Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

sądny dzień dzisiaj :wink: człowiek od rana podkurwiony

Szymon nie podpuszczam Cię, ale ja bym dosiadał swifta i gnał te szalone 1,3 żeby to widzieć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sądny dzień dzisiaj :wink: człowiek od rana podkurwiony

Szymon nie podpuszczam Cię, ale ja bym dosiadał swifta i gnał te szalone 1,3 żeby to widzieć :decayed:

I siedzieć i czekać jak na porodówce ? Nie dzięki :grin: czekam, próbuje pracować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozak niesamowity, najpiękniejszy dźwięk ever ! z niecierpliwością czekam żeby to usłyszeć na żywo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie zajmie pare godzin i pewnie dodatkowo pojda dwie beczki paliwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie zajmie pare godzin i pewnie dodatkowo pojda dwie beczki paliwa :decayed:

Ale siedzenie takie i czekanie jest masakryczne ... Na razie widzę że Adam jak obiecał tak zrobił jeśli chodzi o wydech, także mam nadzieję że uda się zrobić coś żeby pokazać się tu i tam na jakiś eventach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio, to jaki wynik przewidujesz ? 420 w stocku + full-dolot, turbo , strojenie = ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem osiągów tego giganta... 0-100 --> trójka z przodu, ale co za przecinkiem? 0-200??? ;-). Projekt i samochód miażdży i odparowuje suty! A ja się ekscytowałem moją pierdziawką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio, to jaki wynik przewidujesz ? 420 w stocku + full-dolot, turbo , strojenie = ???

7xx będzie jak nic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na serio, to jaki wynik przewidujesz ? 420 w stocku + full-dolot, turbo , strojenie = ???

Po sofcie było ok 520PS i 780 NM przy 31 stopniach na stronicu jeździł podobnie do fabrycznej RS6. Teraz nie mam pojęcia co będzie, marzy mi się 7 z przodu ale to się okaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mawiał pewien cygan :D

coby nie było będzie bardzo miło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na sportmile'u porównanie RS6 C6 vs S6 C7 na wydechu :grin: looknijcie

---------- Post dopisany at 11:08 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

a tak na serio, to jaki wynik przewidujesz ? 420 w stocku + full-dolot, turbo , strojenie = ???

7xx będzie jak nic :kox:

Też tak sobie wmawiam :wink:

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Ciekawy jestem osiągów tego giganta... 0-100 --> trójka z przodu, ale co za przecinkiem? 0-200??? ;-). Projekt i samochód miażdży i odparowuje suty! A ja się ekscytowałem moją pierdziawką...

Nie mam pojęcia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk normalnie miazga...:slina:

Karol ty masz na Dynamicu taki sam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin::grin: z pewnością , Ty się lepiej pucuj kiedy odbierasz , bo do wtorku jestem tylko w PL. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...