Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zderzak lekko odstaje jak poprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

wczoraj :( zahaczyłem zderzakiem o krawężnik przy cofaniu i teraz mam lekko opadnięty i na bokach lekko odstaje może ktoś wie jak to w łatwy sposób skontrować, żeby przylegał tak jak powinien? meczę się od rana dzisiaj z tym :-/

ps: można ściągnąć tą samą skorupę zderzaka jakoś?

Opublikowano

zderzak na bokach jest przymocowany na takich zatrzaskach - po prostu sie je dociska. Ale jakbys chcial sciagnac zderzak, to musisz:

- odkrecic 3 lub 2 (nie pamietam dokladnie) srubki od przednich nadkoli

- jak sciagniesz zaslepki od kratek przy halogenach to sa 2 sruby ktore trzymaja atrape zderzaka

I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.

Opublikowano

jak zdejmiesz zderzak to najlepiej wkładać go w dwie osoby co by dobrze na śliżgi wszedł, z każdej strony masz 2 slizgi na górze i dole, jak trafisz tylko na dolny ślizg to zawsze będzie Ci opadał, warto przemyć lub dmuchnąć ślizgi, bo jest tam błoto

Opublikowano

Mi tez kiedyś opadł jak przyhaczyłem o krawężnik.

Trzeba było dobrze nacelować na zatrzaski i dosyć mocno przy....dzielić ręką żeby złapało.

Opublikowano
  • Autor

dobra dzięki pewnie przy wymianie rozrządu to zrobię mam nadzieje, że tam nic nie połamało, a gdyby te zatrzaski pourywały się wtedy gdzie to można kupić? trzeba cały ślizg kupować? ew czego mam szukać na allegro (polift i przedlift mają takie same?)

Opublikowano

nie urwa sie, to sa mocne rzeczy :-)

Opublikowano

Ej jak na bokach Ci lekko odstaje to weź ten zderzak po prostu dociśnij :wink: powinien wskoczyć w swoje miejsce :wink: nie bój się, to nie francuz :naughty:

  • 2 lata później...
Opublikowano

I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.

Mam podobny problem. Zderzak na bokach siedzi ok ale pod reflektorem od strony kierowcy opada. Sprawdzałem śrubę za kratką od halogenów i jest dobrze dokręcona. Ręcznie można go podnieść ale sam opada.

Po całkowitym zdjęciu zderzaka mogę wyregulować wysokość mocowania jak napisał d4widoV?

Opublikowano

I jak go zdejmiesz to w miejscu gdzie sa te sruby sa takie walce na gwincie do regulowania wlasnie wysokosci zderzaka.

Mam podobny problem. Zderzak na bokach siedzi ok ale pod reflektorem od strony kierowcy opada. Sprawdzałem śrubę za kratką od halogenów i jest dobrze dokręcona. Ręcznie można go podnieść ale sam opada.

Po całkowitym zdjęciu zderzaka mogę wyregulować wysokość mocowania jak napisał d4widoV?

W audi b5? Tak

W tym czym jeździsz to ciężko powiedzieć bo masz pierdoły wpisane w profilu.

Opublikowano

w B5 jest to bardzo łatwo wyregulować tylko nie wiadomo czy ci chodzi o ten model auta bo tak jak kolega wyżej napisał masz kiepsko wypełniony profil

Opublikowano

Już poradziłem sobie :) Plastik, którym reguluje się wysokość był przekręcony o 90 stopni i "latał" luźno.

Informacje w profilu zaraz uzupełnie. Gdy zakładałem konto to chwilowo nie miałem żadnego samochodu i musialem wpisać pierdoły ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.