Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozrząd..


gumis855

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy czy jezeli juz czas na wymiane rozrzadu to koniecznie trzeba to zrobic czy mozna jeszcze pare km zrobic otorz nie mam jak sie dostac do domu a zostalo mi okolo 700 km zeby dojechac :/ i jaki jest koszt wymiany i czy z pompa wody trzeba wymieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi koszt to w maju bieżącego roku wymieniałem rozrząd w ASO VW. Koszty (zestaw naprawczy - 550 zł, pompa wody 200 zł, robocizna prawie 400 zł. Ja wymieniłem jeszcze napinacz hydrauliczny, którego w Twoim roczniku już nie ma, więc masz trochę ponad 400 zł w kieszeni. To tyle jeśli chodzi o koszty.

Natomiast jeśli chodzi o dojazd... :whistling: to nie chcę Cię wprowadzać w błąd, bo nie wiem. Ale ja na Twoim miejscu chyba bym spokojnie jechał zu Hause :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luz 700km to nic,

ps napinacz hydrauliczny w 2004 juz nie posiadał to co zastosowali ???

Jeśli się nie mylę to od 2003 roku zastąpili go napinaczem mechanicznym, dużo tańszym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luz 700km to nic,

ps napinacz hydrauliczny w 2004 juz nie posiadał to co zastosowali ???

W starszej wersji rolka napinająca jest hydraulicznie amortyzowana przez napinacz, a w nowszym go nie ma. W rolce napinającej zastosowano amortyzator cierny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy jezeli juz czas na wymiane rozrzadu to koniecznie trzeba to zrobic czy mozna jeszcze pare km zrobic otorz nie mam jak sie dostac do domu a zostalo mi okolo 700 km zeby dojechac :/ i jaki jest koszt wymiany i czy z pompa wody trzeba wymieniac.

Robocizna coś koło 400zł

Ja bym wymienił pompę wody przy okazji rozrządu

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...