Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Puka w lewym kole i coś nie tak z abs


ignacy2409

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

mam taki problem. Coś puka mi z lewej strony przy kole podczas jazdy po nierównościach a takze jak juz sie rozbryka to potrawi latac na prostej i równej drodze. zawieszenie wymieniłem 300 km temu czyli nówka. myślicie że to mogą być hamulce? Bo podczas gdy lekko wcisnę hamulec to nawet na dolkach tego nie słychać, puszcze hamulec i słychać. wymieniane były też klocki. Myślicie ze mechanior mógł nie włożyć jakiegoś zabezpieczenia i klocek lata i puka? co to może być? POMOCY!!!

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ----------

A drugi problem jest taki że gdy hamuje z szybkiej predkosci i jest ok, gładko hamuje, i nagle pod koniec hamowania gdy samochod juz prawie sie zatrzymal jest takie pppprrrrrrrruuuuuutttttt i pedał sie robi miekki. tak jakby po prstu ciagle nawet nie na sliskiej powierzchni załaczał sie ABS?????????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem podobny problem z prawej strony ...wymienione wahacze, hamulce...doszedłem do wymiany przegubu i problem minął.....zobacz na skręconych kołach czy klekocze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. Sprawdź klocki i jarzma.U mnie po demontażu hamulców okazało się, że jarzma już się wyrobiły ale mechanik uparł się na wymianę klocków i...pomogło.Sprawdź też tłoczek w zacisku, może zaśniedział. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeguby wymieniłem miesiąc temu, nic nie klekocze. przed wymiana to klekotało i to ostro. wstyd było odjezdzać na skreconych kołach:).

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

no u mnie też własnie mechanik mowił ze to od klocow, wymienił klocki, minęły ze trzy tygodnie i znów tak coś tam lata. a jarzma można jakoś sciaśnić czy po prostu trzeba coś wymieniac.

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

devastation, mówisz tu o czujnikach klocków? Czy poruszasz wątek abs? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...