Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moja niunia :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://picasaweb.google.com/mcetler/Audi

Silnik: 2.0TDI

Typ: Kombi

Skrzynia: Multitronic

Wyposażenie:

- Tempomat

- BOSE

- Szyberdach

- Czujnik deszczu/parkowania/zmierzchu

- Podgrzewane fotele

- Elektroniczne lusterka + 4xszyby

- ESP/ABS

- BiXenony

- Kierownica wielofunkcyjna

- Navi DX

- klimatronik dwustrefowy

Więcej zdjęć (chociażby wnętrza) w przyszłym tygodniu, w piątek dopiero

kończymy rejestracje. :-) i dopiero wtedy tak na prawdę podjedziemy

porobić jakieś fotki lepszym aparatem. :)

Opublikowano

Bardzo ladna :), super wyposazenie !!

Gratuluje

Opublikowano

no witamy nastepna B7 :>

czarnulka :cool1:,piekna :th:

Opublikowano

a dlaczego wybrałeś taką wersję skrzyni biegów ?

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie.. to wybrałem bo taka była. Miałem do wyboru albo srebrną z gorszym wyposażeniem,

albo multitronik.

Ogólnie z tego co czytałem na forum trzeba uważać na kieszeń przy awariach

i na przeglądach pilnować stanu oleju w skrzyni.. :-)

Opublikowano

Ogólnie z tego co czytałem na forum trzeba uważać na kieszeń przy awariach

i na przeglądach pilnować stanu oleju w skrzyni.. :-)

jak już nastąpi awaria to nie masz co uważać na kieszeń, i tak pójdzie spora sumka ;)

gratulacje fajnego wypasu i ładnie prezentującej się B-siódemki :)

Opublikowano

Ładna bardzo czarna MAMBA piękny model do modyfikacji :th:

a zmiany szykujesz :mysli:

Gratulacje :oklaski:

Opublikowano

Heh.. no zakochalismy sie w autku i nie bylo wyjscia z ta skrzynią ;) TEz chcialam manuala ale co tam, dopoki sie bedzie dbac bedzie ok mam nadzieje ;)

Opublikowano
  • Autor

Ha. Narazie nie mam w planach modyfikacji. Tak na prawdę, autko

bardziej mi do reprezentacji było potrzebne. Jakiego typu modyfikacje

byście polecali? :-) I co ogólnie można zrobić? Myślałem o chip tuningu,

celem oszczędzenia nieco na ropie, ale słyszałem opinie, że mechanika

strasznie siada przy jakimkolwiek chipowaniu. Może spoilery? elementy

s-line mi się jakoś nie specjalnie podobają..

Opublikowano

niestety chiptuning odpada przy automatycznej skrzyni :confused4: a opinie, które słyszałeś mają w sobie trochę prawdy - większa moc i moment oznaczają szybsze zużycie niektórych elementów ale i tak bezawaryjne kilometry po programach liczy się w setkach tysięcy.

Opublikowano

Ogólnie.. to wybrałem bo taka była. Miałem do wyboru albo srebrną z gorszym wyposażeniem,

albo multitronik.

Ogólnie z tego co czytałem na forum trzeba uważać na kieszeń przy awariach

i na przeglądach pilnować stanu oleju w skrzyni.. :-)

pytam tylko dlatego, bo ciekawi mnie dlaczego ludzie wybierają te skrzynie, ale nie dlatego bo one się "niby psują" ;)

Mam na myśli to, że tam "zmiana biegów" (cudzysłów celowy) się zupełnie inaczej odbywa.

Mi by to nie pasowało, ale tak jak piszę, ciekaw jestem dlaczego inni wybierają

:)[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 21:42 _________________________________________________

przy automatycznej skrzyni

no pet3r nie generalizujmy, nieprawdaż ? :)przy multi odpada

zosiabg

TEz chcialam manuala ale co tam

fiu, fiu... Pani i chciała manuala :cool1:

Opublikowano

jak już nastąpi awaria to nie masz co uważać na kieszeń, i tak pójdzie spora sumka ;)

W B7 multi jest na tyle dopracowane, ze nie powinno byc zadnych awarii.

Opublikowano
fiu, fiu... Pani i chciała manuala

a co w tym dziwnego ? na autostradzie to moze automat i tempomat fajnie ale na miescie reczna skrzynia jest o wiele fajniejsza jak dla mnie ;)

Opublikowano
a co w tym dziwnego ?

ależ to nie miało zabrzmieć jako coś dziwacznego ! Przeciwnie...

:cool1:

Opublikowano

Ja uwazam troche odwrotnie... W miescie i korkach automat to swietna sprawa i ulatwienie zycia. A na autostradach i dluzszych trasach jak najbardziej manual :wink4:

Opublikowano
W miescie i korkach automat

piszesz o automacie-tip czy skrzynie bezstopniowej, bo to dwie różne rzeczy

Opublikowano
fiu, fiu... Pani i chciała manuala

a co w tym dziwnego ? na autostradzie to moze automat i tempomat fajnie ale na miescie reczna skrzynia jest o wiele fajniejsza jak dla mnie ;)

Moim zdaniem jest wlasnie odwrotnie... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze,

pojawił mi się jeszcze inny problem. Okazało się, że ta niunia nie ma żadnego auto-alarmu.

Immobilizer wygląda na to, że jest, ale nie ma najprawdopodobniej auto alarmu, jeszcze

do końca nie wiem jak to sprawdzić, ale zamknięcie kogoś w samochodzie, czy

ostre ruszanie samochodu (na zasadzie trzęsienia..) nie załączyło żadnego alarmu.

Jak jeszcze mogę to sprawdzić? Oraz jakie są ew. koszty takiego fabrycznego

auto-alarmu? Może to nieco OT ale nie specjalnie wiem, gdzie to wrzucić.

Opublikowano
Jak jeszcze mogę to sprawdzić? Oraz jakie są ew. koszty takiego fabrycznego

auto-alarmu? Może to nieco OT ale nie specjalnie wiem, gdzie to wrzucić.

w drzwiach kierowcy powinieneś mieć takie przyciski wyłączające na przykład monitorowanie odholowania

Założenie niefabrycznego alarmu, ale już porządnego z wpięciem się w CAN (i wszystko w kluczyku od auta) kosztuje około 800-1000zł.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.