Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stickerbomb na przednim błotniku ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziałem ostatnio czarnego sedana B5 tak oklejonego----- :doh:

Ale to moje zdanie.

Opublikowano

Mi osobiście Sie to nie podoba,ale każdy ma swoje zdanie...

Opublikowano

Masz rację. Jakby było inaczej to każda nasza :a4fan: była by taka sama. :cool1:

Opublikowano

nic nie lep jest dobrze jak jest a tak to tylko zepsujesz efekt .

A tak nawiasem zdjęcie robione na Zakładach Azotowych ?? Bo widzę chłodnie kominowe w tle :)

Opublikowano
  • Autor

nie nie na elektrowni :P a panowie wiem że to nie ten temat ale nie chce brudzić forum ma któryś z was jakieś ładne delikatne progi do a4 b5 bo te swoje chce wywalić bo są za bardzo wieśniackie...

Opublikowano

Moim zdaniem jeszcze lusterka wyglądają okej.

Ale zastanów się nad zmianą lamp, moim zdaniem nie pasują...

Opublikowano

ja miałem ale dokładnie 24 godziny gościł na błotniku:P

429825_142437062566967_633760789_n.jpg

<br /><br />

Opublikowano
nie nie na elektrowni :P a panowie wiem że to nie ten temat ale nie chce brudzić forum ma któryś z was jakieś ładne delikatne progi do a4 b5 bo te swoje chce wywalić bo są za bardzo wieśniackie...

Progi z Vectry C po dopasowaniu wyglądają ok a koszt zakupu nie jest duży. Wsadź jeszcze grill ze znaczkiem bo ten wygląda :thumbdown:

Opublikowano
nie nie na elektrowni :P a panowie wiem że to nie ten temat ale nie chce brudzić forum ma któryś z was jakieś ładne delikatne progi do a4 b5 bo te swoje chce wywalić bo są za bardzo wieśniackie...

Progi z Vectry C po dopasowaniu wyglądają ok a koszt zakupu nie jest duży. Wsadź jeszcze grill ze znaczkiem bo ten wygląda :thumbdown:

chyba z omegi:wink:

Opublikowano
nie nie na elektrowni :P a panowie wiem że to nie ten temat ale nie chce brudzić forum ma któryś z was jakieś ładne delikatne progi do a4 b5 bo te swoje chce wywalić bo są za bardzo wieśniackie...

Progi z Vectry C po dopasowaniu wyglądają ok a koszt zakupu nie jest duży. Wsadź jeszcze grill ze znaczkiem bo ten wygląda :thumbdown:

chyba z omegi:wink:

Faktycznie, mój błąd :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
nie nie na elektrowni :P a panowie wiem że to nie ten temat ale nie chce brudzić forum ma któryś z was jakieś ładne delikatne progi do a4 b5 bo te swoje chce wywalić bo są za bardzo wieśniackie...

Progi z Vectry C po dopasowaniu wyglądają ok a koszt zakupu nie jest duży. Wsadź jeszcze grill ze znaczkiem bo ten wygląda :thumbdown:

chyba z omegi:wink:

Faktycznie, mój błąd :thumbup1:

A nie Omegi B ??

Opublikowano
nie nie na elektrowni :P a panowie wiem że to nie ten temat ale nie chce brudzić forum ma któryś z was jakieś ładne delikatne progi do a4 b5 bo te swoje chce wywalić bo są za bardzo wieśniackie...

Progi z Vectry C po dopasowaniu wyglądają ok a koszt zakupu nie jest duży. Wsadź jeszcze grill ze znaczkiem bo ten wygląda :thumbdown:

chyba z omegi:wink:

Faktycznie, mój błąd :thumbup1:

A nie Omegi B ??

C

Opublikowano
Reasumując- nie oklejaj ! ! ! :wink:

albo kup sobie honde + wydech z rynnu i oklejaj:decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Czesc "Matysss" widuje twoja audice w trzebini jak i chrzanowie czesto. Wyglada ladnie ale moim zdaniem tez by to nei pasowalo. Kojarze cie jeszcze jak jezdziles nia seryjna, chyba odrazu po kupnie, bo jeszcze nic przy niej nie bylo zrobionea z tego co teraz widze to duzo przy niej zrobiles. Naprawde gratulacje.

Opublikowano

heh co wy macie z tymi stickerami ja bym tego na swoim simsonie nawet nie nakleil :facepalm:

Opublikowano
heh co wy macie z tymi stickerami ja bym tego na swoim simsonie nawet nie nakleil :facepalm:

Zaiste dobrze prawisz :drinks:

Opublikowano
heh co wy macie z tymi stickerami ja bym tego na swoim simsonie nawet nie nakleil :facepalm:

Zaiste dobrze prawisz :drinks:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.