestaw. W moim nierządzie rządzi pasek conti, rolexy febi, p.wody skf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do 16v najkorzystniej jest kupic elementy rozrzadu a nie zestaw. W moim nierządzie rządzi pasek conti, rolexy febi, p.wody skf.

Zgadzam się z Sotomem.

Pasek rozrządu tylko Continental, rolki INA, pompa wody Hepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniam tylko na ori, lub INA(producent ori) ,wtedy możesz polatać długo na takim zestawie, bo np.ASO daje gwarancje nawet do 120tys.km na taki zestawik :) ,ale wybór należy do ciebie inne firmy też są dobre , które wymienili koledzy, wszystko zalezy ile chcesz wydać itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...