Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)


pompon60

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się nie odzywałem , co mojego nowego u mojej Asi dostała nowe łożysko SKF tył z prawej strony oraz zostały wymienione końcówki drążka kierowniczego + zbieżność do tego. Wymieniłem koła na zimowe Pirelli Winter sport 210 i nie wiem czy te moje są takie dziadowskie bo są bardzo głośne, jak by jakieś kartofle się w środku przewalały i to tak się ma w prędkościach do około 120 kmh, bo powyżej cisza i spokój. Jechałem ostatnio do Świecka i po autostradzie była bajka ale przy niższych prędkościach to tragedia te opony. Wywarzałem je ponownie i nic nie pomaga, oponki z 2006 roku. Czy może ktoś się wypowiedzieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jeździłem na letnich lekko było słychać łożysko i po zmianie na zimowe wymieniłem łożysko aby wyeliminować, jednak kartoflane opony zimowe jak je nazwałem nadal hałasują, po zmianie na letnie cisza i spokój, opony dziadowskie choć nie zjeżdżone z pięknym bieżnikiem lecz bardzo twarde ;/ ale nie wywalę teraz min 2 tysia na kpl. opon bo mam inne wydatki ;) jak na razie staram się jeździć powyżej 120 oczywiście nie w mieście hehe

---------- Post dopisany 11-11-2012 at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany 10-11-2012 at 16:58 ----------

Nowe zdjęcia mojej Asi , pod pretekstem spaceru wyciągnąłem narzeczoną na spacer a skończyło się na małej sesji ;) panowie teraz taka kwestia moja druga połowa zaczyna mi marudzić że teraz to ona by chciała mniejsze auto do miasta , bo A6 nie może nigdzie się zmieścić i coś już mi gada pod nosem żeby może sprzedać bo jej sie A3 zaczyna marzyć. Jak to usłyszałem to myślałem że jaja sobie robi a ona na serio na razie jej wybiłem ten pomysł z głowy ale coś czuje że jak się kobita uprze do będzie lipa.

0a36cde3.jpg

c566b417.jpg

f46e8bb9.jpg

900135a2.jpg

be5664fb.jpg

2e49cd0a.jpg

19d5cd18.jpg

b4b41236.jpg

611e3977.jpg

0544eff3.jpg

982f1f24.jpg

49c01676.jpg

58ed242b.jpg

f43f6e9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zgodzisz żeby wymienić A6 na A3 przez dziewczynę to będziesz miał mistrza... ale jak coś to w przyszłym roku moje byłe A3 będzie na sprzedaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja się napaliła na nowe a3 lub a4 bo jak powiedziała to zakochała się w ledach, to jej polazłem poliftowe lampy a6 i że taniej i łatwiej będzie wymienić niż sprzedać i szukać nowej audioli ;) oh te kobiety hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat w A3 przednie ledy to paskudztwo.. nie wiem jak mogli tak popsuć przód tego auta, moje mi się bardziej podobało.. ale nowe A3 jest bajka :slina: niemniej jednak nie zmieniłbym A6 C6 na A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja póki co też nie mam takich planów zmiany limuzyny na a3, tym bardziej że moja a6 to spełnienie marzeń motoryzacyjnych ;) narzeczona jeździ a6 i grymasi jak na mieście nie może się nigdzie wcisnąć bo sie boi że przerysuje hehe a w rzeczywistości autosanem można by się zmieścić ;) a jeśli chodzi o nową a3 to braliśmy pod uwagę jej zakup ale padło na A6 ;)

---------- Post dopisany 12-11-2012 at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 22:05 ----------

koledzy po wczorajszej wieczornej batalii z moja kobitą , dopięła swego i powiedziała że che mała a3 lub a4 b8 bo jak się wyraziła "taka krową" nie będzie jeździć. Jak się zdenerwowałem zrobiłem ogłoszenie i wystawiłem zobaczymy jaki będzie odzew, jeśli ktoś by szukał czegoś pewnego i sprawdzonego to mogę polecić. Oferta - Audi A6 - Witam serdecznie do sprzedaży oferuję moje prywatne auto Audi A6 C6. Auto bezwypadkowe, krajowe, jestem II właścicielem. Auto posia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stifii nie musisz mi nic mówić ale jak mam się z kobitą rozejść przez samochód to wole wybrać mniejsze zło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobita dobra tylko mało zdecydowana co do motoryzacji ;) a na marginesie mówiąc juz przed zakupem a6 byliśmy oglądać nową a3 ale jakoś ją przekonałem do a6. Lecz niestety kilka wypadów na miasto po zakupy i juz jest problem dla niej. Wierci mi dziurę i spokoju nie daje. A6 stoi w garażu a ona od mamusi golfa IV sobie pożyczyła hehe ;) ja w mieście poruszam się rowerkiem także audi bardziej służy na jakieś wypady weekendowe no i oczywiście do pielęgnacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to było by najprostsze tylko weź teraz przekonaj do przesiadki z fiata do audi ;)

hehe do SC na allegrogo też się ledy znajdą :grin: szkoda ładnej A6-stki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to było by najprostsze tylko weź teraz przekonaj do przesiadki z fiata do audi ;)

Z fiata do audi to by chyba problemu nie było..:decayed: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...