Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię ten temat, jest jak jeden wielki plac zabaw dla dużych chlopców, tu można puścić wodzę fantazji i zasugerować kupno 800 konnego auta :kox:

miła odskocznia.

Czyli jednak rozważasz w jakimś tam stopniu M5 F10? I co wtedy z S6,zostaje czy wypad ze stajni?

Żeby trochę rozjaśnić moje zawiłe myślenie. Otóż S6 zostaje w domu jako auto na zakupy, do przedszkola itp. Przy dwójce dzieci jest znośnie z bagażnikiem i miejscem z tyłu. Do tego kwestia obecnej gwarancji i amortyzacji auta, więc nie opłaca mi się go pozbywać. Nie jest jakoś specjalnie powolne więc nie płaczę z tego powodu.

I tu się pojawiają pewne kwestie, mając kolejne około powiedzmy sobie 80-90 tys euro. do przeznaczenia na auto, mogę trochę powybierać. Nie mówię że będzie to już jutro czy za tydzień, ale jednak o tym dość żwawo myślę i szykuję się finansowo.

Co do wyboru nie musi być to samochód tylko na tor, bo taki potwór jak M5 przerobione na ponad 750 PS to będzie przeciąg. Tak samo jak wszelkie AMG. Teraz dochodzi do takiego zestawienia że powiedzmy sobie szczerze będzie kilka auto do wyboru i każde z nich będzie mega szybkie i oferowało trochę inne odczucia za kierą. Nie mniej jednak na M5 czy AMG choruję już bardzo długo, a używki chodzą już w przystępnych pieniądzach i bardzo mnie to ciągnie pod kątem ewentualnego modzenia. Miałbym S6 na zimę i M5 na lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ten drążek zmiany biegów to mogli lepszy jakiś zrobić wygląda jakby był z e39. A na szczęście Bartek już nie kupuję auta w Polsce, bo tak jak pisałem już dawno następne już będzie rejestrowana w DE. Do tego w dojczlandzie znalazłem co najmniej 2-3 z przebiegiem do 15tkm za 75 tys. ojro :grin:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

Jak wiadomo ostatnimi czasy często bywałem w Krakowie z powodu operacji syna. Od 19 kwietnia do 2 maja przejeździłem 7000 km na trasie KRK-WRO, jeden taki przelot w dwie strony to około 640 km z okładem. Średnie spalanie z tych dojazdów to 14 L /100 przy dynamicznej jeździe. Raz tylko jechałem z prędkością do 150 i spalił mi 10,5 bo tym się po prostu nie da powoli toczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w temacie modów do F10 chyba faworytem jest PP-Performance, rozpracowują to auto na wszystkie możliwe sposoby. Nie są tani,ale drugi wg mnie na rynku mocny produkt to Manhart,ale oni już się chyba potwornie cenią. Śledzę m5post (drugie pod względem popularności forum o M5 obok m5board) także służę pomocą w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten drążek zmiany biegów to mogli lepszy jakiś zrobić wygląda jakby był z e39.

Dzięki :polew:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Jak wiadomo ostatnimi czasy często bywałem w Krakowie z powodu operacji syna. Od 19 kwietnia do 2 maja przejeździłem 7000 km na trasie KRK-WRO, jeden taki przelot w dwie strony to około 640 km z okładem. Średnie spalanie z tych dojazdów to 14 L /100 przy dynamicznej jeździe. Raz tylko jechałem z prędkością do 150 i spalił mi 10,5 bo tym się po prostu nie da powoli toczyć.

No właśnie wczoraj na spocie mówiłem chłopakom o tej Twojej jeździe do nas to nie wierzyli ile Cię pochłonęła benzyna..

Najważniejsze jest zdrowie małego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten drążek zmiany biegów to mogli lepszy jakiś zrobić wygląda jakby był z e39.

Dzięki :polew:

To nie najazd na twoją niunię, tylko u Ciebie to pasuje (zresztą ty masz i tak w drewnie) ale nie w aucie z 2012 roku za pół bańki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie najazd na twoją niunię, tylko u Ciebie to pasuje (zresztą ty masz i tak w drewnie) ale nie w aucie z 2012 roku za pół bańki

Szymon wiesz że żartuję i dobrze wiem o czym mówisz :)

W betach mnie denerwuje że ten licznik wygląda cały czas jak z lat 80tych, może w najnowszych z 2012/13 już trochę to poprawili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten drążek zmiany biegów to mogli lepszy jakiś zrobić wygląda jakby był z e39.

Dzięki :polew:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

Jak wiadomo ostatnimi czasy często bywałem w Krakowie z powodu operacji syna. Od 19 kwietnia do 2 maja przejeździłem 7000 km na trasie KRK-WRO, jeden taki przelot w dwie strony to około 640 km z okładem. Średnie spalanie z tych dojazdów to 14 L /100 przy dynamicznej jeździe. Raz tylko jechałem z prędkością do 150 i spalił mi 10,5 bo tym się po prostu nie da powoli toczyć.

No właśnie wczoraj na spocie mówiłem chłopakom o tej Twojej jeździe do nas to nie wierzyli ile Cię pochłonęła benzyna..

Najważniejsze jest zdrowie małego.

Młody jutro wychodzi do domu :grin: a co do spalania to były takie przejazdy że wyjeżdżałem ze stacji pokazywał zasięg 520km zrobiłem 100 a na kompie zasięg spadł do 320 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowa zabawka w serii 5,6 i 7 nazywa się black panel. To apropos nowego designu w BMW. I weź tu ujeb taki drążek skrzyni jak u Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu, i Ty sie dziwisz, ze Ci olej wciaga ? :naughty:

Mam nadzieje, ze chociaz zmieniasz ten olej co max 9-10 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brawo dla małego za dzielną walkę, musisz czuć ulgę.

a co do M5,obyś nie miał takich scen :decayed:

MANHART MH5 S Biturbo Promo Video - YouTube

No już teraz lepiej, ale czekamy znowu na następną operację. A co do M5 to marzy mi się własnie taka porobiona ale trochę sraczka z tym RWD jak ci przy 100km/h się ESP włącza

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ----------

Szymeniu, i Ty sie dziwisz, ze Ci olej wciaga ? :naughty:

Mam nadzieje, ze chociaz zmieniasz ten olej co max 9-10 tys.

Michał co 7-8 tkm :grin: Motul

---------- Post dopisany at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

Franek pojutrze skończy 3 tygodnie a wygląda teraz tak :grin:

20130502_163446.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam a nie było tego dużo to chyba ma fryzurkę podobna do tatusia:naughty::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam a nie było tego dużo to chyba ma fryzurkę podobna do tatusia:naughty::polew::polew::polew:

Po mnie coś tam ma :decayed: ale generalnie wszyscy twierdzą że po mamusi. A pielęgniarki mówią że dawno takiego afro na oddziale nie mieli, w sumie taki smieszny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażesz te zdjęcia za parę lar Frankowi to będzie myślał że się urodził na forum :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażesz te zdjęcia za parę lar Frankowi to będzie myślał że się urodził na forum :grin::grin::grin:

Za rok jak będzie OK to przyjadę z rodzinką do BT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon a co tam w De? Miałeś za "czymś" się rozejrzeć. A syn niech rośnie zdrowo napewno następne operacje przejdzie bez żadnych komplikacji ;)

No właśnie muszę siedzieć w PL bo jutro małego z Krakowa do Wrocka muszę przywieźć a ogólnie to mam w domu jeszcze jednego 2,5 rocznego malucha i muszę z nim być bo zona od wczoraj rana jest w KRK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...