Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarnula! BBS Orange! Sprzedam!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tam za radio zj**.... wsadziles :D pasuje to jak do zuka ;) dalco czy co za cudo przejsciowe ;P reszta fajna ;) za duzo robic nie musisz bo juz dosc syto wyglada nawet jak na avanta ;P

Opublikowano

ładna czarnula a radio to blaupunkt pewnie :)

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

no i powoli zbliżam się do założenia zderzaków od rs4:D Na zdjęcia będzie trzeba poczekać bo każdy jest innego koloru;p Radio już jest zmienione na sony i lepiej się prezentuje od poprzedniego;p chrom posadzony i zostaną relingi do kupna i zamontowania:)

Opublikowano

zderzaki masz juz przerobione czy blotniki tez od rsa dajesz?

Opublikowano
  • Autor

zderzaki będę przerabiał pod standardowe błotniki bo za ory (błotniki) od rsa sporo sobie krzyczą;/

Opublikowano

kiedy final rezania planujesz?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ostatecznie muszę się wyrobić do czerwca na spota vaga w nysie ale może uda się wcześniej:)

Opublikowano
ostatecznie muszę się wyrobić do czerwca na spota vaga w nysie ale może uda się wcześniej:)

:good:

Opublikowano
ostatecznie muszę się wyrobić do czerwca na spota vaga w nysie ale może uda się wcześniej:)

hehe mam też taki sam plan wyrobić się do vag nysa powodzonka :decayed:

PS. Ładna furka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj posiedziałem trochę na forach i znalazłem ciekawą opcję:

http://img651.imageshack.us/img651/961/3eeh.jpg

http://img42.imageshack.u...rs4k0419994.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/67/3erj.jpg

http://www.youtube.com/wa...d&v=89rN9zW1tpg

A że podobają mi się dwururki z tyłu zderzaka to myślę nad wyrezaniem czegoś takiego

Co o tym sądzicie?

Opublikowano
Dzisiaj posiedziałem trochę na forach i znalazłem ciekawą opcję:

http://img651.imageshack.us/img651/961/3eeh.jpg

http://img42.imageshack.u...rs4k0419994.jpg

http://img339.imageshack.us/img339/67/3erj.jpg

http://www.youtube.com/wa...d&v=89rN9zW1tpg

A że podobają mi się dwururki z tyłu zderzaka to myślę nad wyrezaniem czegoś takiego

Co o tym sądzicie?

bardzo fajny efekt :wink: .. ale będziesz musiał zmienić cały układ wydechowy o ile sie nie myle to będzie troche kosztowne .. a jak dasz gwint to nie polecam bo jeszcze Ci sie rozleci nigdy nie wiadomo jak spawy trzymają .....jak porządnie otrzesz l o asfalt albo dziury które nie trudno na naszych drogach spotkać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wystarczy mieć środkowy tłumik z wyjściem na 2 rury i można spawać:D Mam trochę pojęcia to wydech nie problem, gorzej będzie ze zderzakiem:P

Coś nie działają te linki.

Tutaj macie całość opisane:

SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - Zderzak ala RS

Opublikowano

rezaj wydech. tez mi to chodzi po glowie ale czasowo jestem ograniczony

Opublikowano

Wyrezali to z RS4 B7 :decayed: ciekawe ile jest roboty ze spasowaniem, ale efekt łogień!

Opublikowano
  • Autor

Seba tylko dyfuzor jest ze zderzaka rs4 b7 a reszta normalna ze zderzaka rs4 b5. Opisze jak to wyrezać bo nigdzie nikt tego dokładnie nie opisał, a więc będzie metoda prób i błędów:D

Opublikowano

rezaj rezaj bo ori rs b5 się nie umywa do tego :kox:

Opublikowano

Dobry wzór i fajny pomysł na wydech,zawsze mi sie taki podobał,działaj będę śledził temat:naughty:

Opublikowano

byleś czegoś takiego nie wymyslił:whistling:

3110403546

tutaj jest moc:kox:

3043518139

ale weź takie coś upchaj do a4

Opublikowano

wytnie wnęke na koło zapasowe i akurat bedzie pasowało:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.