Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gwintu się jeszcze nie dorobiłem:-P poza tym to inne opony bym musial wsadzic bo juz na tych mi się obciera każdy błotnik:-P

Opublikowano

ładnie tylko fotki mi się nie pojawiają sam małe :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Wygląda dobrze, ale brakuje mi tu grilla od RS'a :)

przecież jest założony grill od rs-a ;p

Mati te dwa zdjęcia ze str. 4 są poprawione. widać full wersion :kox:

Opublikowano
Wygląda dobrze, ale brakuje mi tu grilla od RS'a :)

przecież jest założony grill od rs-a ;p

Mati te dwa zdjęcia ze str. 4 są poprawione. widać full wersion :kox:

ładnie ładnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a teraz się przyznać który mi zapalniczkę zajumał...:polew:

496eb0d9f35e2d96.jpg

Opublikowano

Podobno Cwiara :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na zdjęciu wygląda jakby Arek za coś łapał :polew:

przy tych a4 moja to koza :grin:

6f9164c5bc2fcc3e.jpg

Opublikowano
a teraz się przyznać który mi zapalniczkę zajumał...:polew:

http://images54.fotosik.pl/19/496eb0d9f35e2d96.jpg

Zapalniczki już nie miałeś:grin:

---------- Post dopisany at 06:48 ---------- Poprzedni post napisany at 06:48 ----------

Na zdjęciu wygląda jakby Arek za coś łapał :polew:

przy tych a4 moja to koza :grin:

http://images54.fotosik.pl/19/6f9164c5bc2fcc3e.jpg

Sarenka :grin: tył coś masz wysoko

Opublikowano
Na zdjęciu wygląda jakby Arek za coś łapał :polew:

przy tych a4 moja to koza :grin:

http://images54.fotosik.pl/19/6f9164c5bc2fcc3e.jpg

progi jakieś zakładałes czy to seria bo nie widze jakoś na focie?

Opublikowano

Nie wiem nawet kiedy ale miałem na aparacie takie zdjęcie :naughty:

yr0u.jpg

Opublikowano

I ode mnie:

P1050393.jpgP1050395.jpg

Opublikowano
Podobno Cwiara :decayed:

Te te. Ja nawet nie pamietam tego auta :polew:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Na zdjęciu wygląda jakby Arek za coś łapał :polew:

przy tych a4 moja to koza :grin:

http://images54.fotosik.pl/19/6f9164c5bc2fcc3e.jpg

progi jakieś zakładałes czy to seria bo nie widze jakoś na focie?

Progi są zwykłe, brak czasu na rezanie przed ślubem

Podobno Cwiara :decayed:

Te te. Ja nawet nie pamietam tego auta :polew:

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

cwiara toć to przy nim stałeś z kompem :polew:

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 22:14 ----------

z braku czasu dawno mnie tutaj nie było i zdawałem mało relacji z przeprowadzonych modów :facepalm:

doszły dwie nowe rzeczy:

Pierwsza to car audio od kolegi z forum:

małe rozkładanie czarnulki na części pierwsze

b9e9fd5a35afe254m.jpg

1f7c224610425fb9m.jpg

przy czym zauważyłem ciekawą rzecz na kompie i wiem już że sprzedawca nie kłamał :lol1:

5606aea132f41d46m.jpg

no i po 3/h spędzonych przy montażu wyszło takie cuś :

059ce5139a2e0719m.jpg

:banan: :banan: :banan: :banan:

pomalowałem również lusterka i znaczek w kolor felg

37707bf56c32980fm.jpg

no i chyba jak na razie na zimę wystarczy :polew:

Opublikowano

mam mieszane uczucia

37707bf56c32980f.jpg

Opublikowano

lecisz lecisz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze ni dokończony projekt i może nie wszystkim przypaść do gustu, ale po skończeniu wszystkiego mam nadzieję że będzie się prezentować :naughty:

Opublikowano

mi się podoba ten kolorek lusterek i znaczek pomyśl o ramce na czarno doda uroku całości :decayed: ładnie gra teraz audio ??:naughty:

Opublikowano
  • Autor

w porównaniu do standardowego nagłośnienia to niebo a ziemia :lol1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.