Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
czyli TE mi sie bardziej podobają...:decayed:

Kurcze sam nie wiem - raczej zostanę przy R...

Opublikowano

ale ten pasek jest piekny :slina:

Opublikowano

Wiecie co a mi się podobają najbardziej w serii te swiatła - te dymione mi podchodzą trochę allegrowymi zamiennikami ... oczywiście to moje spaczone zdanie , przeważnie inne niż reszty :whistling::wink:

Opublikowano
Bartek, masz może jakieś świeże mapy do RNS'a? ale nie tego dotykowego..

Toż to jeden czort czy RNS-E/RNS-E LED.

-

chodziło mi o mapy do Passata :decayed:

Opublikowano

wg mnie ładniejsze R-line po lewej :whistling:

Opublikowano
  • Autor
ale ten pasek jest piekny :slina:

Artur - chyba Cię poniosło trochę :grin:

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

Dzięki Grzesiu ale to jeszcze nie koniec (u mnie robota nigdy się nie kończy - zupełnie jak u Ciebie :wink:).

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ----------

Wiecie co a mi się podobają najbardziej w serii te swiatła - te dymione mi podchodzą trochę allegrowymi zamiennikami ... oczywiście to moje spaczone zdanie , przeważnie inne niż reszty :whistling::wink:

To ori produkt VW Bartku - ale tak jak napisałem, raczej zostawię R/R36 (ładnie się skomponowały z odcieniem lakieru).

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Bartek, masz może jakieś świeże mapy do RNS'a? ale nie tego dotykowego..

Toż to jeden czort czy RNS-E/RNS-E LED.

-

chodziło mi o mapy do Passata :decayed:

:doh:Jakieś stare mam jeszcze - ale będzie update mapek (dam znać).

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

wg mnie ładniejsze R-line po lewej :whistling:

:decayed:

Opublikowano

wiem że ori , tyle tylko że mi się tak kojarzy :wink:

Opublikowano

ok, bo w tamtym mam mapy 2006 rok więc do d*py :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ok, bo w tamtym mam mapy 2006 rok więc do d*py :decayed:

Tylko że ja mam mapki na HDD - V9 2012.

Opublikowano

ehh.. no to musze poszukać do tego mojego jakichś map :kwasny:

Opublikowano
No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg

Zdradź gdzie taką kiere dostać :) W ASO pewnie kosmos cena?

Opublikowano
  • Autor
No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg

Zdradź gdzie taką kiere dostać :) W ASO pewnie kosmos cena?

Na allegro nic nie taniej - będzie nowa.

Opublikowano
No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg

Zdradź gdzie taką kiere dostać :) W ASO pewnie kosmos cena?

Na allegro nic nie taniej - będzie nowa.

Znasz cene nowej i numer?

Opublikowano
  • Autor
No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg

Zdradź gdzie taką kiere dostać :) W ASO pewnie kosmos cena?

Na allegro nic nie taniej - będzie nowa.

Znasz cene nowej i numer?

Jasne - 3-ramienna z multifunkcją ma oznaczenie: 1K0 419 091 EK TDL (2201zł).

Opublikowano
No i jest ładnie :wink: tak jak u mnie (nie licząc kierownicy, klimy i tego że moje nie jest szczotkowane alu tylko alu) :decayed: Jeszcze tylko kratki z B7 wsadź z podświetleniem i z satynową rameczką dookoła wlotów - polecam :decayed:

Masz może numery tych części?

Kierownica też będzie nowa ale nie z nowego modelu :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/Rlinesw.jpg

Zdradź gdzie taką kiere dostać :) W ASO pewnie kosmos cena?

Na allegro nic nie taniej - będzie nowa.

Znasz cene nowej i numer?

Jasne - 3-ramienna z multifunkcją ma oznaczenie: 1K0 419 091 EK TDL (2201zł).

Mam teraz taką kiere jak Ty. Chce ją zmienić bo słaba jest. Myślałem o tej z nowego paska bo za tysiaka się kupi. Podałeś fajn ą alternatywe ale cena powala. Miałem nadzieje że 1500 nie przekroczy. To 2201zł to cena bez rabatów?

Opublikowano
ehh.. no to musze poszukać do tego mojego jakichś map :kwasny:

Ja mam V10 2013 jak coś :whistling: Mogę wziąć do Bukowiny jakby co :decayed: ale musiałbyś paskiem przyjechać żeby wgrać bo nie wiem czy kopiowanie płytek coś da. Jaki masz soft? Jeśli ori to V10 mapki mogą nie polecieć, chociaż ja się nie znam :decayed:

Bart-S sprawdziłem numerki tych kratek, środkowa ma numerek: 3AB 819 728 A, myślę że ta jedna Ci wystarczy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Bart-S sprawdziłem numerki tych kratek, środkowa ma numerek: 3AB 819 728 A, myślę że ta jedna Ci wystarczy :wink:

Dzięki :wink:

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

Tu macie używkę z łopatkami pod DSG > VW Golf 5 R Lederlenkrad Lenkrad 1K0419091 | eBay

Na allegro jest też sztuka bez MF i łopatek za 999zł: Kierownica VW SCIROCCO R LINE SPORT 1K0 419 091 AT (3785430688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Wczesniej widziałem z łopatkami - podobna cena (na polskich serwisach aukcyjnych nie trafiłem jeszcze wersji MF bez łopatek).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.