Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

PositiveWays.pl w czerwcu monte carlo, Szymon mógłbyś jechać :)

Podczas wycieczki prawie połowa super carsów się rozsypała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

PositiveWays.pl w czerwcu monte carlo, Szymon mógłbyś jechać :)

Przecież moje to zwykłe S6 a tam już tłustsze fury jechały. Nie wydaje mi się żeby mnie chcieli :grin: z pospolitym Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś w ten deseń osiągnąć

od tego dzwieku mozna oszalec z radosci... dlatego marze o swapie na 4.2, zeby miec namiastke chociaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PositiveWays.pl w czerwcu monte carlo, Szymon mógłbyś jechać :)

Przecież moje to zwykłe S6 a tam już tłustsze fury jechały. Nie wydaje mi się żeby mnie chcieli :grin: z pospolitym Audi

było też starsze S5 i mega stare M3 E46 cabrio to Twoje S6 C7 to by było chyba najmłodsze auto z grupy :naughty: i na bank nie najsłabsze :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PositiveWays.pl w czerwcu monte carlo, Szymon mógłbyś jechać :)

Przecież moje to zwykłe S6 a tam już tłustsze fury jechały. Nie wydaje mi się żeby mnie chcieli :grin: z pospolitym Audi

było też starsze S5 i mega stare M3 E46 cabrio to Twoje S6 C7 to by było chyba najmłodsze auto z grupy :naughty: i na bank nie najsłabsze :thumbup1:

Teraz po modach to byłoby może i najmocniejsze :wink: ale to jeszcze nie ten etap. Na razie muszę się skupić na pracy a na takie zabawy przyjdzie czas na spokojnie

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

No i teraz najgorsze, czekanie do 20 lutego na ukończenie roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym wpadasz na BT Szymek?? zamawiam przejażdżkę, muszę zobaczyć czy idzie jak boeing :grin::grin:

Zmodzoną Esą mam nadzieje że będzie 7XX i wtedy zobaczymy czy idzie jak boeing :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym coś w ten deseń osiągnąć

od tego dzwieku mozna oszalec z radosci... dlatego marze o swapie na 4.2, zeby miec namiastke chociaz

a może wydechy AKRAPA :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dźwięk to C63 jest mistrz

z mercedesów to ten SLS pięknie chodzi :DHamann Mercedes SLS AMG BRUTAL Sound!! - YouTube

ogólnie to jakiś dzień testowania wydechów chyba w Monaco był bo wszyscy przez tunel furami pomodzonymi cisną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to też chciałbym zarezerwować przejażdżkę w BT co prawda widziałem już auto w Ostrowie i na SSC w Katowicach, ale jakoś tak głupio było zapytać

:embarrassed::embarrassed::embarrassed::embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można to też chciałbym zarezerwować przejażdżkę w BT co prawda widziałem już auto w Ostrowie i na SSC w Katowicach, ale jakoś tak głupio było zapytać

:embarrassed::embarrassed::embarrassed::embarrassed:

Żaden problem wal śmiało. A co do samochodów które pokazaliście to samochody wolnossące o pojemności 6,2 nie przytlumione tubiną. 4, 2 NA w audi Rs4 czy Rs5 też pięknie ryczy. Tak czy siak zobaczymy, Sportmile pewnie wyciągnie tyle ile się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...