Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

wytnie wnęke na koło zapasowe i akurat bedzie pasowało:decayed:

no u nas w b5 to jedyne wyjście:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że bez kratek bo ciężko będzie do tej dokładki je zdobyć;/

Dzisiaj odebrałem zderzak przód od rs-a i się tylko wkur.... koleś mówił coś o lekkim pęknięciu, ale nie wspomniał że to pęknięcie było przez cały zderzak (w pół złamany) Co najlepsze to był naprawiony (zgrzany- co nic nie daje w tym zderzaku bo jest zrobiony z PUR-u) Jak tylko go podniosłem to zaczął się łamać... Gdy tylko to zobaczyłem, za telefon i dzwonie do dziada a on na to że był w profesjonalnym zakładzie naprawczym......hahha padłem. Teraz tylko załatwić zwrot kasy i szukać następnego:) A taki byłem podjarany że zaraz go zacznę modzić...... przedłuży sie to modzenie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ze zderzakiem lipa. Resztę gratów do body RS4 masz?Czy tylko myślisz o zderzakach.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na dniach miałem kupować tył i dyfuzor na 2 wyloty, i rezać w końcu ten przód a tu d*pa;/ jeszcze nie wiem jak zrobić te progi bo każdy co innego pisze;/ Cymek a Ty to sam docinałeś te zderzaki? Z czego masz progi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś foto z przeprowadzanego zabiegu?:D

Na przedni zderzak jest na forum Kowi watek pisał a tylny robi się tak samo.:wink::wink::wink:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Masz

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-zderzaka-rs4-a4-93451/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widziałem, ale myślałem że ma ktoś bardziej szczegółowo opisane, bo też chyba trzeba dół przyciąć żeby nie był szerszy niż góra;p

A i jeszcze jedno pytanie- czy spryski z poliftowego zderzaka będą pasowały do zderzaka rs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakieś foto z przeprowadzanego zabiegu?:D

Na przedni zderzak jest na forum Kowi watek pisał a tylny robi się tak samo.:wink::wink::wink:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Masz

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-zderzaka-rs4-a4-93451/

tam i tylny jest pokazany co i jak robić:wink:

a co do sprysków, dysze są takie same, ale zaślepki zderzaka minimalnie inne:whistling: trzeba od RSa szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kowi za info. ogarniam kolesia żeby szybko zwrot zrobić i w między czasie może znajdę coś ciekawego:)

U Sida było coś ciekawego. Może coś wybiorę:D

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 16:07 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2013 at 22:18 ----------

niedługo fotki z rezania, ale teraz mam pytanie:

czy oto wnętrze wam się podoba:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Dodam tylko że mi sie podoba i by fajnie wyglądało w mojej czarnej a-czwórce- ale chciałem żeby ktoś inny na to zerknął i coś podpowiedział:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak skompletujesz w tym kolorze to będziesz "Miszczem" allegro, ebya itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zaczynamy przygodę ze zderzakiem od rs-a. Pierwsze przymiarki:

20130508202041.jpg

20130508202103.jpg

Do celu już niedaleko:D

Więcej fot zrobię za dnia bo przy tych już się szaro robiło;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a robiłeś już coś z bokami bo fest odstają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati pierwsze przymiarki i pierwsze cięcia już były. Waliłem fotę na szybko bo się już ściemniało;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no czekam na wiecej, rozumiem ze tylny tez rs 4 zderzak? Progi jakie dajesz? S4, omega czy moze repliki rs 4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...