Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Navi maly problem BNS 4.2 Version 0008


arturoi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój problem dotyczy wgrania polskiego menu! Nagrałem na płytę PL MENU NAVI AUDI DX (FIS) włożyłem do navi i tak naprawdę nic się nie dzieje. Wyskakuje mi że nawigacja jest uaktywniana proszę czekać.... no to czekam.... , czekam i czekam. Minęło 2 godziny i nic.... Tak jak było na początku to jest na końcu. Czy uruchamia się jakoś może proces aktualizacji, tzn może jakąś kombinacją przycisków... Udało mi się nagrać płytę z polską mapą, wszystko chodzi, ładnie prowadzi ale jeszcze brakuje mi polskiego menu. Proszę o pomoc.... Posiadam zdjęcie ale nie mogę załadować... nie wiem czemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz sterowanie nawigacją, u mnie pod ręcznym i opis do wgrania był, że trzeba wcisnąć jakąś kombinację klawiszy, to nie pomagało więc w trakcie takiego komunikatu jak twój wysunąłem płytę i ponownie ją wsadziłęm do navi proces się uruchomił i mam teraz polskie menu bez znaków diakrytycznych tj.ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

a na chomiku napisali tak:

Spolszczenie nawigacji Audi DX (FIS) Opis: Polskie menu do nawigacji Audi typu wyświetlacz FIS w systemie DX. Przeznaczone do samochodów a2 a3 a4 a6 a8. INSTRUKCJA: Po pobraniu pliku (*zip) należy go rozpakować i nagrać obraz płyty (*iso) na nośniku CD. Płytę tak nagraną należy włożyć do czytnika navi w bagażniku i załadować soft. waga pliku przed kompresją: 129 MB Wersja: tylko nawigacje w systemie DX na ekranie komputera między zegarami DZIAŁA: Dla BNS 4.x - start - to kombinacja klawiszy "return" i "info" - następnie - sw update, start, pokazało sie in progress, po sekundzie wskoczył ekran ze statystykami spalania, płyta dalej sie kręci w napędzie ... tak to powinno wyglądać i trwa ok 10 min - W TYM CZASIE NIE WYCIĄGAĆ PŁYTY - WYGLĄDA JAKBY NIC SIĘ NIE DZIAŁO !!!. Później wyskakuje komunikat po polsku, aby włożyć mapę DX

Opis wgrania PL menu Audi RNS D.doc - Audi - hippis2 - Chomikuj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Przepraszam ze tak długo nie odpisywałem, w piątek zobaczę jeszcze raz... zobaczymy, dam znać... dzięki hej

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2012 at 20:54 ----------

Witam;

Rozwiązanie mojego problemu znalazłem tutaj. http://www.audi-tech-team.eu/polskie-menu-nawigacja-bns-4-dx-vt1670.htm, podaje jak by ktoś miał problem podobny do mnie. Wszystko już działa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam;

Przepraszam ze tak długo nie odpisywałem, w piątek zobaczę jeszcze raz... zobaczymy, dam znać... dzięki hej

---------- Post dopisany 07-10-2012 at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2012 at 20:54 ----------

Witam;

Rozwiązanie mojego problemu znalazłem tutaj. http://www.audi-tech-team.eu/polskie-menu-nawigacja-bns-4-dx-vt1670.htm, podaje jak by ktoś miał problem podobny do mnie. Wszystko już działa. Pozdrawiam

witam według tego co jest w tym linku powinno dzialac, ale nie u mnie;/ chodzi o wejscie w tryb serwisowy przekrecam stacyjke i naciska jednoczesnie return i info i nic sie nie dzieje , cos robie nie tak?? prosze o pomoc moja navi to bns 4.2 0040 fis kolorowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda. Ja też miałem ten problem z wejściem w tryb serwisowy. Pomogło wcześniejsze wciśnięcie przycisku navi i jak się włączyła nawigacja to dopiero return+info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...