Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 ADR] Hans Czestochowa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam forumowiczow klubu a4 chcialbym przedstawic swoja pierwsza a4.

Serdeczne pozdrowienia dla poprzedniego wlasciciela i rowniez klubowicza "WAMPIR"a tak jak obiecalem dolaczam do klubu

Auto zakupione w Kwietniu tego roku niestety z braku czasu dopiero teraz sie odzywam.

Auto przed zakupem

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/czerwona-suczita-a4-1-8-adr-233073/

I dzis:

dsc0436e.jpg

dsc0430z.jpg

dsc0429jlh.jpg

dsc0428jt.jpg

dsc0425iq.jpg

dsc0424r.jpg

dsc0423s.jpg

dsc0422bs.jpg

dsc0421k.jpg

dsc0419yg.jpg

dsc0418h.jpg

dsc0181xn.jpg

dsc0433tz.jpg

dsc0169tg.jpg

dsc0168hm.jpg

dsc0052mk.jpg

dsc0053ym.jpg

Aktualne radio

dsc0092we.jpg

Przez ten czas dokonane mody:

Wnetrze

-podswietlane sloneczniki

-przycisk ryglowania drzwi (niestety tylko zamykanie podloczone do alarmu)

-podlokietnik

-tunel z uchwytami na kubki

-tylne glosniki (org)

-roleta tylnej szyby

-kratki z polifta (dementuje plotki ze nie pasuja z anglika jedyny problem to nie mozna wysoko ustawic nadmuchu na boczne szyby sa dogory nogami)

-fotele ze skory (rowniez anglik)

-lampki tylnych slupkow

-alarm spy 5000m z powiadamianiem (polecam)

-swiatla do jazdy dziennej na halogenach (modul sd2)

-lampka z podswietlanymi przyciskami i oswietleniem ambiente (lampka pochodzi z audi TT ambiente zrobilem sam)

Car AUDIo:

-radio alpine cda-9887r

-skrzynia band pass JBL GTO 1204BP

-kondensator 2F Crunch

-glosniki seria (bez-sens zmieniac bardzo dobrze graja)

Wyglad zewnetrzny:

-nie zmieniam nic jestem przeciwnikiem jakiego kolwiek tuningu pochodzacego z innego zrodla niz marka audi

ew durna naklejka ktora chetnie zmienie na wlepe forumowa

Mechanika:

rowniez nic ale chodzi mi po glowie turbinka

Plany:

-spryski razem ze zderzakiem

-moze ksenon jak nie bedzie mi zaklucal pracy cb i radia

-rozne pierdoly pod tytulem podswietlanie led pod lusterkiem i nogami

-ogolnie jestem gadzeciarz elektroniczny wiec moze jakies tv i zestaw glosnowmowiacy.

Awarie:

-Klima- uwaga na gumowe przewody zakopalem sie w piasku waz docislo do lapy silnika i pssss koszt 450 zl dzieki bogu nie urwali gwintu sprazarki co podobno graniczy z cudem

-immobilaizer cos nie laczy gasnie silnik

a tak pozatym wszystko ok

Pozdrawiam prosze o opinie

Hans

Opublikowano

Powiem tylko tyle....

WOOOW! ;)

Opublikowano

Kolego mógłbyś coś więcej napisać o tym alarmie? Jakie koszta, jak to się sprawuje? Może być na PW.

PS Świetna bryka :wink:

Opublikowano

jest fajna :D

Opublikowano
  • Autor

Alarm swietna sprawa dla ludzi ktorzy chca miec auto pod stala kontrola. Alarm sam zakladalem wiec koszt zalozenia nie mam pojecia natomiast w zakupie nie jest drogi 239zl. Odleglosc komunikacji z pilotem to jakies 500-700m w terenie otwartm przy dobrej pogodzie natomiast w terenie zabudowanym 100-300m na parkingu podziemnym nie bardzo do 30-50m przypuscmy ze mieszkasz w bloku na 10 pietrze a samochod stoi jakies 100m od budynku to dziala ma wszystkie funkcje jakie moze miec alarm otwieranie bagaznika domykanie szyb odciecie obwodu funkcja anty napadowa ktos wyciaga cie z fury i chce odjechac naciskasz przycisk auto staje (pilot nie powinno sie nosic razem z kluczykiem)

. Mam podlaczona mikrofale czujnik stosowany w kabrioletach czyli gosc podchodzi do samochodu zaglada ok 20 sec ostrzega na pilocie i pyka syrena (odstrasza) czujnik uderzeniowy pukniecie w auto niekoniecznie mocne-info na pilocie wibruje i brzeczy za kazdym razem. Instalacja raczej dla wprawionych w boju elektronikow ok 20 przewodow do podlaczenia pol dniowki roboty. Ale warte zachodu polecam w 100% czlowiek spi spokojnie nawet jak z okna samochodu nie widzi.

Opublikowano

Ładną sztuka:)

Opublikowano

Ładnie się prezentuje... Widać że poprzedni właściciel dbał i oby tak dalej... Co do alarmu jaki założyłeś to dobra rzecz... Ja u siebie też myślę nad alarmem i chyba coś takiego sobie zapodam...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Doszly dwie nowe rzeczy

Lusterko fotochrom a4 b7 :jerk:

Lusterka zewnetrzne podswietlane :dance2:

dsc0796c.jpg

dsc0795b.jpg

dsc0794p.jpg

dsc0793h.jpg

Opublikowano

Widzialem dzisiaj na mieście , ładne auto :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Tak a gdzie ? Zrobiles juz swojego ?

Opublikowano

Na wylocie z warszawskiej , stałem obok Ciebie ale patrzałes w druga strone, jakos koło 13-14

Opublikowano
  • Autor

Calkiem mozliwe trza bylo jaka cegla rzucic na nastepny raz trab albo co pogadamy.

No !

4x szyby zrobione v

dsc0053ym.jpg

dsc0054vl.jpg

podgrzewane skory v

Fis ukonczony

dsc0052mk.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siemanko, Twoja furka też niczego sobie, fajnie przymodzona tylko jakoś rażą mnie czarne klamki pryśnij w kolor :) ale to też rzecz gustu.

Opublikowano
  • Autor

zaktualizowane audio

dsc0092we.jpg

Opublikowano

Przyjemna maszyna... Powodzenia w modzeniu...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Doszly nowe bajery

Zestaw glosnomowiacy Nokia ck-200

I termometr wyrezany ze starego licznika pokazuje temp wewnatrz.

dsc0203zn.jpg

dsc0202ql.jpg

dsc0201hf.jpg

dsc0200ou.jpg

dsc0199cg.jpg

dsc0198gn.jpg

Opublikowano

Bajery dobre chociaż temp w kilmie chyba można zobaczyć jak nie wiesz czy Ci zimno czy nie:decayed:

Lepiej zrób dobre fotki dekorów, bo coś się chyba zmieniło nieprawdasz?:slina:

Opublikowano
  • Autor

zmienilo jest ciciek ala gepard. A w klimatroniku nie mam odczytu z czujnika wew wartosc rowna 0 a klima dziala bez zarzutow.

Opublikowano
Awarie:

-Klima- uwaga na gumowe przewody zakopalem sie w piasku waz docislo do lapy silnika i pssss koszt 450 zl dzieki bogu nie urwali gwintu sprazarki co podobno graniczy z cudem

Za który wąż niby dałeś 450zł? :shock3:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne, autko, mam taki sam kolorek, ale muszę doprowadzić do takiego stanu autko jak Ty masz, bo naprawde, super wygląda :) zastanawiałem się jak wyglądają w tym kolorze lampy z poliftu, powodzenia w dalszych modyfikacjach. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.