Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

będę w środe w Piasecznie to zajadę zajrzeć co Ci tam pomodzili, przy okazji jadę zaplombować RSa bo przyjeżdża w środę. I teraz kuźwa czekać, aż przepisy zmienią...

Czekaj, czekaj , bo się pogubiłem. Też będziesz miał RSa ?

Nie czytam wszystkich postów i tematów , więc mogło mi coś umknąć.

Z tego co pamiętam to kuredu i jego brat będą mieć RS6 :decayed: Zawsze wymieniają auta razem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymek odbiera marzec/kwiecień. Jesli przepisy nie wejda od marca to mam inny sposob by odebrac auta, salon je zarejestruje na siebie a ja dostane uzyczenia na miesiac czy dwa i dopiero wykupie jak wejda przepisy. Czekam do 1 marca i zobaczymy co to wyjdzie. Luty mino ze krotki to sie bedzie strasznie dluzyl, tym bardziej jak w srode zobacze swoje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę w środe w Piasecznie to zajadę zajrzeć co Ci tam pomodzili, przy okazji jadę zaplombować RSa bo przyjeżdża w środę. I teraz kuźwa czekać, aż przepisy zmienią...

Pomóc Ci z tym plombowaniem? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek odbiera marzec/kwiecień. Jesli przepisy nie wejda od marca to mam inny sposob by odebrac auta, salon je zarejestruje na siebie a ja dostane uzyczenia na miesiac czy dwa i dopiero wykupie jak wejda przepisy. Czekam do 1 marca i zobaczymy co to wyjdzie. Luty mino ze krotki to sie bedzie strasznie dluzyl, tym bardziej jak w srode zobacze swoje auto.

Ja bym się na twoim miejscu nie chwalił tym:wink:

Bo właśnie wchodzą nowe zaostrzone przepisy, zacytuje pierwszy akapit.

"Gdy podatnik dokona legalnej czynności w celu zmniejszenia podatku lub jego obniżenia, skarbówka sięgnie po klauzulę o unikaniu opodatkowania"

Kara- zwrot zaoszczędzonego podatku +30%.

Można się odwołać ale, raczej nie opłacalne bo...:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto mi udowodni i na jakiej podstawie kiedy mialem zamiar kupic auto i kiedy faktycznie bylo to auto dostepne. Nie chce mi sie tego komentowac ale akurat nie widze w tym wypadku zadnego zagrozenia, a dlaczego to zostawie dla siebie by nie pisac na forum zgodnie z Wasza rada.

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

Poza tym narazie nie sprzedalem starego wiec logiczne ze nie kupie wczesniej by sie US nie przyczepil ze mam za duzo aut w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce przedsiębiorcy stracą pełne odliczenie VAT od części do aut

Rząd przyjął projekt 28 stycznia , a nowe przepisy mają obowiązywać po 14 dniach od daty publikacji w Dzienniku Ustaw.

Także zapewne od marca zaczną obowiązywać nowe przepisy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak auto odpalone na nowych gratach :decayed:

W piątek będzie palone przynajmniej takie mam info

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

Wkrótce przedsiębiorcy stracą pełne odliczenie VAT od części do aut

Rząd przyjął projekt 28 stycznia , a nowe przepisy mają obowiązywać po 14 dniach od daty publikacji w Dzienniku Ustaw.

Także zapewne od marca zaczną obowiązywać nowe przepisy :wink:

Damy radę, ja mam ciężarówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon mi chodziło o to, kiedy ten przepis wejdzie w życie odnośnie 50% odliczenia Vat od auta osobowego.

A resztę tematów to ja wiem wiem jak się ogarnia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon mi chodziło o to, kiedy ten przepis wejdzie w życie odnośnie 50% odliczenia Vat od auta osobowego.

A resztę tematów to ja wiem wiem jak się ogarnia :wink:

Nowe przepisy mają obowiązywać po 14 dniach od daty publikacji w Dzienniku Ustaw:

http://moto.pb.pl/3543308,12647,wkrotce-koniec-odliczania-vat-od-czesci-do-aut

teraz wszystko zależy od tego kiedy opublikują w DzU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon mi chodziło o to, kiedy ten przepis wejdzie w życie odnośnie 50% odliczenia Vat od auta osobowego.

A resztę tematów to ja wiem wiem jak się ogarnia :wink:

Nowe przepisy mają obowiązywać po 14 dniach od daty publikacji w Dzienniku Ustaw:

http://moto.pb.pl/3543308,12647,wkrotce-koniec-odliczania-vat-od-czesci-do-aut

teraz wszystko zależy od tego kiedy opublikują w DzU

skoro juz robicie Szymonowi off topic... ustawa najpierw musi byc przeglosowana w sejmie, nastepnie trafi do senatu i jesli nie bedzie poprawek to tam rowniez musi zostac przeglosowana albo wroci do sejmu. jesli jednak i w sencia ja przeglosuja to zostanie skierowana do prezydenta na podpisanie. po podpisie prezydenta zostanie opublikowana w dzienniku ustaw i po 14 dnia zacznie obowiazywac. Dzisiaj jest 4 luty a ustawa jest w biurze legislacyjnym sejmu i czeka na nadanie numeru druku (nie byla jeszcze czytana). imho nie ma bata zeby sie wyrobili na 1 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przewiduje wątku o RS to zarzuce 3 fotki z dzisiejszego zapoznania z autem.

jest w trybie serwisowym więc stoi wysoko, ale jest siła

kuźwa spać nie będę mógł teraz jak wiem, że stoi i czeka

abed7fdf60c9233amed.jpg

0afeb6a27b5ad9demed.jpg

dc88cecfd2e20b84med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm: w takich warunkach przetrzymują taką bestię? dobrze radzę nowe auto zaraz zabezpieczyć ceramiką bo te nowe lakiery to od samego patrzenia się rysują, na fotce nie widać, to metallic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ma czarne szyby. I chromowane relingi zamiast czarnych. I jeszcze ten brzydki napis quattro.

:wink:

Drugi RS - brata też jest czerwony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ma czarne szyby. I chromowane relingi zamiast czarnych. I jeszcze ten brzydki napis quattro

Brzydki to Ty jestes :wink: z chromami pieknie wyglada, pasuje do luster, przedniego spoilera, tylnego dyfuzora i wydechow, szyby przyciemniane w avantach to wrecz obowiazek :wink: taki setup wybral i tyle, a fura :kox: Sorry za ot.

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Szymeniu bo wczesniej sie nie udzielalem ale tak zeby Tobie nie bylo przykro :wink: to tez masz fure, na ktora nie mozna przestac sie patrzec. Jak dla mnie ideal, a z ta moca to poplynales :wink: "wyzywam" Cie na pojedynek. Ja na bramkach w Balicach, a Ty starujesz z Wrocka i spotykamy sie w Tarnowie, ciekawe czy mnie dopadniesz :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przewiduje wątku o RS to zarzuce 3 fotki z dzisiejszego zapoznania z autem.

jest w trybie serwisowym więc stoi wysoko, ale jest siła

kuźwa spać nie będę mógł teraz jak wiem, że stoi i czeka

http://images64.fotosik.pl/625/abed7fdf60c9233amed.jpg

http://images63.fotosik.pl/623/0afeb6a27b5ad9demed.jpg

http://images63.fotosik.pl/623/dc88cecfd2e20b84med.jpg

Co to za diabeł? :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ma czarne szyby. I chromowane relingi zamiast czarnych. I jeszcze ten brzydki napis quattro

Brzydki to Ty jestes :wink: z chromami pieknie wyglada, pasuje do luster, przedniego spoilera, tylnego dyfuzora i wydechow, szyby przyciemniane w avantach to wrecz obowiazek :wink: taki setup wybral i tyle, a fura :kox: Sorry za ot.

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Szymeniu bo wczesniej sie nie udzielalem ale tak zeby Tobie nie bylo przykro :wink: to tez masz fure, na ktora nie mozna przestac sie patrzec. Jak dla mnie ideal, a z ta moca to poplynales :wink: "wyzywam" Cie na pojedynek. Ja na bramkach w Balicach, a Ty starujesz z Wrocka i spotykamy sie w Tarnowie, ciekawe czy mnie dopadniesz :grin:

Spoko nie mam ciśnienie na ohy i ahy nad moją furą :wink: zresztą Kuredu mi "staty" podbija :grin:

Bartku jest dobrze, nawet bardzo dobrze :decayed: kolor idealny dla tego auta. Ja wiem że ciężko wytrzymać, łączę się z Tobą w bólu oczekiwania :wink: a im później odbierzesz tym lepiej będzie smakowało zresztą sam widzisz jaka pogoda szkoda jej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...