Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tylko wczoraj byłem wiec aut tak duzo nie było w piątek mogło by być więcej :wink:

Powitać :hi:

powiem tak była grupka ludzi ktoś tam przyjechał gorszym autem i tekst: On ten którego nie stać na auto dobre czy coś takiego jak dla mnie to wieś kompletna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błem wczoraj we Wilczynie, i powiem, że w porównaniu do ostatniej mojej wizyty na Oldschoolu to teraz jest duży skok jakościowy na plus :wink: poziom aut jakby nie patrzeć "vag eventowy" , co mniej bardzo pozytywnie zaskoczyło, a ten fiacior coupe z silnikiem od R32.... :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać tak Arku przejeżdżałem wczoraj byłem w pleszewie jarocinie poznaniu wrześni, szukaliśmy auta dla szwagra

Powodzenia w pleszewie z autami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błem wczoraj we Wilczynie, i powiem, że w porównaniu do ostatniej mojej wizyty na Oldschoolu to teraz jest duży skok jakościowy na plus :wink: poziom aut jakby nie patrzeć "vag eventowy" , co mniej bardzo pozytywnie zaskoczyło, a ten fiacior coupe z silnikiem od R32.... :slina:

A co do fiata to znajomego ładnie porobił chciał go minąć a mu odchodził w oczach :grin: fiat wyglądał za***iście :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

befol a kiedy nas odwiedzisz ?:whistling:

No nie wiem, dziś będę prawdopodobnie w Koninie ale spotu brak... i taka robota :kwasny:

Panowie, powiedzcie, że 7,5L/100km to nie jest standardowe spalanie w AJM (115KM pompowtrysk). Nie daje mi to spokoju. Komp tak pokazuje i z dystrybutora też tak wychodzi niestety.

Nie daje mi to spać po nocach. Jeżdżę raczej dynamicznie, ale nic ponadto, zero szaleństw. To już siostry Touran spala mniej jeżdżąc w zasadzie wyłącznie na bardzo krótkich odcinkach. A4 B6 z AVF (130KM) również około litra mniej przy bardziej dynamicznej jeździe.

Filtr paliwa i powietrza są nowe, liczyłem na poprawę ale nic z tego. Wczoraj wyczyściłem EGR ale mocno zasyfiony nie był. U ojca w Megane dci dla porównania tego syfu było tyle, że można było łyżką wyciągać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam passat 2005r b5 fl 1.9 tdi 101KM średnie spalanie 7-8 l przy dynamicznej jeździe auto stan igła. Trasa ok 5-5.5l z Niemczech. Myśle ze jest ok rownież u ciebie. Po chipie na 140 KM spadło ok 0.5 -1 l przy mieszanym.

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Pany. Darek ile powinno na oko spalać nasze 2.6 v6 benzyny?? bo zbyt dużo mi pali chyba jednak. Jak zatankuje za 70 zł to te 100 km powinienem zrobić a tak nie jest z 80 max wycisnę... I od razu jakie czynniki mają wpływ poza oponami. Na 15 spalanie też dość wysokawe więc trochę szlak trafia. 13 litrów to wychodzi 13 litrów.. Komputer nic nie pokazuje niby. Wszystko jest ok. Nie wiem filtr paliwa, powietrza coś poza tym ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde 13L to tylko lekko więcej jak na normalne jeżdżenie chyba że wkręcasz pow. 3 tys., wszystko wskazuję na ewentualne błędy lambd bo co innego jeśli już, lub nie błędy tylko odczyty złe.

W V6 spalanie powinno się zaczynać od 8-8,5 trasa do 120-130km/h a tak normalnie ok 10-11. Sąsiad ma 80 2.6 v6 i tam też wysokie spalanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie po autostradzie średnia prędkość 120 spaliłem mi 9 litrów za 180 zł zrobiłem 400 km a w mieście to tragedia jest. Nie mam pojęcia już ale pali jak smok i napewno nie 13 litrów tylko dużo więcej bo około 15.. nie jest normalne,że za 65 zł tankując powinienem zrobić 100 km a robię z 70

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Więc co można ewentualnie sprawdzić pod kompem nic. A spalanie aż razi w oczy...

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ----------

I właśnie nie wkręcam powyżej 3 tysi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid a gdzie kupujesz paliwo to też ma wpływ na spalanie ale myślę że jak była by sąda to na trasie też by więcej spalił i powinien komputer coś pokazać (takie jest moje zdanie i opinia ale mogę się też mylić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie ale od tego sie zaczyna bo w trasie wskazanie jest takie samo a przy "gazowaniu" miejskim to sa rożne odczyty. Często pada dada w tych v6. Błędu może ni byc ale działanie, logi można zrobic. Bo wtedy od lambd mieszankę zmienia komp.

Mi np lpg pali ok 11.5-12.5 L a dynamicznie jeżdzę niestety :kox:

Tapnięte z iphona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak przy okazji wiecie ile może kosztować oryginalną s line wczoraj nawet gość w poznaniu miał dwie jedną i drugą w ful opcji recaro quatro 2.7 całe oospojlerowanie no piękna jedną coś na żółty kolor a drugą srebrną cena w promocji 23000zł nie wiem czy bym je kupił ale wizualnie super stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :) co do orlenu na piątym to benzynę też mają lipną. Zawsze tam tankowałem i już nie będę. Zalałem do pełna i na jednym baku dojezdzałem do pracy 820 km a tu niespodzianka, brakowało na 140 km. Dla potwierdzenia zalałem na Bp ostatnio i wszystko ok, w dodatku na klimie

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...