Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS - zalozyc czy nie zalozyc?


DawidA4at

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy,

czaje sie od dlugiego czasu na jakas fajna kenwood albo blaupunkt rns.

Oczywiste ze musze wymienic kosz na 2 din, panel klimy chyba ze sie da dopasowac?

co jeszcze trzeba wymienic przerobic itd?

moze ktos sie bawil w cos takiego?!

pozdrawiam dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wymiany kosz na 2din,panel klimy wymiana lub docięcie ,tunel wymiana lub docięcie ,popielniczka wymiana ,jeśli chcesz założyć niefabryczne radio musisz kupić ramkę maskującą wokół radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przerabiasz z tunelu 1din przycinając go to popielniczka może zostać stara. zaślepka wymaga wtedy tylko docięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori sprzęt ładnie się komponuje z resztą :wink:

No i tylko tyle,że się ładnie komponuje.Też kiedyś myślałem o RNS-E,ale po podsumowaniu kosztów doszedłem do wniosku,że za te pieniądze można w aucie zrobić coś bardziej przydatnego w codziennej jeździe,a kupić normalną navi za paręset złotych.A jeżdżę codziennie około 240 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jest BNS 5.0, ładnie wygląda, dobrze gra, masz pałną integrację z bluetooth i jest sporo tańszy. Ma też opcję navi, ale taką strzałkową..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Dzisiaj byłem odebrać nowego seata służbowego. Przyjechał po mnie koleś swoim EXEO no i tak zaczynamy rozmowe: Moja A4 prawie to samo, ten sam klimatronik i w ogóle on na to że tak tylko w u niego góra jest od kabrio. Spoko. Gadamy dalej i mówie, że miałem kiedyś rns-e ale nie za bardzo byłem zadowolony bo słabo grało no to koleś mówi, że błąd zrobiłem sprzedając bo trzeba było założyć wzmak bose (uuuuu myśle sobie koleś zna się na rzeczy) i teraz najciekawsze: Mówie, że mam zamiar kupić RNS ale z EXEO bo lepsza rozdzielczość i większa funkcjonalność. A on mówi, że nie ma sensu płacić więcej za to samo urządzenie. Kupić normalnego RNS-e i wysłać do seata/audi w bielsku tam wgrywają nowego softa i jest prawie to samo co w exeo no i automapa działa. Nie wiem ile w tym prawdy ale koleś naprawdę znał się na rzeczy. Postaram się przy najbliższe okazji pogadać z nim o tym i więcej coś powiedzieć w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIEKAWOSTKA

Dzisiaj byłem odebrać nowego seata służbowego. Przyjechał po mnie koleś swoim EXEO no i tak zaczynamy rozmowe: Moja A4 prawie to samo, ten sam klimatronik i w ogóle on na to że tak tylko w u niego góra jest od kabrio. Spoko. Gadamy dalej i mówie, że miałem kiedyś rns-e ale nie za bardzo byłem zadowolony bo słabo grało no to koleś mówi, że błąd zrobiłem sprzedając bo trzeba było założyć wzmak bose (uuuuu myśle sobie koleś zna się na rzeczy) i teraz najciekawsze: Mówie, że mam zamiar kupić RNS ale z EXEO bo lepsza rozdzielczość i większa funkcjonalność. A on mówi, że nie ma sensu płacić więcej za to samo urządzenie. Kupić normalnego RNS-e i wysłać do seata/audi w bielsku tam wgrywają nowego softa i jest prawie to samo co w exeo no i automapa działa. Nie wiem ile w tym prawdy ale koleś naprawdę znał się na rzeczy. Postaram się przy najbliższe okazji pogadać z nim o tym i więcej coś powiedzieć w tym temacie.

ooo to ciekawe :) dawaj znac dawaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to mnie zdziwiło skoro jest inna rozdzielczość to soft raczej nie pomorze ale zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iina rozdzielczość to zapewne i inny procek , a co za tym idzie nie upchasz softa w starszej wersji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...