Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Paweł jak będzie trzeba to zrobię wszystko żeby wyszło 3,5 wg GPS'u po modyfikacji ;) a jak to nie pomoże to po prostu kupię sobie GTR'a i wtedy zrobię podobno 2,8.

A co do 0-200 to jest 14 z hakiem ale lepiej brzmi jak się napisze 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon życzę jak najlepiej.

Ale jak zejdziesz do 3,5 sek tym autem to postawię Ci dobre piwo.

:)

GTR ma absolutnie kosmiczny wynik przyspieszenia przy swojej masie i mocy.

Ale to samochod zupelnie innej klasy i przeznaczenia niz Twoje S6.

Nie ma szans sie zblizyc do tego.Musiałbys chyba rozbebeszyc to auto zeby taki wynik osiagnac.

Zaden soft nie zrobi z tego auta takiego przecinaka.

Nie uwierze w to podobnie jak i w 3,7 sek do setki.

A auto piękne. :)

Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no sam zapewne wiesz że to kwestia kasy (do GTR'ów nie podjeżdżam ;) , tak naprawdę to nikt nie wie co z moim silnikiem można zdziałać. Ale zgadzam się z tym że będzie to bardzo ciężkie o ile nie niemożliwe. Natomiast jeśli koszty modyfikacji będą szły w setki tysięcy to odpuszczę i pomyślę nad czymś w stylu GTR'a i tam będę rzeźbił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko gdzie tu wózek wsadzić do GTR'a :D chyba że na hol :)

A tak serio to poczekam parę miechów i dozbieram na jakąś zabawkę niedzielno-rekreacyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko gdzie tu wózek wsadzić do GTR'a :D chyba że na hol :)

A tak serio to poczekam parę miechów i dozbieram na jakąś zabawkę niedzielno-rekreacyjną

jak chcesz fajną niedzielną, rekreacyjną zabawkę to może mam takie auto dla Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jeśli koszty modyfikacji będą szły w setki tysięcy to odpuszczę i pomyślę nad czymś w stylu GTR'a i tam będę rzeźbił.

Odnoszę się tylko do tego zdania.

A po co,to pytanie nie do mnie.

Nie widziałem tego zdania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie podoba.. widziałem ostatnio jak do salonu BMW przywieźli na lawecie. nowy CLS ładniejszy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem brałem pod uwagę CLS'a ale jest po prostu mały (z tyłu) i jest bardzo niski, podobnie 6 GC jest kosmicznie niziutka bagażnik też mały. A ja potrzebuję żeby auto było praktyczne choć trochę. O cenach modeli CLS i serii 6 GC nie wspominam bo są dużo wyższe i już uzasadniałem swój wybór, że stosunek cena-produkt Audi było najkorzystniejsze.

Żeby to zobrazować i uciąć wszelkie niedomówienia wyjaśnię. Audi bazowo kosztuje 364 tys. po doposażeniu w to co mam na pokładzie 440 tys. to wynika z cennika i każdy może sobie zobaczyć. M5 podstawa 480 doliczając graty 560 tys. CLS AMG bazowo 550tys. dopasione ponad 610tys. M6 to 600 bazowo! 650i Gran Coupe z silnikiem 4,4 V8 440PS to 450 bazowo czyli prawie tyle co M5. Ceny wszystkich tych aut po doposażeniu osiągają pułapy cenowe używek modeli 458 Italia, czy chociażby SLS i Murcielago LP640. Dlatego nie wydałem na auto 600 tys zł bo w moim przekonaniu nie chcę mieć za 6 pak Audi, BMW czy Merca, czy chociażby Porsiaka bo tego jest naprawdę dużo na dorgach. A jak naprawdę będę szukał wyjątkowego auta za blisko 6 czy 7 kafli to zdecydowanie będzie to Aston DBS, albo Lambo LP640, może za dwa lata Aventador jak zjedzie trochę z ceną używka, ale V12 musi być za taką cenę.

Przepraszam że o pieniądzach, nie lubię rozwijać takich tematów bo to drażni ale mam nadzieję że to wyjaśni dlaczego taki wybór a nie inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwoty masskryczne. Życzę nam obu DBS-a :decayed:

Jako laik techniczny i ślimak na drodze powiem ze z pośród bmw czy marca czy OOOO najłatwiej a drodze prezentuje się OOOO a merce są smutne :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może za dwa lata Aventador jak zjedzie trochę z ceną używka, ale V12 musi być za taką cenę.

Jeśli to kupisz to robimy spota i przyjeżdżam do Wrocławia :kox::grin:

Często widzę u mnie w Krk Italie 458 (jest 15 szt. zarejestrowanych) lub SLS'a wartego ponad 2 banki bo gość ma całego w carbonie w środku, tak twierdzi moja kumpela, dziewczyna tego gościa :decayed: (chociaż nie chce mi się wierzyć że tyle dał)

Ja bym chciał nieśmiertelnego Mercedesa SLR przy którym SLS może się schować ale to już kosmiczne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie podoba.. widziałem ostatnio jak do salonu BMW przywieźli na lawecie. nowy CLS ładniejszy :whistling:

mi się bardzo podoba no ale ja to ogólnie jestem bardziej za BMW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kupię, bo na razie mam czym jeździć. Przedstawiłem swoje racje dlaczego tak zrobiłem a nie inaczej. Kupię coś mocnego ale będzie na DE blachach na pewno bo będzie taniej o 34% :D a no i bez akcyzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co kupię, bo na razie mam czym jeździć. Przedstawiłem swoje racje dlaczego tak zrobiłem a nie inaczej. Kupię coś mocnego ale będzie na DE blachach na pewno bo będzie taniej o 34% :D a no i bez akcyzy

A jak z ubezpieczeniem auta na tych blachach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...