Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni ktoś z DE jest u mnie w firmie w delegacji właśnie nowym białym CC z pakietem R. Naprawdę fajnie wygląda :thumbup1:

Co do braku charakteru to się zgadzam - ten ryjek pasuje do Golfa a nie do Passata. Chociaż z czasem zaczynam się jakoś tak przyzwyczajać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się przyzwyczaiłem do nowego CC, choć na początku też mi nie leżał. ale w środku jest ładnie :) w sumie jakbym brał CC to R-line.. albo bym dokładał tak jak S-line'a u mnie :wink:

Rafał, chętnie się przejadę.. podejrzewam, że nasze auta podobnie jeżdżą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC mogłoby mieć inną deskę niż w zwykłym pasku, ale z drugiej strony po co skoro ta i tak jest przyjemna dla oka i łatwiej dostać gadżety lub doposażać :wink:

A ten zegarek na środku nowej deski w B7 i CC B7 zamiast awaryjek to... :facepalm: tak trochę na siłę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CC mogłoby mieć inną deskę niż w zwykłym pasku, ale z drugiej strony po co skoro ta i tak jest przyjemna dla oka i łatwiej dostać gadżety lub doposażać :wink:

A ten zegarek na środku nowej deski w B7 i CC B7 zamiast awaryjek to... :facepalm: tak trochę na siłę :decayed:

Mam dokładnie takie samo wrażenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się przyzwyczaiłem do nowego CC, choć na początku też mi nie leżał. ale w środku jest ładnie :) w sumie jakbym brał CC to R-line.. albo bym dokładał tak jak S-line'a u mnie :wink:

Zacząłem o tym myśleć chociaż kiedyś gadałem, że w CC ten cały R-line to takie "doklejane na siłę" ciężkie dokładki zderzaka przód i progi, ale dzięki temu autko poszłoby jeszcze ciut niżej optycznie, bo zderzak przód bez R-line jest z dość sporym kątem natarcia :decayed: no i progi też niegłupie... :decayed:

Rafał, chętnie się przejadę.. podejrzewam, że nasze auta podobnie jeżdżą :wink:

Możliwe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak już tak off-topujemy, to pozwolę sobie wrzucić wersję jaką bym chciał ewentualnie mieć:

mobile.de

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak już tak off-topujemy, to pozwolę sobie wrzucić wersję jaką bym chciał ewentualnie mieć:

mobile.de

:slina:

No i właśnie takie cuś stoi pod firmą (tylko felga inna i dach w kolorze nadwozia).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad ma takiego, tylko nie r-line. fajne auto, dla mnie ten passek jest piękny ale czarny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, jak już tak off-topujemy, to pozwolę sobie wrzucić wersję jaką bym chciał ewentualnie mieć:

mobile.de

:slina:

Dach panorama :wink: chciałbym, nie tylko ze względu na możliwość oglądania gwiazd :naughty: ale dodaje smaczku :wink: dlatego też myślałem o oklejeniu dachu... :whistling::decayed:

A poza tym napęd na 4 koła i wydech na dwie strony :thumbup1: ehhh... Przy ośce i 426 Nm brak trakcji :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam to, znam to.. :kwasny: trzeba delikatnie ruszac :kwasny:

Ja przez ostatni sezon od kwietnia do listopada praktycznie zjechałem przednie nowiutkie opony 19 :decayed: Ale jeszcze ten sezon polatam na nich... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart Ty poprostu musisz miec cos co bedziesz usprawnial i upiekszal:D

Nie inaczej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku pytanie czy można dokupić oryginalne przyciski do kluczyka z volkswagena

Oj same przyciski to raczej nie.

---------- Post dopisany 04-02-2014 at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2014 at 23:19 ----------

No i stało się... Sam miszcz i guru od webasto (Mario) odwiedził mnie :decayed:

Wysypał reklamówkę na podłogę i moim oczom ukazał się taki oto zestaw...

stuff.JPG

Nie czekając długo zabraliśmy się do roboty - efekt prac jest taki, że piecyk siedzi na miejscu (oczywiście przetestowany i działa // także z pilota :decayed:)

mount.JPG

Zostało mi jeszcze troszkę prac wykończeniowych czyli zamocowanie pompki dawkującej i pompy paliwa w baku + podłączenie na stałe wiązki elektrycznej. Zabawa trwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... Sam miszcz i guru od webasto (Mario) odwiedził mnie :decayed:

Wysypał reklamówkę na podłogę i moim oczom ukazał się taki oto zestaw...

Bo się zaczerwienię :dziura:

BTW, lubię ślizgawki, ale nie z tak głębokim przeręblem... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... Sam miszcz i guru od webasto (Mario) odwiedził mnie :decayed:

Wysypał reklamówkę na podłogę i moim oczom ukazał się taki oto zestaw...

Bo się zaczerwienię :dziura:

BTW, lubię ślizgawki, ale nie z tak głębokim przeręblem... :grin:

LOL - przynajmniej się trochę pogimnastykowałeś :decayed: Kupiłem ori pompę i ssak. Pompa ma przycięte końcówki niestety ale od tego samego gościa prawdopodobnie wezmę też pompkę dawkującą z całym osprzętem (niestety na ten drugi element muszę troszkę dłużej poczekać - pompa do baku + ssak będą jutro). No chyba, że z tej pompki na części dorwiesz przewody i mocowanie to oleję temat.

Jak tam wtyczki dla mnie? :decayed:

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Pompa:

3944345848_1

Ssak:

0395IMG_0924.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o B6 i webascie :naughty:

Jest OCHRONA w pasku ?

W A4 też będzie - jeszcze trochę. Łatwiej było znaleźć części do VW :facepalm: CP brak :decayed:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ----------

...przypomniało mi się - z cyklu "mój Kochany Teść" :decayed:... Fundamentalne pytanie przy dzisiejszym porannym papierosie: "...jak tam moje Devasto?" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...