Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 ADR] Hans Czestochowa


Hans47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow klubu a4 chcialbym przedstawic swoja pierwsza a4.

Serdeczne pozdrowienia dla poprzedniego wlasciciela i rowniez klubowicza "WAMPIR"a tak jak obiecalem dolaczam do klubu

Auto zakupione w Kwietniu tego roku niestety z braku czasu dopiero teraz sie odzywam.

Auto przed zakupem

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/czerwona-suczita-a4-1-8-adr-233073/

I dzis:

dsc0436e.jpg

dsc0430z.jpg

dsc0429jlh.jpg

dsc0428jt.jpg

dsc0425iq.jpg

dsc0424r.jpg

dsc0423s.jpg

dsc0422bs.jpg

dsc0421k.jpg

dsc0419yg.jpg

dsc0418h.jpg

dsc0181xn.jpg

dsc0433tz.jpg

dsc0169tg.jpg

dsc0168hm.jpg

dsc0052mk.jpg

dsc0053ym.jpg

Aktualne radio

dsc0092we.jpg

Przez ten czas dokonane mody:

Wnetrze

-podswietlane sloneczniki

-przycisk ryglowania drzwi (niestety tylko zamykanie podloczone do alarmu)

-podlokietnik

-tunel z uchwytami na kubki

-tylne glosniki (org)

-roleta tylnej szyby

-kratki z polifta (dementuje plotki ze nie pasuja z anglika jedyny problem to nie mozna wysoko ustawic nadmuchu na boczne szyby sa dogory nogami)

-fotele ze skory (rowniez anglik)

-lampki tylnych slupkow

-alarm spy 5000m z powiadamianiem (polecam)

-swiatla do jazdy dziennej na halogenach (modul sd2)

-lampka z podswietlanymi przyciskami i oswietleniem ambiente (lampka pochodzi z audi TT ambiente zrobilem sam)

Car AUDIo:

-radio alpine cda-9887r

-skrzynia band pass JBL GTO 1204BP

-kondensator 2F Crunch

-glosniki seria (bez-sens zmieniac bardzo dobrze graja)

Wyglad zewnetrzny:

-nie zmieniam nic jestem przeciwnikiem jakiego kolwiek tuningu pochodzacego z innego zrodla niz marka audi

ew durna naklejka ktora chetnie zmienie na wlepe forumowa

Mechanika:

rowniez nic ale chodzi mi po glowie turbinka

Plany:

-spryski razem ze zderzakiem

-moze ksenon jak nie bedzie mi zaklucal pracy cb i radia

-rozne pierdoly pod tytulem podswietlanie led pod lusterkiem i nogami

-ogolnie jestem gadzeciarz elektroniczny wiec moze jakies tv i zestaw glosnowmowiacy.

Awarie:

-Klima- uwaga na gumowe przewody zakopalem sie w piasku waz docislo do lapy silnika i pssss koszt 450 zl dzieki bogu nie urwali gwintu sprazarki co podobno graniczy z cudem

-immobilaizer cos nie laczy gasnie silnik

a tak pozatym wszystko ok

Pozdrawiam prosze o opinie

Hans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mógłbyś coś więcej napisać o tym alarmie? Jakie koszta, jak to się sprawuje? Może być na PW.

PS Świetna bryka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm swietna sprawa dla ludzi ktorzy chca miec auto pod stala kontrola. Alarm sam zakladalem wiec koszt zalozenia nie mam pojecia natomiast w zakupie nie jest drogi 239zl. Odleglosc komunikacji z pilotem to jakies 500-700m w terenie otwartm przy dobrej pogodzie natomiast w terenie zabudowanym 100-300m na parkingu podziemnym nie bardzo do 30-50m przypuscmy ze mieszkasz w bloku na 10 pietrze a samochod stoi jakies 100m od budynku to dziala ma wszystkie funkcje jakie moze miec alarm otwieranie bagaznika domykanie szyb odciecie obwodu funkcja anty napadowa ktos wyciaga cie z fury i chce odjechac naciskasz przycisk auto staje (pilot nie powinno sie nosic razem z kluczykiem)

. Mam podlaczona mikrofale czujnik stosowany w kabrioletach czyli gosc podchodzi do samochodu zaglada ok 20 sec ostrzega na pilocie i pyka syrena (odstrasza) czujnik uderzeniowy pukniecie w auto niekoniecznie mocne-info na pilocie wibruje i brzeczy za kazdym razem. Instalacja raczej dla wprawionych w boju elektronikow ok 20 przewodow do podlaczenia pol dniowki roboty. Ale warte zachodu polecam w 100% czlowiek spi spokojnie nawet jak z okna samochodu nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje... Widać że poprzedni właściciel dbał i oby tak dalej... Co do alarmu jaki założyłeś to dobra rzecz... Ja u siebie też myślę nad alarmem i chyba coś takiego sobie zapodam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wylocie z warszawskiej , stałem obok Ciebie ale patrzałes w druga strone, jakos koło 13-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem mozliwe trza bylo jaka cegla rzucic na nastepny raz trab albo co pogadamy.

No !

4x szyby zrobione v

dsc0053ym.jpg

dsc0054vl.jpg

podgrzewane skory v

Fis ukonczony

dsc0052mk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, Twoja furka też niczego sobie, fajnie przymodzona tylko jakoś rażą mnie czarne klamki pryśnij w kolor :) ale to też rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszly nowe bajery

Zestaw glosnomowiacy Nokia ck-200

I termometr wyrezany ze starego licznika pokazuje temp wewnatrz.

dsc0203zn.jpg

dsc0202ql.jpg

dsc0201hf.jpg

dsc0200ou.jpg

dsc0199cg.jpg

dsc0198gn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajery dobre chociaż temp w kilmie chyba można zobaczyć jak nie wiesz czy Ci zimno czy nie:decayed:

Lepiej zrób dobre fotki dekorów, bo coś się chyba zmieniło nieprawdasz?:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilo jest ciciek ala gepard. A w klimatroniku nie mam odczytu z czujnika wew wartosc rowna 0 a klima dziala bez zarzutow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarie:

-Klima- uwaga na gumowe przewody zakopalem sie w piasku waz docislo do lapy silnika i pssss koszt 450 zl dzieki bogu nie urwali gwintu sprazarki co podobno graniczy z cudem

Za który wąż niby dałeś 450zł? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, autko, mam taki sam kolorek, ale muszę doprowadzić do takiego stanu autko jak Ty masz, bo naprawde, super wygląda :) zastanawiałem się jak wyglądają w tym kolorze lampy z poliftu, powodzenia w dalszych modyfikacjach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...