Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powinienem jechać jutro, ale to pewnie gdzieś tak w godzinach wieczornych bo nie wiem ile mi potrwa pakowanie.

już wyprowadzasz się ?:whistling:

Nie no, 1,5 tygodnia urlopu :decayed:

To znaczy wracam z Pozka do Klepaczewa :decayed:

łe no Panie to %% trzeba lać :decayed:

Ja to mam nadzieje wreszcie wytrzeźwieć :decayed:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

MONSTER GARAGE BY ARKADIUSH szlifierka w ruch i mamy.......

http://s22.postimg.org/lz3r83f59/20140616_092303.jpg

takie cuś :decayed:

http://s22.postimg.org/f8sbvryb1/20140616_100546.jpg

Oszust :wink: Dwururka a 1,8 pod maską, nie ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, miałem kiedyś passata 1, 8 zagazowanego. Butla 39 w miejsce zapasu, zatrzymalem się przed słowacką granicą na ostatniej stacji. Pech chciał że to był orlen, wracam z odlewni a tam na dystrybutorze 59 litrów gazu i idzie dalej! Pytam co za wałki się tu kręci śmiejąc się a koles mi wmawia że mi nie odbija. To dopiero cyrk

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

63 litry do 39 litrowej butli

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze nic, miałem kiedyś passata 1, 8 zagazowanego. Butla 39 w miejsce zapasu, zatrzymalem się przed słowacką granicą na ostatniej stacji. Pech chciał że to był orlen, wracam z odlewni a tam na dystrybutorze 59 litrów gazu i idzie dalej! Pytam co za wałki się tu kręci śmiejąc się a koles mi wmawia że mi nie odbija. To dopiero cyrk

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Ta, nie odbija :decayed: Może jeszcze do zbiornika PB lało, albo do bagażnika.

A co do bagażnika. To u mnie w okolicy był motyw że koleś pożyczył auto od syna który miał LPG. Pech chciał że miał wyjętą butlę LPG bo coś tam wymieniał. Ojciec nie wiedział i pojechał zatankować. I faktycznie nalali mu do bagażnika :decayed: Szczęście w nieszczęściu że nie doszło do wybuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz coś w Przybrodzinie będzie jakies VW garbusy coś mi sie o uszy odbiło w ten weekend :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ----------

O f*ck !!!

Spektakularny skok, a raczej już lot BMW podczas rajdów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MONSTER GARAGE BY ARKADIUSH szlifierka w ruch i mamy.......

http://s22.postimg.org/lz3r83f59/20140616_092303.jpg

a tam polerka miała być

takie cuś :decayed:

http://s22.postimg.org/f8sbvryb1/20140616_100546.jpg

tam polerka miała być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jade sobie dzisiaj wychodze z ronda i po 100m zaczyna napierdalac kierownica.. powietrze z kola zeszlo samo?

W domu napompowalem i jakos trzyma ale powoli schodzi. Odbita opona? Kiedys mi juz lekko zeszlo. Bo zadnego gwozdzia czy cos bie bylo, obejrzane z bliska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jade sobie dzisiaj wychodze z ronda i po 100m zaczyna napierdalac kierownica.. powietrze z kola zeszlo samo?

W domu napompowalem i jakos trzyma ale powoli schodzi. Odbita opona? Kiedys mi juz lekko zeszlo. Bo zadnego gwozdzia czy cos bie bylo, obejrzane z bliska.

Może być odbita opona. Na starych kapciach które wiedziałem że mam już do wywalenia też mi schodziło. Raz na dwa dni musiałem napompować. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj jadę tamte objawy ustały ale od czasu do czasu przy jeździe słychać takie łuuu łuuu. Metaliczne coś nawet nie wiem jak to opisać. Czy to opony na przodzie bo z tamtąd coś tak dobiega ale to co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :hi:

Raczej o kogo chyba :grin:

Dzisiaj kolejny dzień i zbieranie myśli oraz planów. W ciągu ostatniego tygodnia wpadły alusy 18 tylko muszę ogarnoć od czego taki dziwny dźwięk czasami dochodzi, dzisiaj z rana usunięte z tylnej klapy znaczki w piątek przyciemnianie szyb :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...