Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce :decayed: moze byc z tyłu nawet :angel:

Tak skromnie przyznam :embarrassed:, że może ja również w tym roku bym poprosił o przewózkę :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

Nawet to jedzie :wink:

Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce :decayed: moze byc z tyłu nawet :angel:

Będzie gotowe za 2 tygodnie. Potem wizyta u Vario i pod ciepły kocyk do garażu. Będzie oczekiwać na wiosnę. Spoko Grzegorz jazdy testowe będą na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

Nawet to jedzie :wink:

Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce :decayed: moze byc z tyłu nawet :angel:

znowu "taśmy ledowe " bedziesz chciał wymontować z drzwi i progów? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

Nawet to jedzie :wink:

Do BT auto bedzie gotowe ? jak tak to rezerwuje miejsce :decayed: moze byc z tyłu nawet :angel:

znowu "taśmy ledowe " bedziesz chciał wymontować z drzwi i progów? :wink:

Drzwi sobie zrobi, ale te progi to bu mu się przydały :grin: żeby porezać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że lokalizacja i pora roku na zlot jest nie trafiona:wink:

Trzeba się było dla odmiany wybrać na wiosnę w okolicę toru poznań, z kompletem hebli i opon na które rzecz jasna złożyli by się chętni do przewiezienia:decayed:

A tak to będziecie rykiem wydechu górali stresować, kury i psy z ulicy przeganiać, no chyba, że zamykacie jakiś mały odcinek, żeby było w miarę bezpiecznie:wink:

Szymek, a tak poważnie to skoro wyznajesz słuszną zasadę, "albo grubo, albo wcale" to na wiosnę jak się nieco ociepli powinieneś zrobić wypad na Ring.

Sportmile chce mieć wizytówkę swoich możliwości, to trzeba możliwości tej wizytówki porównać z rs6 c7 na torze, który świat traktuje jako wyznacznik prawdziwej szybkości, nie takiej od świateł do świateł typu 1/4:wink:

Okaże się czy auto jest szybkie czy tylko mocne jak rs6 c6.

Jak czas będzie konkretny to temat nie zginie, tylko trzeba by kogoś ogarniającego za sterem posadzić, żeby było się czym pochwalić, a nie zamawiać lawetę żeby resztki zabrać do domu:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

Ja z Szymkiem ulegliśmy modzie na slow life. Ja z A4 przesiadłem się do Cinquecento. Szymek z S6 do suzuki swifta. Muszę Was zmartwić, ale szybkie fury już wyszły z mody. Teraz d*py lecą na skromnych gości np Ja lub Szymek :cool:

Wysłane z monopola 24/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

Ja z Szymkiem ulegliśmy modzie na slow life. Ja z A4 przesiadłem się do Cinquecento. Szymek z S6 do suzuki swifta. Muszę Was zmartwić, ale szybkie fury już wyszły z mody. Teraz d*py lecą na skromnych gości np Ja lub Szymek :cool:

Wysłane z monopola 24/7

Przynajmniej masz pewność że nie poleciała na brelok i sikora :grin:

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Mały update :wink:

pierwsze przymiarki, za tydzień w piątek ma zagadać po raz pierwszy :decayed:

IMG_5116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że chłopaki nie opierdalają się w robocie :naughty:. a ta plastykowa obudowa na silnik pozostanie, czy przy takich modach musi powiedzieć papa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że chłopaki nie opierdalają się w robocie :naughty:. a ta plastykowa obudowa na silnik pozostanie, czy przy takich modach musi powiedzieć papa :decayed:

Zostanie, stożek jest tylko włożony ot tak, tam będzie redukcja i ten filtr zejdzie niżej. Ogólnie będzie "po staremu" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Suzuki Swift 1.3 90Ps, potęga :decayed:

...

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Mały update :wink:

pierwsze przymiarki, za tydzień w piątek ma zagadać po raz pierwszy :decayed:

http://s21.postimg.org/eqhbpeloj/IMG_5116.jpg

ale masz tam za***iste miejsce na customa :kox::kox: można wstawiać wiadra ocynkowane, tylko ciekawe ile do maski miejsca jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr gotowy do malowania, inetrcoolery też, teraz wymiennik ciepła i reszta "tajnych" zagrywek sportmile'a. Najważniejsze że dolot nie będzie się grzał nadmiernie nawet latem i auto nie będzie puchło.

filtr.jpg

filtr2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w środe w Piasecznie to zajadę zajrzeć co Ci tam pomodzili, przy okazji jadę zaplombować RSa bo przyjeżdża w środę. I teraz kuźwa czekać, aż przepisy zmienią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w środe w Piasecznie to zajadę zajrzeć co Ci tam pomodzili, przy okazji jadę zaplombować RSa bo przyjeżdża w środę. I teraz kuźwa czekać, aż przepisy zmienią...

No o tym pisałem właśnie oby tylko za długo nie przeciągali bo zwariujesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie to zaklepane i potwierdzone na 100, że zmienią? A jak im zejdzie do czerwca to będziecie czekać do czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a macie to zaklepane i potwierdzone na 100, że zmienią? A jak im zejdzie do czerwca to będziecie czekać do czerwca?

A powiedz co za różnica miesiąc w te czy te jak stawką jest 50% vatu od auta i paliwa. Samego vatu u mnie jest ok. 130 tys. Ja wolę mieć te 65 w kieszeni na inne zabawki

Zresztą MF już ma sraczke bo jak na razie to od tych wszystkich Cayennow X5 itp nie zobaczą nawet złotówki także na pewno im się spieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Szymeniu będzie miał tak wypasione s6 to na rs6 może poczekać jeszcze miesiąc albo dwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w środe w Piasecznie to zajadę zajrzeć co Ci tam pomodzili, przy okazji jadę zaplombować RSa bo przyjeżdża w środę. I teraz kuźwa czekać, aż przepisy zmienią...

Czekaj, czekaj , bo się pogubiłem. Też będziesz miał RSa ?

Nie czytam wszystkich postów i tematów , więc mogło mi coś umknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...