Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Spojler klapy trzyma prawidłowo więc zestaw montażowy zdemontowany :lol

spojlerrline1.JPG

...no i skoro mam już kompletne body to z czystym sumieniem mogłem zapodać... :bezzebow

rlinebadge.JPG

Jutro jeszcze wypad do Poznania po nowe Michelin PS3 na tylną ośkę i potem 4 tygodnie odpoczynku od Paska :grin:

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak namówię slo to może w czwartek jakąś mini sesję zrobimy :wink:

Opublikowano
Jak namówię slo to może w czwartek jakąś mini sesję zrobimy :wink:

pomyśl lepiej nad miejscówką :)

Opublikowano

jak takie szybkie auto to tylko autostrada :):whistling:

Opublikowano

Graty za rezanko :kox:

Opublikowano

Dobra robota. Ładnie to teraz wygląda. Efekt godny włożonej pracy:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Bart-s widzę że nadal wymiatasz z passkiem, gratuluje wytrwałości i pasji :slina:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Bart-s widzę że nadal wymiatasz z passkiem, gratuluje wytrwałości mi pasji :slina:
Coś tam pogrzebałem przy ostatniej wizycie w PL :wink: Wracam niedługo to się nad czymś jeszcze pomyśli :decayed:

---------- Post dopisany 04-08-2013 at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany 03-07-2013 at 21:26 ----------

Od kilku dni niemiła niespodzianka... Lewym tylnym zaciskiem sp***rza płyn hamulcowy, przy okazji oględzin okazało się - że silniczek tego samego hamulca ma pękniętą obudowę.

brakemotor_broken.JPG

W związku z tym, że przy najbliższym interwale serwisowym tarcze i klocki będą do wymiany - stało się.... Dev dopiął swego - będzie zestaw hebli od R36 :wink:

Udało się dorwać w dobrej cenie prawie cały komplet zacisków i jarzm... Brakuje tylko zacisku na lewy tył (szukamy...).

Teraz tylko pytanie w jaki kolor pomalować zaciski pod brąz "Mocca" :eusathink:

Opublikowano

czarne zaciski będą OK :whistling:

Opublikowano
  • Autor
czarne zaciski będą OK :whistling:

Tak samo myśli żona Dev-a :grin:

Opublikowano

Tez tak mi podpowiadano :wink:

Zastanawiam się jeszcze nad klamrą, czerwone albo srebrne :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Tez tak mi podpowiadano :wink:

Zastanawiam się jeszcze nad klamrą, czerwone albo srebrne :eusathink:

Czerwony fajnie się zgrywa z brązem ale raczej jeśli już to... srebrny. No chyba, że jakąś inną kompozycję dobierzemy...

Opublikowano

Dobra, niech będą różowe :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

mocy od jaskrawego koloru zacisków niestety nie przybędzie :whistling: może jakiś grafit (gun_metal_grey)

Opublikowano
  • Autor
mocy od jaskrawego koloru zacisków niestety nie przybędzie :whistling: może jakiś grafit (gun_metal_grey)

Dobra Tomek - dajemy czarne. Blach nie maluj bo i tak wejdą "R".

Opublikowano

Malowanie blach masz w cenie

Opublikowano

jak patrzę na ten silniczek to aż mi się niedobrze robi.. na szczęście w naszym już zregenerowany i działa :good:

Opublikowano
  • Autor
jak patrzę na ten silniczek to aż mi się niedobrze robi.. na szczęście w naszym już zregenerowany i działa :good:

Na allegro znalazłem firmę która regeneruje je i poprawia usterki fabryczne - chcą 250zł...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.