Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 by RED


RED

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH !!! :)

jest to moje piersze Audi ;-)

po zakupie wpadlo troche zmian na PLUS ze tak powiem ;-) ale o tym ponizej :-P

OGÓLNIE:

MODEL: A4 B5

SILNIK: 1.8

MOC: 125KM

ROK: 1994/1995

MODY POD MASKĄ: seria

ZAWIESZENIE: OBECNIE GWINTOWANE TA-TECHNIC

UKLAD HAMULCOWY: seria + ABS

KOLA: 15" zima i 17" na lato

WYPOSAŻENIE:

- 2x el.szyby

- el. lusterka

- el.szyberdach

- wspomaganie kier.

- 2xPP.

- ABS

- centralny zamek + pilot

PO MODYFIKACJACH:

- 4x el. szyby

- gril z czarnym logo AUDI

- zawieszenie gwintowane TA-technics

- dymione lapmy tylne

- lapmy przednie poliftowe czarne

- przyciemnione kierunki boczne

- chromowane ramki zegarów

- podswietlenie wewnatrz LED

- podswietlane kratki nawiewu

- podswietlenie nog kierowcy i pasazera

- dodatkowe podswietlenie bagaznika z prawej strony

- czerwone lampki otwarcia drzwi x4

- czarna podgrzewana skórzana tapicerka

- trójramienna kierownica

- długie prawe lusterko

- trój-ramienna kierownica przeszyta czerwona nicią

- nowy mieszek skrzyni biegów przeszyty czerwoną nicią

- lusterka i klamki w kolorze

- no i oczywiscie LPG ;-)

Jezeli cos dojdzie między czasie to będę aktualizowal początek tematu na bierząco ;-)

poczatkowych zdjec nie mam a obecnny wyglad ponizej ;-)

wnętrze:

2c81f216828c00f8m.jpgfc4b5bfe39cc8890m.jpg5792c88032b8d88cm.jpg

d0a5efb35fdc17eam.jpg92e47a1f46c29338m.jpg7687a5711fc7d1dem.jpg

no i z zewnatrz :

edd2958c5cf16128m.jpg

b11ad6a845fb4926m.jpg

b0826ea068bf27f2m.jpg

1955fcae15c83f60m.jpg

aff95736780d02b7m.jpg

4271b7f84fc9e996m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 17 wydaje się taka malutka, szkoda że nie 1.8T-najlepszy motor

z 1.8T to sie zgodze przydaloby sie ale ten tez daje rade :wink: a 17'' delikatnie pomniejsza rant al mysle ze na przyszly sezon zawita cos wiekszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nawet nie zauważyłem że klimy nie ma,felgi trochę śmierdzą BBS podobny styl-a ja takie preferuje i już nawet upolowałem 18" BBS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez :wink: nie ma innej opcji :wink:

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 17:26 ----------

I znowu zmiana zamiast rurki w miejsce katalizatora wpadła dzisiaj strumiennica :-P ze tak powiem szału nie robi ale przynajmniej znikl juz ten metaliczny dzwięk jak w polonezie :mrgreen:

do tego dzisiaj przyszła paczka: 2x ori halogen Valeo audi po lifcie.

imag0039vd.th.jpg

brak tylko jeszcze ramek halogenów i zaczynamy montaż halogenów poliftowych w zderzaku przedliftowym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez :wink: nie ma innej opcji :wink:

---------- Post dopisany 05-12-2012 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 17:26 ----------

I znowu zmiana zamiast rurki w miejsce katalizatora wpadła dzisiaj strumiennica :-P ze tak powiem szału nie robi ale przynajmniej znikl juz ten metaliczny dzwięk jak w polonezie :mrgreen:

do tego dzisiaj przyszła paczka: 2x ori halogen Valeo audi po lifcie.

http://imageshack.us/a/img846/9091/imag0039vd.th.jpg

brak tylko jeszcze ramek halogenów i zaczynamy montaż halogenów poliftowych w zderzaku przedliftowym :mrgreen:

niedawno to przerabiałem (halogeny), temat ogólnie prosty i w dobry sposób przedstawiony przez Mrogala w dziale warsztat :wink: udanej zabawy życze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga mi się zupełnie nie podoba. Światła z tyłu tak samo. Jak ktoś ci przywali dzwona w tył to i tak będzie twoja wina ze względu na te światła. Tak jak, by mówiły (wal dzwona i tak na mnie). Co do a4 to sporo zmian na +. Fajna fajerka. Silnik mam taki sam i nie jestem z niego zbyt zadowolony. Jak dla mnie jedyny sensowny wybór teraz do 1.8T chip / 2.8 tylko w Q. poZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo jeździsz na tym gwincie?nie przechyla sie za bardzo bo chce też taki kupić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak długo jeździsz na tym gwincie?nie przechyla sie za bardzo bo chce też taki kupić:decayed:

na gwincie juz mija 2-gi rok i nie narzekam. Autko stabilne szczególnie na max. obnizeniu. nie przechyla ani nie buja :wink: gwint ze tak powiem taki w sam raz nie jest kolosalnie twardy ale zbytnio miekki tez nie jest. ogółem jestem zadowolony i smialo moge polecic kazdemu kto szuka gwintu w przystepnej cenie a jednoczesnie dobrego. :wink:

---------- Post dopisany 15-12-2012 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 22:06 ----------

Zapewne po tej operacji niektórzy nazwią mnie Rzeźnikiem albo Rzeźbiarzem :shock: ale cóż :mrgreen:

Jako ze dzisiaj miałem troche czasu to prace przy halo delikatnie ruszyły :mrgreen: Póki co tylko prawa strona ale juz cos sie dzieje :-P

małe rzeźbienie troche wyciąc tu i tam i cos powstalo :-P wyglada i zapowiada sie obiecująco:

imag0065vt.th.jpg

A tu juz mała przymiarka :mrgreen: :

imag0067ft.th.jpg

z powodu braku czasu lewa strona i dokonczenie prawej nastąpi troche pozniej. Mysle ze do konca tygodnia sie jakos wyrobie. :->

Foty z koncowego efektu zapewne zawitają niebawem :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia bedzie ciezko ale moge podpowiedziec ze wystarczy zostawic tylko samą przednią ramke a cały tył wypier*** :wink: do tego przykładamy przednia osłone halo i podpinamy pod spód halo pozniej ladnie wszystko pasujemy i przyklejamy osłone halo do starej kratki. reszta to juz we własnym zakresie. ja planuje uszytwnic włuknem szklanym i szpachla do plastiku. Obecnie prace trwają. efekt końcowy na pewno bedzie pokazany.:wink:

reszta pomysłu zaczerpnieta z tematu na forum w dziale warsztat takze tam poczytaj.:wink:

---------- Post dopisany 23-12-2012 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2012 at 13:57 ----------

no i dzisiaj wpadł pierwszy halo po stronie kierowcy :

p2312121311.jpgp231212131101.jpg

ze tak powiem wyszło bardzo zacnie :mrgreen:

obecnie czekam na przycisk właczania halogenów i bedzie mozna ciagnąć instalacje :-P

---------- Post dopisany 12-02-2013 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 15:29 ----------

w związku ze ostatnio zawital zderzaczek od polifta ze spryskami :mrgreen:

pora na reszte fantów:

ostatnio przyszla paczka: nowy wiekszy zbiorniczek spryskiwaczy na 2 pompki:

09022013.jpg

i dzisiak dotarla do tego manetka wersja przedlift a4 b5 avant :mrgreen: z przyciskiem wycieraczki tylniej szyby :mrgreen:

przycisk posluzy jako osobny wlacznik spryskow reflektorów :-P

Spryskiwacze beda dzialac niezaleznie od wycieraczek przedniej szyby.

11022013003.jpg

i po montazu :-> :

11022013006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale manetka:slina:

dżołk:decayed:, fajnie modzisz, też muszę halo wyrezać, podoba mi się kierownica - tzn ta skórka perforowana-dobrze że nie na całości kiery tak jest fajniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...