Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepszy jest tekst na stacji jak tankuje "ooo patrzcie tatusiowi furę zajebał i cwaniakuje, szpaner j**any" :decayed:

Jak byś się ogolił to by mówili że starszemu bratu zajebałeś który zapitolił furę tatusiowi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe na wykopie będziesz miał więcej takich troli:

Zobacz: Audi S6 C7 Sportmile 701KM - czyli najszybsze Audi S6 na świecie - Wykop.pl

gratuluję wyniku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie miałem pisać że nawet na wykopie jest Szymkowa S6 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czizes krajst.... naprawdę strach się bać.... a jak jeszcz będzie LC, to trzeba się pilnować żeby wstecznego wytrysku nie dostać :kox::polew:. Gratuluje jednym słowem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek na forum siedzisz to moze zmieniłeś odbiór auta na jutro? Będę jutro w Warszawie to bym skontrolował czy żarówka wymieniona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło kurde. U mnie wskazówka od obrotów nawet tak nie zapierdziela jak u Ciebie od prędkości :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek na forum siedzisz to moze zmieniłeś odbiór auta na jutro? Będę jutro w Warszawie to bym skontrolował czy żarówka wymieniona :wink:

o 21 mam samolot, już wszystko umówione więc musisz poczekać 4 tygodnie do Bukowiny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bym skontrolował czy żarówka wymieniona :wink:

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit. 2012 Siemanko... co do planów na mody, to tylko tak jak pisałem wydech, IC i strojenie tak w 700 PS celujemy.

Wymarzył tak jak Stoch :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit. 2012 Siemanko... co do planów na mody, to tylko tak jak pisałem wydech, IC i strojenie tak w 700 PS celujemy.

Wymarzył tak jak Stoch :decayed:

Marzenia czasem się spełniają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 C7 zrobione przez ABT na 700 km robi 0-100 w 3.4... Twoj w 2.9... Byl sens kupowac RSa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, gdybys mial b8 czy tam zwykle a6 c7 i chudszy portfel to bys mial 99% mniej zainteresowanych ;)

Sam chłopak ciężką robotą dochodzi do tego co ma, więc nie wypominaj mu siana, poza tym gdyby kasa odbiła mu do głowy i nie byłby normalnym chłopakiem to i w tym wątku cisza by była... a tak przynajmniej dzieli się z nami na bieżąco postępami przy aucie, i to cieszy!!!

Graty Szymon tej 7-mki z przodu, piękny wynik!!! :brawo::brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:slina::shock3: pewnie jakbyś wsiadł do b6 to byś pomyślał że coś się zepsuło że się nie odpycha :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym polegała modyfikacja chłodzenia??? olej, woda, czy olej w skrzyni, czy coolery???

masz więcej fotek z prac??? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh.. tak apropos samochodu od tatusia to mi się przypomniała taka piosenka :grin::grin::grin:

Graty Szymon. Chciałeś mieć 7xx to masz. Marzenia się spełniają.

pozdro

Michał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...