Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C6 3.0 TDi ASB Quattro tiptronic ;)


pompon60

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem kupić jej np A1 małego popierdzielacza i niech się cieszy z autka a A6 zostawić w rodzinie bo zmieniać wyższy segment na dużo niższy to niezbyt dobry pomysł.. Co z tego że nowszy jest środek kiera, licznik itd ale wystarczy się przejechać jednym a później drugim to człowiek zrozumie o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu wziął kredyt na sumę jej wkładu finansowego (minus połowa utraty wartości) i oddał jej gotówke. Niech sobie odkupi od mamusi Golfa :facepalm: Zachowasz piękne autko i nikt Ci nie zarzuci że jesteś pantofel. Bo jeśli Twoja kobieta wygra z Tobą tak ważną batalie przed ślubem, to zastanawiam się co będzie po... Kto będzie chodził w spodniach i o kim będą mówić że "ma jaja" :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy tacy kozacy przy waszych laskach jesteście:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być w każdym temacie kozakiem, ale żeby laska wciskała się w temat głównego samochodu to już przesada... Powodzenia z kobieta. Ja zerwałem zaręczyny w kwietniu, a takich jazd nie miałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy tacy kozacy przy waszych laskach jesteście:whistling:

Sprzedasz B7 bo Żonie podoba się nowy golf 7 1.4 tdi? Wątpię

Bądźmy poważni, wolę spłacić jej część niż sprzedać A6, jak nie chce jeździć to niech sobie kupi fiata 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy tacy kozacy przy waszych laskach jesteście:whistling:

Yyyy... do czego dokładnie pijesz?? Bo jeśli jesteś w stanie tą sytuację zrozumieć to musisz mieć w pobliżu siebie podobny przykład... IMHO wybór samochodu to domena faceta, bo jeśli nie o tym będzie decydował to o czym?? Na jaką temperaturę pranie nastawić?? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta też człowiek :naughty: i ma prawo do: kosmetyków, wyboru firanek, mebli całej reszty domu. Garaż i samochód to męskie imperium no chyba że kobieta też dzieli tą pasję. Trzeba mieć też swoje zdanie i na nie postawić. No chyba że tu jest wspólna decyzja. Ciekaw jestem tylko jak będzie chciała pralkę np. BOSH a Ty SIEMENS kto będzie też miał więcej do gadania. Nie chodzi tu aby być męską świnią ale swoje zdanie trzeba mieć i odskocznie od życia codziennego. A Tomek pisałem to przy mojej dziewczynie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy tacy kozacy przy waszych laskach jesteście:whistling:

Yyyy... do czego dokładnie pijesz?? Bo jeśli jesteś w stanie tą sytuację zrozumieć to musisz mieć w pobliżu siebie podobny przykład... IMHO wybór samochodu to domena faceta, bo jeśli nie o tym będzie decydował to o czym?? Na jaką temperaturę pranie nastawić?? :facepalm:

Przecież Tomeks nie ma laski żadnej to się może wypowiadać:polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy tacy kozacy przy waszych laskach jesteście:whistling:

Yyyy... do czego dokładnie pijesz?? Bo jeśli jesteś w stanie tą sytuację zrozumieć to musisz mieć w pobliżu siebie podobny przykład... IMHO wybór samochodu to domena faceta, bo jeśli nie o tym będzie decydował to o czym?? Na jaką temperaturę pranie nastawić?? :facepalm:

Przecież Tomeks nie ma laski żadnej to się może wypowiadać:polew:

czasami tylko "pocieszam" laski gości co tak traktują swoje kobity:decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć swojej dziewczynie tyle kasy ile chce i powiedz jej "nara". Będziesz miał z nią piekło w przyszłości. Nie daj sobie jej wejść na głowę. Pokaż kto tu rządzi :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta też człowiek :naughty: i ma prawo do: kosmetyków, wyboru firanek, mebli całej reszty domu. Garaż i samochód to męskie imperium no chyba że kobieta też dzieli tą pasję. Trzeba mieć też swoje zdanie i na nie postawić. No chyba że tu jest wspólna decyzja. Ciekaw jestem tylko jak będzie chciała pralkę np. BOSH a Ty SIEMENS kto będzie też miał więcej do gadania. Nie chodzi tu aby być męską świnią ale swoje zdanie trzeba mieć i odskocznie od życia codziennego. A Tomek pisałem to przy mojej dziewczynie. :hi:

572916_jestem-hardcorem-.jpg

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wstyd mu się przyznać, że dał ciała w tej kwestii :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...